Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Stratili ste telefón? Nájdite si ho cez web

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.83.103.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
71 príspevkov
24.8.2014 12:24 / Chester / 178.40.8.*** Reagovať 0 0 nahlásiť

Neviem co tu vseci riesite. Pokial vam ukradnu mob abo tak, tak sa da najst cez policiu pomocou imei. Akurat problem je ten..ze vecsinou nez si uvedomite ze mate ukradnuty mobil a nez dojdete na policiu mobil je uz rozobraty na suciastky na rozpredanie :)

18.9.2012 00:36 / Pilak (zive.sk) Reagovať 11 9 nahlásiť

CERBERUS - najlepšia aplikacia co poznam!

18.9.2012 01:05 / Miiisa (zive.sk) 1 13 nahlásiť

Mne ukradli C-7 po styroch mesiacovh sa mi dostal spat,(este,ze ten policajt si plnil svoju pracu podstivo... ) ale chybaju mi tu typy aj na SYMBIANA.

18.9.2012 07:58 / apl (zive.sk) 15 23 nahlásiť

symbian uz nie je dovod kradnut asi ..

18.9.2012 18:57 / RVM (zive.sk) 1 5 nahlásiť

No, taka 808 je vzacnost. Zberatelsku hodnotu to ma urcite vyssiu ako ajfon.

18.9.2012 07:58 / nokia positive (zive.sk) 3 6 nahlásiť

Symbian ma standard,e ochranu v sebe. Na dialku vies uzamknut telefon cez sms, nastavit pytanie kodu pri vymene sim atd.

18.9.2012 10:30 / Theker (zive.sk) 2 1 nahlásiť

presne tak + ešte šifrovanie obsahu a pod.

19.9.2012 01:03 / 0 2 nahlásiť

Ale autor o tom nema ani sajnu

18.9.2012 07:31 / MM (zive.sk) 0 19 nahlásiť

Myslim si, ze by to mala byt standardna a bezplatna sluzba kazdeho operatora. Mat koli tomu ucty na Apple, live id, google.... Ja viem, kto ich dnes nema, ale aj tak. Nezavisla aplikacia, ktora mi najde mobil napr. po zadani hesla by sa mi pacila viac. Samozrejme po predchadzajucom nastaveni. Ale aj tak som za cestu hladania cez operatora na zaklade IMEI. Ved stopovacie aplikacie sa daju zmazat, cely telefon resetnut.... Da sa sice zmenit aj IMEI, ale na to uz treba skusenejsieho cloveka, nie bezneho poulicneho chmataka.

18.9.2012 08:00 / apl (zive.sk) 0 15 nahlásiť

tak tak .. lebo co ked ta aplikacia najde telefon ? pojde tam majitel ? je to bytovka, bude klopat na kazde poschodie ? ak da policii miesto, nema dovod konat lebo nema povolenie .. tak naco ? tak ci tak treba dat trestne oznamenie takze je to len oblbovak .. hlavne v nasom regione. niekedy zasnem ako redaktori nemaju prehlad a nobrain zverejnuju vsetko.

18.9.2012 08:10 / MM (zive.sk) 0 10 nahlásiť

Pri ukradnutom telefone mas pravdu, bez policajtov si neskrtnes. Ale ked ho stratis, moze to pomoct. Ked ti ale skape baterka....nepomoze ziadna aplikacia...

18.9.2012 08:52 / apl (zive.sk) 1 9 nahlásiť

uprimne, ja si ani neviem predstavit ako to je v praxi :) pojdes na policiu s notebookom ? alebo povies polisovi, pustite ma na vas komp ja vam ukazem kde je moj mobil ? alebo mu das nazov aplikacie, ktoru ani vyslovit nevie, nech podla toho spravi zasah ? :) ps: vykradli mi auto, informoval som sa o tychto trackeroch pre rozne elektronicke zariadenia ak GPS atd .. vraj na svk podla toho nespravi policajt zasah a teda je to uplne jedno. potrebuju proste povolenie a medzitym sa moze zmenit poloha telefonu. navyse je to vec .. kde potrebujes okamzity zasah nie saskovat s administrativou ked uz ..

2.6.2013 17:26 / 123 (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Však budem sledovať kde sa mobil nachádza, vytypujem človeka,pridem za ním a opýtam sa. Keď bude jasne zo ho ukradel zaolam hodim ho do krikov ... zeberem mobil a idem :-D

18.9.2012 08:57 / apl (zive.sk) 1 7 nahlásiť

vlastne len to som chcel ze na svk ti to nepomoze .. si zober poziciu policajta. podla coho ma vediet ze je to doveryhodny zdroj informacii ? nema to ako vyhodnotit a ja by som tiez neveril niekomu z ulice. si predstav tu dalsiu saskaren ze niekomu bezdovodne vyrazis dvere na byte / dome. co by si ty robil keby mas nedelny obed, naklusaju k tebe polisi s tym ze je u teba nejaky mobil podla softu co ma odchylku 50m :) je tam vela odradzujucich faktorov .. je to lenmarketing na dalsie nonstop trackovanie polohy userov .. moj nazor

18.9.2012 10:29 / 1 3 nahlásiť

podla mna ked toho cloveka/byt najdes a potom zavolas policiu, ze v ten clovek ma tvoj mobil tak ti pomozu. Niekto tu aj pisal ze v praxi sa mu presne toto stalo a spolu s policiou nasli jeho mobil. takze ono je to asi tak, ze policajt ti to nebude trackovat. trackovat si musis sam, ale nakonci ti policia pomoze (alebo si pomozes sam, bejzbolka, pripadne partia hrubokrkych kamaratov)

27.12.2012 20:04 / janka (zive.sk) 0 0 nahlásiť

aj mne ukradli v ziline pred mesiacom iphone a nic,ani stopy po nom (((

18.9.2012 14:01 / Ergo (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Poznate app Android lost? tiez dobra a bezplatna. Kamoska tak nasla mobil a typka zobrala policia :)

29.5.2013 19:57 / peter klimik (zive.sk) 0 0 nahlásiť

stratel som doklady stelefonmy priblizne v rosahu 3 kylometrou vedel by som udat priblizne miesto furt zvoni bojim sa ze sa vybyje

18.9.2012 06:26 / P38 (zive.sk) Reagovať 13 5 nahlásiť

CHCEM POĎAKOVAŤ POLÍCII SR A MOBILNÝM OPERÁTOROM ZA NAJDENIE MOJHO TELEFONU PODĽA JEHO IMEI ČÍSLA. TELEFÓN SA MI VRÁTIL PO cca 2 mesiacoch.

18.9.2012 07:57 / apl (zive.sk) 6 22 nahlásiť

naco je toto dobre ? .. nemas tu ani meno, ani podrobnosti o hladani, ani neviem ktora policajna stanica, aky telefon .. takze o com ? ak chces prejavit vdaku, nesaskuj tu a chod na policiu a podaj im ruku ..

18.9.2012 06:58 / ericho33 (zive.sk) Reagovať 3 4 nahlásiť

Find my iPhone je dostupný (minimálne) od iOS 4

18.9.2012 07:55 / apl (zive.sk) Reagovať 3 10 nahlásiť

.. alebo to premenujte na track my phone for marketing purposes. ja cca 15 rokov mam mobily a nestratil som ani jeden a to mam za sebou mnoho roznych akcii/podujatii a kadecoho mozneho .. nebudem tu vybalovat svoj zivot :) takze ja tvrdim, nedavajte si rodne cislo a cislo kreditky do telefonu, zalohujte si data na PCko a ked nieco odzalohujem tak vymazem (foto, sms, mms) email si dajte len na IMAP (po strate mobilu sa zmeni len heslo na schranke) a browser cachce si mazte pravidelne. na nieco som zabudol ?

18.9.2012 07:58 / dobry nazor (zive.sk) Reagovať 12 2 nahlásiť

Inteligentny clovek po najdeni iPhone urobi nasledujuce kroky, vymaze komplet telefon takze sluzba mazanie iPhone na dialku je v tomto pripade zbytocna, zahodi SIM kartu ktora sa nachadza v telefone, a nakoniec si kupi kartu ktora nebude na nikoho pisana a puziva ju v telefone kym pristroj nepreda alebo ho pouziva s danym cislom. Skuste hadat preco to pisem :-D mimochodom ta lokalizacia ma aku presnost ? Aj ked mam v blizkosti 3 BTS stanice tak presnost je tak cca 30m alebo uz mozno aj prehanam. Teraz recnicka otazka ako policajt bude hladat telefon v panelaku s presnostou 30m a bude ho vobec nechavat lokaliyovat ked sa jedna o pristroj s ceno cca 700-800€ a lokalizacna sluzba stoji 1000€ ? Telefon vam najdu len v pripade ze clovek blb a do telefonu vlozi SIm kartu pisanu na seba

18.9.2012 08:01 / apl (zive.sk) 0 7 nahlásiť

a este ti prezradim, ze policia nebudem nic robit tym ze im ukazes nejaku find my phone aplikaciu ..

18.9.2012 08:12 / Viktor Čistič (zive.sk) 5 22 nahlásiť

Policia je banda K.k.t0v. Raz mi ukradli telefon, usiel som na policiu, a oni na mna zazareli stylom, ze co ich s tym otravujem, preco im nedam pokoj. A este ked som odchazal prisiel kolega policajt a vravi, co chcel, a on, ze ale nic nejaky kIIk0t ma tu otravuje s telefonom, co dneska pojdeme do (povedal meno nejakeho podniku) sa nadr..at? Pripadal som si uplne, ale uplne ako v tom seriali profesionali na jojke.

18.9.2012 11:04 / P38 (zive.sk) 3 3 nahlásiť

Mam inu skúsenosť 2 nesiace po nahlaseni mi telefón doniesli domov

18.9.2012 21:26 / Peter (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Taktiež mám inú skúsenosť fakt záleží od ľudí netreba hádzať všetkých do jedného vreca ;) konkrétne v Žiline mi našli po 11 dňoch ukradnutý iPhone 4 a stalo sa to asi pred mesiacom za čo som veľmi vďačný.. ;-)

18.9.2012 08:26 / No (zive.sk) 2 34 nahlásiť

Inteligentný človek po nájdení iPhone sa ho snaží vrátiť...

18.9.2012 13:54 / dobry nazor (zive.sk) 11 2 nahlásiť

:-D LOL no tak to chcem vidiet :-D to skor slusny clovek inteligentny sa na to pozera inak

18.9.2012 19:13 / Jozef Remen (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mam pocit, ze nie si ani jedno, ani druhe. Ale podla prispevkov si zjavne haj zlik od kosti. Ak si myslis, ze podla IMEI si ta policia nevypatra, si na omyle. Pri cene iPhone sa jedna o trestny cin a v takomto pripade spolupraca s operatorom nie je ziadny problem. Nezabudaj, SIM karta je vzdy na niekoho pisana.

19.9.2012 00:48 / Palo (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Remen, Remen, ty zasa perlis......:-D...ide ti. Nedoslo ti, ze poctivy vyrobok z jablkom radsej vrati, ako by si ho nechal ? Kua, ked aj ja som to pochopil na prvy krat......;-)

20.10.2013 09:23 / marecek (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vseci pisete ten imei ze ti ukaze lokalitu lenze co ked je vybrata baterka s hocijakeho telefonu a sa nepouziva tak potom je cele imei a patranie zbytocne ked sa nepouziva a nejde donho ziaden prud

18.9.2012 08:27 / 11 9 nahlásiť

neexistuje sim karta ktora nieje evidovana na nikoho!!!!vsetky sim karty sa pri predaji eviduju!!!!!!!!!! na milion % !!!!@

18.9.2012 08:45 / Merfi (zive.sk) 2 13 nahlásiť

Lubos Mat tak tvoje presvedcenie o dokonalosti sveta:-)

18.9.2012 08:48 / MM (zive.sk) 3 9 nahlásiť

No a co si tym chcel povedat? Nasekam ti simiek registrovanych na bezdomovcov kolko len chces. Kludne ich mozes pouzivat. To nespominam simky kupene v bazaroch spolu s telefonmi. Zahranicne si kupis kludne aj bez registracie, priamo u operatora.... Hoci aj na ebay. Kto chce, cestu si najde.

18.9.2012 09:00 / zeby...? (zive.sk) 4 4 nahlásiť

" Nasekam ti simiek registrovanych na bezdomovcov kolko len chces. " - tak to bud musis mat aspon OP od tych bezdomovcov alebo velmi dobreho znameho na predajni operatora... za podvody pri aktivaciach su dnes dost mastne pokuty, nehovoriac o tom, ze to naplna aj podstatu tresneho cinu zneuzitia osobnych udajov...

18.9.2012 09:23 / MM (zive.sk) 0 5 nahlásiť

Mas pravdu, ale nic to nemeni na tom, ze sa to da. Za flasku ti ju aj sami donesu. O simkach zakupenych cez ine cesty ani nehovorim.... To bolo len na margo toho lubovho monologu, ze su na 100% registrovane. No a co ze su? Pouzivat ich moze niekto iny. A uz vobec neviem co to ma spolocne s vystopovanim mobilu. Tomu IMEI je uplne u zadku aka a koho sim je vlozena.

18.9.2012 13:58 / dobry nazor (zive.sk) 3 3 nahlásiť

No to ma s IMEI docela vela spolocneho pretoze to IMEI musis sparovat s nejakym menom aby ho mohla policia na danej adrese navstivit a tvoj iPhone ti vratit. Ak dana karta nema adresu alebo ma ineho majitela pisaneho v systeme tak mas smolu s IMEI si mozes ist vytriet ... :-D

18.9.2012 16:11 / MM (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Tak to si dost vedla. IMEI sa ti prihlasuje do systemu operatora. Ze su k nemu priradene urcite osobne udaje je uplne jedno. Ide o to, ze operator vie kde sa hladane IMEI prihlasilo do systemu (ktora bts) a na zaklade triangulacie sa da celkom presne zistit jeho poloha. Da sa zamerat aj zapnuty telefon bez simkarty. Na 112 sa s nim da aj dovolat, takze je prihlaseny a aj zameratelny.

18.9.2012 12:03 / siko (zive.sk) 1 1 nahlásiť

no stav sa ze to tak nieje jednu taku kartu dokonca vlastnim

18.9.2012 13:55 / dobry nazor (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Tak mam pre teba prekvapenie existuje taka karta :-D # A este jedno prekvapenie existuje ich hned niekolko 10 000 :-D Dufam ze sa ti teraz nezrutil svet

19.9.2012 00:51 / Palo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

O2 jednotka....vtedy sa este neregistrovali podla OP.

18.9.2012 17:33 / € (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Hej, evidujú. Na biele kone, vymyslené firmy, bezdomovcov ...... Stojí 10 - 15 €. Podľa zdroja.

18.9.2012 08:44 / crash (zive.sk) 0 4 nahlásiť

iphone puzije na svoju lokalizciu GPS a tam je uz odost presnejsia poloha ... a ak nevies na ktorom poschodi sa nachadza mozes skusit spustit zvonenie na tom telefone na plne obratky .....

18.9.2012 13:52 / dobry nazor (zive.sk) 0 1 nahlásiť

GPS pri iPhone ma presnot 30m a to v pripade ze si vonku a nie v panelaku tam sa ti GPS u iPhone ani nenahodi :-P

18.9.2012 20:59 / crash (zive.sk) 0 0 nahlásiť

nahodi asistovanu .. ta nieje taka presna .... to je pravda

18.9.2012 08:46 / crash (zive.sk) 0 5 nahlásiť

a co ti pomoze zmenit sim kartu v telefone ......... dobry nazor ... nemas ten tvoj nazor trocha pomyleny ????:-D:-D:-D:-D

18.9.2012 13:51 / dobry nazor (zive.sk) 2 2 nahlásiť

No na to musis pouzit sovje IQ a precitat si moj prispevok este raz a hlavne pomaly :-)) potom dojdes na to preco sa musi pouzit SIM ktore nie je pisana na moje meno A nie skutocne nemam nic pomylene a teraz rovnaka otazka pre teba :-)

18.9.2012 20:58 / crash (zive.sk) 0 0 nahlásiť

si fakt pomyleny .. tak ze ked zmenis simkartu v mojom telefone tak ho nedokazem lokalizovat ?? hehe mozes ju dokonca aj vybrat ..... trulinko staci ked ho zapnes ... to plati pre ipad a dokonca aj pre imac ....:-D:-D:-D:-D

18.9.2012 09:46 / realpacifik (zive.sk) 0 7 nahlásiť

clovek za ktoreho sa aj ty povazujes = inteligentny tvor by asi telefon skusil nechat zapnuty a pocka kym nan majitel zavola a vrati mu ho... to je take obycajsky ludske , ale to asi vies,,,zijes predsa medzi ludmi predpokladam ?

18.9.2012 10:06 / MM (zive.sk) 0 9 nahlásiť

Slusny clovek, ked telefon najde, postupuje presne ako si napisal. Ale co so zlodejmi?

18.9.2012 15:41 / danielpalfi (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Inteligentny clovek ma svoj iPhone chraneny heslom a ma zablokovane mazania, upravovanie app, popripade sys. nastavenia, len tolko k tvojej inteligencii ;-) K presnosti lokalizacie, mozno na SR je to 30m no vsak v krajine, kde zijem je lokalizacia skoro na meter presna :-P

18.9.2012 16:16 / 0 5 nahlásiť

aj v SR je povedal by som na 3m presna. neviem na zaklade coho maju pani vyssie skusenost ako pisu. Keby to bolo 30 metrov tak GPS navigacia na auto by bola nepouzitelna. A ona je velmi pouzitelna a relativne presna

20.3.2013 22:14 / pan neopatrny (zive.sk) 0 0 nahlásiť

to zamknutie je uplne na nic. pred mesiacom som nasiel mobil, a chcel som najst majitela, no márne, telefón bol zablokovaný. Takze tak. BTW slovensko ma jednu z najpokročilejšich mobilnych sietí

18.9.2012 09:34 / akoze (zive.sk) Reagovať 7 2 nahlásiť

sila ze ? - iphone,ma v zaklade - windows phone, ma v zaklade - android, ak ho stratis mas smolu A nech mi niekto rozprava aky je to super system. Prist na to, ze pred stratenim mal uzivatel instalovat aplikaciu XY, aby medzitym zabudol ako sa ta aplikacia vobec volala a kde si pozrie poslednu polohu zariadenia ...

18.9.2012 09:45 / MM (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Ani nie sila. Pokial sa to da vymazat, resetnut telefon, tak je to len take placebo pre naivneho zakaznika. "Aha co robime pre vasu bezpecnost" Zmazanie, resetnutie, vybratie baterky...a je to v haji. Mat stopovacie zariadenie priamo na zakladnej doske, hardwarove...to by za nieco stalo. Na druhej strane, paranoici by s takym niecom nesuhlasili. Pokial viem, existuje daky gadget skladajuci sa z 2 casti. Jednu cast mas na opasku/vo vrecku/taske... a druhu na telefone. Ak sa od seba vzdialia na urcitu, kratku vzdialenost, zacnu obe casti pipat/zvonit/vrieskat.... Takze o "odchode" telefonu vies okamzite a aj ho pocujes-vies u koho sa nachadza.

18.9.2012 10:07 / de.ViL (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Nie tak celkom. Android a aplikacia Cerberus ponuka moznost, ze ani zmazanie systemu ani nic ine neodstrani aplikaciu. Cerberus je inak dost sila, telefon si mozes na dialku nie len lokalizovat ci zablokovat, ale napriklad ak chces tak ti spravi fotku ked clovek zada zly kod (zrejme na tej fotke bude pachatel). Skus si o nom trocha pogooglit, je to celkom huste.

18.9.2012 10:15 / MM (zive.sk) 0 0 nahlásiť

S prvotu vetou suhlasim "nie tak celkom" je uplne presny stav. Fora su plne toho kam a ako to nenapadne ulozit a dalsia cast for je o tom, ako to nastalo odstranit, kde to hladat a pod. Osobne sw systemom velmi neverim, ale mozu pomoct, to uznavam.

18.9.2012 13:48 / dobry nazor (zive.sk) 3 1 nahlásiť

Presne 85 sekund mi trvalo najst sposob ako tento software znefunkcnit :-D

18.9.2012 09:42 / japo (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

ak to das na policiu a sa ti na to nevyseru - co by sa teoreticky nemali ( teda ak dolozis doklad o kupe a nebude to 5 rokov stary fon za 50E...) lebo aj oni potrebuju uspesne zasahy a co je jednoduchsie ako od stola poslat ziadost na Opa a ten o daky ten mesiac dva posle udaje o majitelovi SIM karty a telefonnych cislach s kt sa komunikovalo porom troska telefonovania 1-2 vylety a mas uspesny zasah ..a je jedno ci to bola bezdomovecka sim karta... Aspon u mna to tak pred cca 5 rokmi v pohode zafungovalo...

18.9.2012 10:09 / de.ViL (zive.sk) Reagovať 0 3 nahlásiť

Redakcia venujete sa tu antivirom, ktore nic moc nedokazu, ale preco ani slovko o aplikacii CERBERUS na Android? Zistite si o nej nieco...

18.9.2012 10:10 / Bodliak 0940863451 (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

takyto program vyuzivam uz od 2006, vola sa guardian, po zmene sim karty dokaze zablokovat telefon, posiela z karty zlodeja bez jeho vedomia sms s udajmi o t.c., cisle sim, a mieste kde sa nachadza na vami zvolene cislo, a to aj pri free verzii. mam symbian.

18.9.2012 10:11 / bodliak (zive.sk) 1 3 nahlásiť

a este poznamka, tento program sa z mobilu neda vymazat ani prepalenim firmwaru, stale tam bude a stale bude aktivny...

18.9.2012 17:07 / staryx (zive.sk) 1 5 nahlásiť

ta to jedine,zeby si ten soft nahral do baterky :-D

18.9.2012 17:23 / Bodliak (zive.sk) 0 1 nahlásiť

odskusane, ostal v mobile a posielal smsky dalej, aj ked nebol viditelny, odstranit sa da jedine tak ze ho znova nainstalujes, odblokujes a odinstalujes.

18.9.2012 18:39 / MM (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Ano, pre neznaleho sa to zda neodstranitelne. Pri prepalovani OS v mobile zostavaju urcite casti nedotknute a prave tam sa taketo programy ukladaju. Podobne ako aj kadejaka skodliva haved (premiove sms, sledovace kde volas, "vylepsovace sluzieb"....) Staci prebehnut fora a vies kde to je a ako to odstranit. Ze to nevies ty, neznamena ze sa to neda. Ale urcite je to lepsie ako ziadna ochrana.

18.9.2012 23:04 / dando (zive.sk) 0 0 nahlásiť

neodstranitelne? ked prepalim soft tak je vsetko v pi..

27.5.2013 11:42 / momo (zive.sk) 0 0 nahlásiť

software prepalíš ale Imei ko je na čipe telefonu a je to už veľmi vyspele môžeš robi´t čo ceš ale imei nezmeníš

20.9.2012 05:22 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

stáhni farebné nášivka dizajn Ochranný Späť puzdro pre iPhone 5. tak lacné, tak krásna, je to perfektné. http://www.chinagadgetland.com/colorful-applique-design-... ...

20.9.2012 11:37 / Peto (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Sorry ze to davam sem, ale neviete niekto ako funguje retencne Telekomu teraz? Viem ze znama este v juli vyjednala PS7 za 20€ s 50% zlavou, ja som dal ziadost do O2, a uz mi neprisla SMS aby som ich kontaktoval ohladom prenosu ale ze mi ponuknu volania len za 0,10€/min oproti O2 a nech ich kontaktujem na cisle 0244858530. Je to nove cislo retencneho oddelenia, alebo sa nieco zmenilo? Dik za odpoved. Nevolam tam este lebo sa chcem uistit, ak mi nedaju PS5 s 50% zlavou ani neriesim.

21.9.2012 05:25 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Anti-žiarenia Classic Phone Dock sa slúchadlom pre iPhone 4S je to tak cool, tak lacné, perfektné. horúce predaj teraz. 15,29 dolár + doprava zadarmo. si to hneď, nenechajte si ujsť to. http://www.chinagadgetland.com/antiradiation-classic-pho... ...

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.