Diskusia

K dispozícii je tethered jailbreak pre finálnu verziu iOS 6

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
33 príspevkov
20.9.2012 18:42 / Filips (zive.sk) Reagovať 2 7 nahlásiť

Yeah :-D

21.9.2012 00:45 / Ok (zive.sk) 6 2 nahlásiť

Sak na staré zariadenia a iOS 6 je najlepšie využiteľný len na 4S a iPhone 5 uz pod 4 by som si ho nedaval ...

21.9.2012 08:27 / RS (zive.sk) 4 1 nahlásiť

Amen bratu. Ja ostavam na 5.1.1 na svojom iPhone4

21.9.2012 12:08 / jztjzt (zive.sk) 7 1 nahlásiť

ja pockam na iOS 6S a potom mozno na iOS6SJ na vyrocie velkeho Jobsa bude velke prekvapko!

21.9.2012 12:53 / lapiduch (zive.sk) 1 5 nahlásiť

ty ? ved ti nemáš ani na trenky

20.9.2012 19:08 / peto7532159 (zive.sk) Reagovať 4 10 nahlásiť

iPhone 4, 3GS a iPod touch 4 sa dajú tethered jailbreaknúť na AKEJKOĽVEK verzii iOS ...

21.9.2012 11:55 / hammer (zive.sk) 3 5 nahlásiť

keby to tak bolo aj s unlockom .... kolko ifonov zmrsenych ipadackym basebandom sa predava po bazaroch ;-)

21.9.2012 18:46 / Merfi (zive.sk) 0 2 nahlásiť

hammer Zrejme si zaspal dobu,alebo sa len snazis ohurit... Tak len pre tvoje info je uz dost dlhu dobu riesenie na opravu ipad bb,takze ak ma niekto "zmrskany"iph,tak len koli svojej vlastnej lenivosti ;-)

21.9.2012 01:46 / vinividivici iphone (zive.sk) Reagovať 11 11 nahlásiť

Pre Apple je zivotne dolezite aby JailBreak existoval a po uvedeni tohoto akoze "krala" rozumej Krala Kinga Riťmusa Piateho medzi smartfonmi je zivotne dolezite aby bol dostupny JailBreak co najskor .. a uz aj je....

21.9.2012 08:17 / kuckuc (zive.sk) 16 8 nahlásiť

hlupáčik na staršie zariadenia je tethered jailbreak už od vydania bety iOS6 v júli ,nedá sa tomu zabrániť (CPU) vieš vôbec čo to znamená to tethered ? no že ak ho vypneš bez PC ho potom nezapneš Jaillbreak potrebujú aj tak len deti aby si tei drahé hry za 0,79€ mohli ukradnúť,čiže niečo ako ty a to by mohol vedieť aj hlúpučký autor článku :-D

21.9.2012 08:30 / RS (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Jedno upresnenie - ak mas tethered jailbreak tak telefon sice zapnes, ale jedine co uvidis je apple logo takze telefon mozes pouzit iba ak ako baterku (slabucku) :D

21.9.2012 09:51 / sfas (zive.sk) 0 5 nahlásiť

blbost. Ked to restartujes, tak ti nabehne standardne "jailovany", teda nebudes moct pouzivat aplikacie ktore nie su podpisane a pod. Proste nemozes vyuzivat "features" ktore si tam zaviedol jailbreakovanim.

21.9.2012 10:17 / Iguso (zive.sk) 1 0 nahlásiť

+ podla progressu jailbreaku sice telefon zapnes, ale nepojde ti mail ani safari napriklad... Aspon tak to bolo, potom je SEMItether - ktory toto riesi aby aspon vstavane aplikacie frcali po tethered JB a nejdu len tie cez JB instalnute a potom je uz untethered to uz je kompletka vsetko frci...

21.9.2012 11:56 / hammer (zive.sk) 1 2 nahlásiť

vacsinou sa to musi pri tethered nakopnut cez comp

21.9.2012 09:54 / hlupak (zive.sk) 5 1 nahlásiť

nevidim dovod, preco by som vobec mal platit aj tych 70 centov ked na ostatne platformy dostanes hry zadarmo aj bez toho aby si sa vobec musel babrat s JB alebo obdobnymi upravami SW vybavenia telefonu. Predpokladam, ze Apple prispieva na rozvoj JB lebo inak su ich zariadenia pre trh nezaujimave. Prepac, ale koho by bavilo len co dojde na apple store zadavat hned cislo kreditky/platobnej karty len kvoli tomu aby si stiahol par blbosti?

21.9.2012 10:21 / Iguso (zive.sk) 0 4 nahlásiť

velmi vystizny nick si zvolil, vzhladom na to ze nemas vobec ponatia ako to funguje a prave preto ja nevidim ziadny dovod, aby si ty prisiel do diskusie ohladom tej ZLEJ a NESPRAVNEJ platformy a pisal kraviny. Kludne pouzi tie ostatne platformy, nikto ti neprikazuje ani nezakazuje. JB nieje len o stahovani aplikacii, z cydie si mozes postahovat plno tweakov a "tuningu" na system, ak ti nevyhovuje ze musis najprv spravit JB tak nech sa paci : XDA a tam si masiruj ego v diskusiach.

21.9.2012 12:18 / fwq (zive.sk) 7 1 nahlásiť

Niekomu staci ze moze ijfonik vytiahnut pred babenkou a niekto nechce vyzerat ze je ***** ak ma mobil co nema mmsky... a preto apple tie mmsky aj pridal... bohuzial dnes ked uz ich potreba nie je az taka dolezita ako v dobe ked sa im branil a toto je aj problem preco je iphone bez JB uplne k nicomu... tvrdit ze mas velkeho vtaka a ukazovat slipy vypchate ponozkou to je mat apple bez JB.... (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

21.9.2012 12:56 / lapiduch (zive.sk) 0 4 nahlásiť

takže to je tvoja jediná verzia na babenky,vyťahovať telefonik a je jedno aký asi je niečo dôležitejšie maličké ako tvoj mozoček :D preto dobre poznáš a aj používaš tu ponožkovú fintu len chumaj ako ty posielal v tej tvojej dobe MMS za 15korún

21.9.2012 13:37 / Iguso (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Dakujem ti za nazor, posielam kvety.

21.9.2012 12:10 / jtzjtz (zive.sk) 11 3 nahlásiť

kuckuc dopi kakauko a dokuckaj.. deticky su teraz zakladnym jadrom zakaznikov apple a radime k nim aj mentalne zaostale iovce ktore maju sice 30-40 rokov ale ich vyvoj zaostal natolko ze nie su schopne vnimat realitu a nielen tu o apple....

21.9.2012 13:07 / M.C. (zive.sk) 1 10 nahlásiť

dospelý , zdravý , rozumný a dobre zarábájuci muž , by nemal čas a chuť vypisovať obmedzené príspevky pod članky o Apple takže zjavne nesplnuješ ani jedno nadávať ti nebudem , neznížim sa na tvoju úroveň , tvoj slovník nám tu na mobilmánii stačí , každý deň

22.9.2012 13:45 / Majdo (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Nemáš pravdu, z iPadu napríklad neodošleš SMS, ( iPhone, iPad ) nepripojíš Bluetooth zariadenia iných výrobcov, nestiahneš MP3, nedostaneš sa do adresárov a podobne. No a Jailbreak to všetko rieši, takže skôr než niečo trepneš, si to naštuduj !

21.9.2012 08:26 / merfi (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Vzhladom na mizive percento ludi co ho do svojich iph da,je to pre Apple skutocne zivotne dolezite:-)

21.9.2012 08:32 / RS (zive.sk) 0 5 nahlásiť

merfi ver mi, ze Apple jailbreak komunitu pozorne sleduje a neberie ju na lahku vahu; dokazom toho je 'notification centre' - neprogramoval ho nikto iny ako autor povodneho not. centre, ktore bolo iba pre JB telefony

21.9.2012 11:15 / Jozef Remen (zive.sk) 1 7 nahlásiť

ano, sleduje. Pretoze JB zneuziva bezpecnostne chyby v iOS. Takze ano, z tohto dovodu jednoznacne sleduje JB. Mimochodom, notifikacne centrum v tejto podobe mal uz WebOS, takze Apple vobec nejaku tu JB komunitu sledovat nemusel. A WebOS vyvijali ludia, ktori odisli z Apple spolu s Jonom Rubinsteinom a sli do Palmu.

21.9.2012 12:13 / hrtjt (zive.sk) 7 1 nahlásiť

bezpecnostna chyba bola aj IQCarrier v iOS? Cely iOS je jedna bezpecnostna chyba.. aby niekto ukladal moje smsky? ked to robi operatpr tak je to spravne ze to robi aj vyrobca mobilu? ved mu to ziaden zakaon neprikazuje.. ono velke apple to robi len tak pre istotu... ty bezpecnostna chyba....

21.9.2012 12:57 / lapiduch (zive.sk) 1 6 nahlásiť

(Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

21.9.2012 18:56 / Merfi (zive.sk) 0 2 nahlásiť

RS To ze ich sleduju,je pravda.Ale ze su prenich zivotne doleziti sa mi naozaj nezda Ja som rad,ak pridaju do ios nieco,co bolo predtym len v cydii.

21.9.2012 12:15 / hrt (zive.sk) 0 4 nahlásiť

zato ze to tam nema tvoja babicka tak uvazujes tak ako pises?

21.9.2012 08:43 / dasdsad (zive.sk) 0 3 nahlásiť

netrepked o tom howno vies, na untethered JB pre 5.1.1. sa cakalo skoro rok..

21.9.2012 12:11 / fwq (zive.sk) Reagovať 6 4 nahlásiť

jailbreake nikto s iovci nepotrebuje ale kazdy uz vie co to robi a kazdy uz vie co treba aby to chodilo atd atd....

21.9.2012 12:58 / lapiduch (zive.sk) 1 6 nahlásiť

ty nepotrebuješ mozog a predsa všetci vedia že by tam mal byť ale on tam nie je

21.9.2012 19:28 / Merfi (zive.sk) 1 8 nahlásiť

fwg Ak mas zariadenie co si dokazes upravit a nehrozi ti jeho znicenie,tak si to vyskusas.Ved ak sa ti nieco nepozdava,tak JB zmazes jednoduchym restornutim Zvedavost je prirodzena ludska vlastnost. Stale sa ti to zda byt cudne??

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.82.119.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.