Diskusia

LG Optimus G: Nový kráľ medzi Androidmi

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
65 príspevkov
18.9.2012 19:56 / showie (zive.sk) Reagovať 24 25 nahlásiť

Obavam sa aby ich A.p.p.l.e nezazaloval.:-D Inak pristroj sa mi velmi paci. Pekna stylovka a pekne vonkajsie prevedenie..uvidime co prinesu real testy.Ale na papieri vyzera naozaj vykonne..a dobra je i 2GB ramky co by uz malo byt v kazdom phone, ak nie viac. Kapacita baterky mohla byt este o cosi vacsia..ale 2100 nie je malo, oproti ostatným..ale samsung galaxy note ma 2500vku napriklad. Inak myslim ze lady sa opat pohli. A uvidime ci to bude naozajstny kral, ako to prezentuje autor clanku.

18.9.2012 20:14 / jasomto (zive.sk) 58 28 nahlásiť

ja sa neobavam... nie je to totozny patentovy vzor... telefon pekny, aj z boku, drzim im palce, lebo tie samsungy to je hnus velebnosti :-D 2500 by tam nevsunuli, najvacsi, najdlhsi, najtazsi telefon s3 ma 2100, musi to byt telefon, nie tablet - radsej nech optimalizuju doku$*veny android

18.9.2012 20:26 / Anton (zive.sk) 18 61 nahlásiť

Skoda, ze si nedostal aj Ty optimalizaciu uz pri narodeni...

18.9.2012 21:57 / fewf (zive.sk) 8 59 nahlásiť

totozny patentovy vzor? apple ma patent na obdlznik a podla najnovsich informacii aj na pismenko "a" a polsku koncovku domen ".pl"

19.9.2012 09:32 / apl (zive.sk) 22 2 nahlásiť

nesuhlasim s tou zalobou ale ide o vyraz a.pl .. nie o pismena. citaj clanky doslednejsie.

21.9.2012 02:10 / kuzk (zive.sk) 1 13 nahlásiť

ide o pismeno "a" pred domenou polska "pl" ty ofca tupa jabukvicna!

19.9.2012 23:36 / heh (zive.sk) 7 8 nahlásiť

Sice mam gs 3 ale pripajam sa k tvojmu nazoru, vyzeraju tie Samsungy jak grc. A v ruke posobia jak plastove hracky. Este tie predosle modely co kopirovali apple sa mi ozaj pacili no teraz ta s3 uz ide ich korejskou sikmookou cestou a tam uz sa mi design ozaj nepaci.

21.9.2012 02:12 / jtz (zive.sk) 3 2 nahlásiť

ma sice apple iphone ale je to na grc tsale to iste iba natiahnute... male jak jobsove gule... este aj nto jablko okopirovali aj nazov apple... ale co ked som ebnuta ofca.. vydrzim to nejako...

19.9.2012 09:31 / apl (zive.sk) 8 11 nahlásiť

.. nerozumiem preco aktualne stale riesite vykon na papieri ? ved tam nie su hry ako na PC, ze cim vyssi vykon tym lepsia grafika, vyssie FPS alebo viac zapnutych efektov. softy tak isto. preco by mala byt 2gb ram nebodaj viac ? len preto ze to porovnavas s PCkom ? baterka je ina tema ..

19.9.2012 15:30 / Ivek (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Kto kúpi smartfon od Lg musí sa začať obávať nevyladenosťou systému nulovou podporou a keď tu nejaká podpora bude tak môže mať veľa chýb dosť fatálnych napríklad ako pri LG optimus 3D ... na papriery je to celkom pekne ale v reále no newm newm

19.9.2012 23:33 / heh (zive.sk) 3 2 nahlásiť

To je aj tak jedno, mam gs3 a zakladna romka bola aj tak grc. Momentalne pouzivam cyanogen mod, neni to stabilne ako ios na co som bol zvyknuty ale oproti smasungackej romke je to na dost vyzsej urovni.

20.9.2012 11:06 / Vazne (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Ako som sa kdesi docital, nema microSD slot a AGPS nie je prave GPS...

18.9.2012 20:50 / jozo (zive.sk) Reagovať 3 2 nahlásiť

Jo je to "navigacia GPS"? :-D nuz ale hlavne, ze nechyba.

18.9.2012 21:20 / xpdmx (zive.sk) Reagovať 6 11 nahlásiť

Nuz ale je to LG.

18.9.2012 21:52 / NeoLeo (zive.sk) 4 8 nahlásiť

Ta cena ma dostala. Ináč dizajn má fakt pekný.

18.9.2012 21:54 / ewgfe (zive.sk) Reagovať 15 32 nahlásiť

iphone je podla vas kral smartphonov toto kral androidov potom logicky je SGS III jedine vladca vesmiru ale to nenapisete...ovce zatazene na apple pisu clanky o mobiloch potom tak vypadaju titulky...

19.9.2012 09:33 / apl (zive.sk) 2 6 nahlásiť

predtym spravili preklep .. mal to byt kral IOSu ..

19.9.2012 09:33 / apl (zive.sk) 2 5 nahlásiť

predtym spravili preklep .. mal to byt kral IOSu ..

19.9.2012 12:22 / Merfi (zive.sk) 13 12 nahlásiť

Recyklovana pet flasa kralom vesmiru? :-)

18.9.2012 22:36 / Reagovať 6 15 nahlásiť

no neviem.....čítal som ns nete recenziu istýcch britských stranok na tento mobil a neboli veľmi lichotivé.V stručnosti to zhrniem asi takto-pokiaľ je HW na top úrovni,tak by mal tomu zodpovedať aj SW,ktorý to rozbehá na požadovanú úrovwň.A zatiaľ to bohužiaľ funguje asi tak na 45 percent.Ja osobne si asi poriadim Nokia lumia 920.Aj keď ma to LG mrzí...

18.9.2012 22:53 / Fanda (zive.sk) Reagovať 3 5 nahlásiť

..som dufal,ze LG bude lacnejsi a rovnako dobry ako Samsung/Apple. No skoda tej ceny, inak by som ho aj kupil.

19.9.2012 03:45 / pingban (zive.sk) Reagovať 22 2 nahlásiť

Oh, dobrá správa, dobrá správa, vysoko kvalitné, malát T2 10,1-palcový dual-core 1GCPU multi-point kapacitný displej Tablet PC 3.8 zľavové predaja, 9,99 dolárov a ZADARMO puzdro klírens spracovanie, spracovanie vysokú zľavu teraz len 159,99 dolárov, si nenechajte ujsť túto propagáciu: http://cutt.us/jvlw... " rel="nofollow">http://cutt.us/jvlw... http://cutt.us/jvlw... Cena iných podobných výrobkov je oveľa vyššia ako naša, napríklad: http://www.maxapad.com/productinfo_145_Malata_zP... http://cutt.us/jvlw...... Súčasne, garantujeme tento malát Tablet PC je najnižšia cena, najlepšia kvalita na svete. Budete používať tento produkt, a spadol v láske s ním, pretože to vám prekvapenie: http://cutt.us/jvlw... " rel="nofollow">http://cutt.us/jvlw... http://cutt.us/jvlw... Prosím, chopiť sa príležitosti, bláznivé predaja

19.9.2012 07:33 / RS (zive.sk) 0 22 nahlásiť

Este stale s tymto spamom nechcu admini fora nic robit? Alebo kazdy klik sa pocita?

19.9.2012 08:36 / parkinson (zive.sk) 0 9 nahlásiť

Admin so spamom nič nerobí, lebo s ním nevie nič robiť. Tak je ticho radšej.:-D

19.9.2012 08:50 / Amnart (zive.sk) Reagovať 15 4 nahlásiť

no teda, vyzera to na mobil roka podla toho co vsetko bude mat,13mpx, adreno 320 - najlepsia mobilna grafika, a 2GB ram - bohato postaci na plynuly chod systemu aj beh vsetkych widgetov a dalsich aplikacii, je prijemne vidiet ze sa snazia o inovaciu, tak ak to zhodnotim tak nokia a lg su najinovativnejsie mobily roku ak dobre odladia softver tak by mohli predbehnut galaxy s 3,

19.9.2012 09:36 / apl (zive.sk) 0 11 nahlásiť

neviem na co sa orientujes na HW. uz pomaly cakam na moment, kedy zacnu ludia vytykat ze si nemozu v mobile menit komponenty ako pridat RAM, zmenit grafiku, nebodaj CPU, chladenie na gfx a cpu .. a 13mpx fotak ? urcite je to super ... na papieri ps: telefon sa mi paci, dizajnovo urcite .. som zvedavy na realne testy ako uvadzaju v clanku. hlavne vydrz batt a plynulost pouzivania

19.9.2012 10:34 / Amnart (zive.sk) 6 3 nahlásiť

a preco sa nemam orientovat na hardver, podla mna je hardver aj softver rovnako dolezity, chces mi povedat ze ten kto bude ten mobil kupovat, si nikdy nezahra na nom hru ked ma telefon potencial, alebo ze to ze android vyzaduje viac ram na to aby ti bezali vsetky procesy tak ti je jedno ze tu je 2GB teda telefon pojde svizne aj ked ti bude bezat ovela viac procesov, a ked si pozries cenu tak - pochop ze clovek ktory bude mobil kupovat si pozrie aj hardver, ak by nezalezalo na hardveri tak by sme vsetci stale mali nokiu 3310, Sony ma napriklad 13mpx aj 12mpx a su lepsie ako 8mpx inych znaciek, tak preco nie mat lepsi fotak ale aj optiku

19.9.2012 09:47 / xxxx (zive.sk) Reagovať 5 15 nahlásiť

autor sa nemyli? co to tam pise nejako nerozumiem...v com to vlastne prekonava to LG SGS3-ku? ja teda LG firmu mam rad a jej produkty su mi sympaticke ale naozaj som nepochopil v com je teda tento mobil lepsi od SGS3-ky? LG - iba LCD display - SGS3 ma amoled - takze + body pre sgs3 zvysok je rovnaky. autor asi pozabudol ze SGS3 urcena pre ine trhy ako SK ma aj lte a aj 2GB pamate. zvysne parametre co citam tak su zhodne. A este jeden detail. keby sa autor clanku trosku vyznal vo foteni... tak by zistil ze ak na malom cipe zvysim pocet pixelov tak okamzite idem dole s kvalitou. Takze odkial autor vie ze fotky z LG budu lepsie ako z SGS3 to by ma ozaj zaujimalo... Tak ako pred par dnami pisali kraviny ze iphone 5 je nvy kral (pritom v tabulke telefonov ho sami maju v tretej desiatke) tak opat pokracuju v pisani ftakovim... taka mobilmania...

19.9.2012 10:47 / Amnart (zive.sk) 4 4 nahlásiť

scasti mas pravdu, ale ak daju novu optiku 13mpx s lepsou priepustnostou svetla a vytvoria novy cip tak to moze fotit dobre, zober si priklad iphone 4 a 4S, 4 ma 5mpx, a 4S ma 8mpx + novu optiku a cip a foti omnoho lepsie ako iphone 4, no galaxy s 3 mozno predbehne alebo dorovna tou grafikou, pretoze adreno 320 momentalne nema asi ziaden mobil, a je to jedna z najvykonnejsich grafik: http://www.tomshardware.com/news/Qualcomm-S4-Pro-Adre... ... je tam sice porovnanie v tablete, ale v mobile to bude mat omnoho vacsi vykon kedze nebude potrebne zobrazovat hry a aplikacie na tak velkom displeji ako ma tablet dalej 2GB ram - ano mas pravdu SGS3 ma 2GB pre ine trhy ale pre nas trh nie, teda ak by LG mal 2GB ram pre nas trh zas je to konkurencna vyhoda

19.9.2012 12:41 / xxxx (zive.sk) 2 3 nahlásiť

ak bude mat lg 2GB ram aj u nas. ak bude ten fotak mat lepsiu optiku. ak ak ak.... o tych fotkach by som bol na 80% ze to zvysenie pixelov sa prejavi na zvysenom sume.... dokonca aj 95% by som dal.... toto ma byt novy kral? ak niekto da do titulku novy kral tak cakam nejake zasadne nove veci a nie toto... ma lg nieco ako sir a s-voice? ma gesta ako sgs3 atd atd.... ja tu neobhajujem sgs3 ale kral vyzera inak.... toto lg jednoducho mozno dotiahlo sgs3 nic viac...

19.9.2012 12:54 / Amnart (zive.sk) 5 1 nahlásiť

aha no pokial myslis inovacie mas pravdu, v inovaciaj teraz vedie nokia, a ciastocnej S3 s tymi senzormi, ale nokia je zatial naj v novinkach - ovladanie displeja rukavicami, ci bezkablove nabijanie

19.9.2012 09:50 / apl (zive.sk) Reagovať 0 10 nahlásiť

btw: je smutne ze redakcia rovnako ako pri apple pise hned kral pritom videl len otazky. cakal by som viac odbornosti nuz marne .. pbycajne davove spravanie ako clovek co vie len zapnut komp a pustit fb .. smutne.

19.9.2012 10:01 / omg (zive.sk) Reagovať 0 2 nahlásiť

galaxy s III ma tiez 2 giga ram. ale LTE verzia v japonsku, australii, ci severnej amerike ;)

19.9.2012 14:35 / xxxx (zive.sk) 1 0 nahlásiť

ale nazov clanku neznel: novy kral androidov na slovensku... je to pisane obecne.

19.9.2012 10:48 / ubx (zive.sk) Reagovať 0 6 nahlásiť

tusim sa kralovsky titul zacina dako devalvovat ;-(

19.9.2012 10:50 / Amnart (zive.sk) 3 7 nahlásiť

no a to je na tom to vtipne, iphone 5 je vraj kral, teraz LG optimus G je kral, a v hodnoteni mobilov na vianoce ako mobil roka moze byt kral napriklad Samgung galaxy s 3, teda spolu su to 3 krali - zacina mi to pripominat bibliu a vianoce :D

19.9.2012 13:05 / ubx (zive.sk) 0 3 nahlásiť

asi tak :-) telefony, ktore este neobdrzali kralovsky titul, hlaste sa u sudruha zincicu! :-)

19.9.2012 14:36 / xxxx (zive.sk) 0 2 nahlásiť

ubx: pekne si napisal...

19.9.2012 11:15 / de.ViL (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

LG nikdy viac. Teraz bude vlajkova lod Optimus G, tak ako kedysi bola vlajkova lod Optimus 2x. A ta vlajkova lod este stale bezi na Gingerbread. Aktualizacia na Gingerbread im trvala rok. Prvym terminom pre ICS bol December 2011, potom Q2, teraz Q3. Do konca Q3 ostavaju 2 tyzdne, ICS v nedohladne, vyzera to na Q4. Som silne presvedceny, ze s Optimus G to bude podobne. Jelly Bean vyjde niekedy bud.rok. Dalsia aktualizacia potom o rok. To je proste LG. Dalsia vec - hardver sice silny, ale stock romky, ktore tam davaju su uplna katastrofa. Pravda je, ze custom romky vedia bezat hladko, ale preco by som si mal davat custom romky (na ktorych nefunguje hento, tamto), ked pri inych znackach nemusim? Skuste si precitat recenziu nejakeho LG fonu, takmer vsade pisu, ze OS nebezi vobec tak ako by mal vzhladom na hardver. Opakujem: LG nikdy viac!

19.9.2012 12:44 / xxxx (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

ze by autor clanku bol kralom ......

19.9.2012 12:50 / xxxx (zive.sk) Reagovať 3 6 nahlásiť

operačný systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich, ktorý by mal byť čoskoro aktulizovaný na novšiu verziu 4.1 Jelly Bean. ma aj sgs3 O výkon sa stará štvorjadrový procesor. ma aj sgs3 IPS displej - amoled sgs3 je lepsi Prednej strane zariadenia dominuje veľký 4,7-palcový IPS LCD displej s rozlíšením 1 280 × 720 obrazových bodov, ma aj sgs3 Kapacitná obrazovka s podporou multitouch inak dokáže zobraziť 16 miliónov farieb. ma aj sgs3 2 GB operačnej pamäte RAM ma aj sgs3 vysoké rozlíšenie, konkrétne 13 megapixelov. na tak malom cipe nevyhoda Fotoaparátu tiež nechýba automatické zaostrovanie ma aj sgs3 možnosť nahrávania videa vo FullHD rozlíšení ma aj sgs3 LED blesk určený najmä do zhoršených svetelných podmienok ma aj sgs3 Nad displejom je ešte umiestnená jedna 1,3 MPx kamera ma aj sgs3 Konektivita zariadenia zahŕňa bezdrôtové siete Wi-Fi 802.11 b/g/n ma aj sgs3 Bluetooth novšej verzie 4.0 s A2DP ma aj sgs3 Na dlhšie vzdialenosti poslúži GPRS, EDGE či rýchlejšie HSDPA spolu s HSUPA. ma aj sgs3 siete štvrtej generácie LTE. ma aj sgs3 mimo sk akumulátor s kapacitou 2 100 mAh ma aj sgs3

19.9.2012 15:06 / XDA Developers - ČR (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Samsung Galaxy SIII LTE (only US) - grafika: QuadCore Mali-400MP - Processor: DualCore Snapdragon S4 - 2 GB RAM Samsung Galaxy SIII (global version) - grafika: QuadCore Mali-400MP - Processor: QuadCore Cortex-A9 1,4GHz - 1 GB RAM Toto si treba uvedomiť.

19.9.2012 23:44 / heh (zive.sk) 1 8 nahlásiť

sa zobud displej ma sgs3 slabsi, pouzivaju tam lacnu technologiu amoled, zle vykrelsuje subpixely http://www.youtube.com/watch... procesor SLABSI grafika SLABSIA - v podstate ma mali 400 nataktovanu zo sgs2, ktora bezi na taktoch pre ktore nebola povodne urcena z toho pre mudrejsich vyplyva ze sa skor aj pokazi. Menej ram, galaxy s3 nema sostupne ani ten 1gb

19.9.2012 13:33 / Reagovať 5 4 nahlásiť

V prvom rade mam velmi rad Samsung a planujem si v blizkej dobe kupit SGS3 alebo Note 2, no co sa pise v clanku nieje az taky nezmysel... Uvedomte si ze Krait procesor je naozaj odost vykonnejsi ako tovarensky pouzity v SGS3, dalej Adreno 320 ma navrch od Mali 400 v SGS3, 2GB RAM pri clobalnej verzii je tak isto viac ako 1GB pri globalnej SGS3... Kvalita displeja je subjektivny nazor, bateria, rovnaka, konektivina plus-minus rovnaka.... Ja si myslim ze v testoch vykonu bude mat s prehladom navrch LG. Nedavno bol uverejneny clanok kde testovali novu Xperiu T s 2-jadrovym procesorom Krait a hravo tromfla vecinu telefonov s 4-jadrovym procesorom... LG je vyborna znackaco sa tyka inovacii, vzdy boli vo vsetkom prvi na trhu, je tam len velky problem po softverovej stranke... ich zariadenia casto mrzli, restartovali sa, lagovali a podobne.. Samozrejme velky problem bol aj s aktualizaciami... dodnes nemaju ich byvale vlajkove lode ICS-ko a to je hanba Tak ci onak tiez si rad pockam na vysledky testov ale naozaj si myslim ze tento telefon bude po HW stanke vykonnejsi ako SGS3. Momochodom vo vykone uz bol SGS3 porazeny cinskym telefonom Xiamomi Mi-Two :)

19.9.2012 14:20 / xxxx (zive.sk) 2 2 nahlásiť

je to nezmysel v tom zmysle ze nemozes napisat ze novy kral... tak ako bolo nemyselne takto oznacit pre par dnami android. Kral je nieco alebo niekto kto je navrchu. Potom nie je dlho dlho nic... Niekto alebo nieco co vyrazne predbieha to ostastne. S dorazom na slovko "vyrazne". Ak aj pripustim ze LG model bude lepsi ako SGS3 tak to bude o prsia.

19.9.2012 14:23 / xxxx (zive.sk) 1 2 nahlásiť

sorry mam tam preklepy, formulacia mala byt: je to nezmysel v tom zmysle ze nemozes napisat ze novy kral... tak ako bolo nezmyselne takto oznacit pre par dnami iphon5. pisem na rychlo len tak bokom popri praci tak to tak vyzera....

19.9.2012 15:28 / 4 2 nahlásiť

iP5 ani ziadny iP nebude nebol, nieje a nikdy nebude kral mobilov to sa zhodneme vsetci asi :) A tak isto suhlasim ze LG optimus G nieje kral, ale oznacit ho ako najvykonnejsi smartphon ktory v sucasnosti je alebo v blizkej dobe bude dostupny je celkom realne konstatovanie. Ono SGS3 uz na trhu nejaky ten cas je, aj ked nie dlho, ale ak LG schvalne cakalo na parametre konkurencie a potom prisli s tymto, tak je to celkom logicke, ze bude najvykonnejsi. Aj ja som zvedavy na priame porovnanie vlajkovych lodi za rok 2012 od najvacsich vyrobcov, bol by to celkom vdacny clanok, lenze na MM.sk by bol vitazom samozrejme iP5 :D no ak by sa toho chytila nejaka naozaj nezaujata redakcia a priamo by porovnali vlajkove lode Samsungu, Applu, HTC, LG, Sony, Nokie, Huawei a ostatne v europe bezne dostupne znacky plus nejake osobne postrehy tak vysledkom toho by mohol byt kral smartphonov pre tento rok :)

19.9.2012 15:59 / xxxx (zive.sk) 0 2 nahlásiť

samozrejme ze sgs3 je dnes fajny mobil a je len otazka casu kedy pridu lepsie. vzdy to tak bolo a bude. chvalabohu. ale tie nadpisy mobilmanie... ze by len probvokovali? taka novinarcina ze to asi mozem aj ja zajtra pisat clanky...

19.9.2012 16:27 / ... (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Nadupany telefon, ale stale LG. Najzaujimavejsie telefony dnes Galaxy Note 2, Motorola Razr HD Maxx(u nas nebude) a Sony Xperia V(hovori sa, ze ma byt len na vybranych trhoch:-/)

19.9.2012 20:21 / Reagovať 0 3 nahlásiť

Takto sa spýtam: ako si bežný užívateľ všimne rozdiel medzi S4 a Exynos? S3 má 1GB RAM pre náš trh a telefon ide ako po masle. Nejaké hranie sa na kráľa, benchmarky a neviem čo všetko to sú len hry o to kto má väčšieho. Užívateľ potrebuje mobil, ktorý funguje spolahlivo a to S3 splna, ako bude na tom LG sa uvidí. PS: S3 má 2GB RAM ale nie pre náš trh.

19.9.2012 23:48 / heh (zive.sk) 3 2 nahlásiť

mam s3 a nezansam ten telefon, v sucansoti zvasujem kupu ip5 alebo lumie 920 a ver ze ten telefon nejde ako po masle a snad denno denne ma vie nstvat. predtym som mal iphone a bol som nadmieru spokojny, jedine preco som opustil prostredie ios, bol maly displej iphonu.

21.9.2012 02:13 / 0 1 nahlásiť

mam iphone a neznasam ten telefon asi si kupim nieco od applu co je skutocne dobre asi ten model co sice nema logo jablka ale je to jasne ze iphone od apple lebo je to presne take iste designovo - stvorec a oble rohy....

21.9.2012 02:15 / jtz (zive.sk) 0 1 nahlásiť

u apple je pre ovce podstatne aby to malo logo apple.. ostatne je nepodstatne

20.9.2012 04:13 / chengjiao (zive.sk) Reagovať 3 0 nahlásiť

perfektné iPhone3GS (32GB) Kompletné Späť Puzdro zostava biela-OEM je tak horúci a populárne v celom svete, myslím, že každý potrebuje tento vysoko kvalitné Repair Part, sme tak šťastní, že je doprava zadarmo 25% zľava, takže nie chýba: http://baseurl.de/cp...

26.9.2012 08:33 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

http://www.chinagadgetland.com/malata-t2-101-android-22-... ... Wow, veľká propagácia. teraz kúpiť zúčtovanie a spracovanie malát T2 10,1-palcový dual-core 1GCPU, multi-point kapacitný displej Tablet PC, to bolo 428,99 dolárov, teraz stačí 159,99 dolárov. 63% z ceny + doprava zadarmo. Plus poslať viac než za cenu 9,99 dolárov puzdro. Jednoducho príliš lacné, príliš dokonalý. Takže čo, rýchlo si ju objednať.

27.9.2012 08:38 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

http://www.chinagadgetland.com/android-404-smart-phone-1... ... Chcete mať najnovšie Android 4.0 OS s veľkým 5,3 "dotykovým telefónom obrazovky 3G Android? Teraz môžete získať tento 5,3" veľký multi-touch kapacitný displej s 1GHz procesorom a Full HD 1080p, kamera Android 4.0 chytrý telefón tu. naozaj lacný, naozaj perfektné.

30.9.2012 10:22 / vladislav (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Ja mam LG optimus ale je to moj prvy a posledny phone od zasranych sikmacov :-D Odzaciatku snim mam len problemy 3-[ Stara dobra Nokia ;-)

4.10.2012 06:44 / marek korec (zive.sk) 0 2 nahlásiť

vsetky telefony su od sikmacov,ak si si nevsimol,robia najlepsiu elektroniku na svete.zato slovaci mozu akurat pre nich makat v tovarni,tak sa preber.

1.10.2012 11:12 / jara (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Toto bude opravdu král, škoda jen že podle posledních informací se začne prodávat až tak pozdě. Vím už o mnoha lidech kteří vyčkávají s koupí nového telefonu jen kvůli tomuto modelu

4.10.2012 06:42 / marek korec (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

vsak nema ani autofokus a blesk.ved to je zaklad.naco ti je 2GB ram.kolko chces mat naraz spustenych aplikacii, 500?

19.10.2012 10:37 / jara (zive.sk) 0 0 nahlásiť

já s tim art foto fotit nechci :) chtěl bych si z toho zatelefonovat a používat oblíbené a potřebné aplikace, když zrovna nemohu být u pc.. To tento mobil splní na 1*

8.10.2012 07:36 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

http://www.chinagadgetland.com/dual-sim-quad-band-mtk657... ... veľkoobchodná Najnižšia cena Dual SIM Quad Band MTK6575 Android 4.0 s 4,8 "kapacitné WIFI GPS telefón 3G (Black), vysoká kvalita, najlepšie pre vás, nenechajte si ujsť:

9.10.2012 05:25 / yintian (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

wow, veľkoobchod najhorúcejšie 4,7 palcový Android 4 i9300 smartphone. lepší výkon, nižšia cena. je to perfektné. Euro € 159.99 objednať rýchlo, nenechajte si ujsť to.http://baseurl.de/dv...

5.11.2012 08:29 / martin (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

ja mám HTC HD2 už 3,5 roku , telefón frčí bez problémov, znesie veľa, pády, včera som ho privrel do dverí na aute :-) . baterku tam mám stále pôvodnú , vydrží 3-4 dni. chcem nový mobil ale neviem čo. sa obávam, že budem len problémy s novým ked takto čítam recenzie. je sgs3 najlepšia voľba ?

5.11.2012 08:31 / martin (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

... že budem mať len problémy ... píšem ako maďar :-)

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 107.21.187.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.