Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

V Pakistane kvôli protestom vypli mobilné siete

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 23.22.194.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
20 príspevkov
21.9.2012 18:11 / rura (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

Co k tomu dodat .....******! (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

21.9.2012 18:19 / Azsh (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Teraz koho myslis ? :-)

21.9.2012 18:50 / pfff (zive.sk) Reagovať 2 1 nahlásiť

smutné na tom je, že medzi nami žijú stále pomätenci ktorí bľakocú niečo o nadvláde židov, ako všetko ovládajú, a pod. nezmysli, kým realita je taká, že vlády celého sveta sa musia moslimom ospravedlňovať za všetko, dokonca aj za toto že z tohto obviňujú turecko: "Cyperská kríza Sever vyhlásil svoju nezávislosť v roku 1975 a tureckí Cyperčania vyhlásili samostatný štát pod vedením Raufa Raifa Denktaşa 15. novembra 1983. Tento štát bol uznaný len Tureckom. Turecký brutálny postup zahŕňal bombardovanie civilných cieľov za účelom umožnenia etnických čistiek územia. Gréci zo severu ostrova boli po tureckom vpáde presídlení na juh, kde žijú dodnes." niekto niečo povie, natočí čo sa moslimom nepáči a oni na oplátku demokraticky zabijú x ľudí, ale podľa miestnych, našich islamofilov majú na to právo, hlavne usa a izrael je zlý - tých treba vyvraždiť a silou mocou podporovať moslimov! kt. je v EU len niečo medzi 40-50mil. (všimli ste si že v EÚ nerobia žiadne veľké protesty len aby na seba neupozornili koľko ich je kým sú ešte v menšine, kým v minulosti už roboli x výtržnosti, vrážd ich kritikov?, na SK ich je 5000 http://www.topky.sk/cl/10/1262839/Vladny-doku... ...

21.9.2012 18:55 / 11555 (zive.sk) 0 3 nahlásiť

To je v pohode.Oveľa viac ma štve,keď nejaký moslim príde napr.do Švajčiarska a nepáči sa mu kríž na švajčiarskej zástave!!!!!Skús ty ísť do Saudskej Arábia alebo inej sfanatizovanej moslimskej krajiny a na verejnosti objať svoju zákonitú manželku.Veď ťa ukameňujú!Je to choré náboženstvo založené na fanatizme.Mali by sme sa poučiť od západnej Európy a nepustiť si sem tú moslimskú chamraď!

21.9.2012 19:00 / pfff (zive.sk) 1 0 nahlásiť

príde MM, miso a x podobných pomätencov a vysvetlia ti, že za všetkým sú židia, všetko ovládajú, a treba zničiť izrael a USA, až potom bude celosvetový mier a nejaký Poliačik z SaS ich v tom podporí, okrem drog, homosexualizmu je ešte aj zástanca imigrácie - musíme byť ešte via a viac otvorení "Martin Poliačik: Skúsil som heroín aj pervitín V čom SaS zlyhala najviac? Jednou z tých vecí bol spomínaný kompromis. Nemali sme sa až tak hrnúť do koalície, radšej sme si mali vytvoriť priestor na presadzovanie tejto agendy. Pre našich voličov potom bolo nesplnenie sľubu tvrdou ranou. Mojou hlavnou motiváciou pre vstup do politiky totiž bol odvodový bonus spolu s ľudskoprávnou agendou. Konkrétne? Práva menšín, užívatelia drog a prisťahovalectvo, keďže nesúhlasím s konzervatívnym prístupom k týmto témam." http://www.sme.sk/c/6511505/martin-poliacik... ... viac moslimov, menej židov a USA cesta ku svetlejšém zajtrajškom! allah agbar!

21.9.2012 19:56 / hammer (zive.sk) 0 0 nahlásiť

trtko a kto myslis ze schvalil tie zakony co kritizujes? tvoji nosati jarmulkaci ;-)

21.9.2012 20:19 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

(Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

21.9.2012 20:58 / mito (zive.sk) 0 0 nahlásiť

tak ty si odbornik aj na taketo temy? vacsie h.o.va.d.o a vacsieho chumaja uz vazne nepoznam...tomu ver chlapce...este by ma zaujimalo, kolko mas ty vobec rokov????

21.9.2012 21:41 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

pomoc, pomoc, o2sk mi nechce vratit kredit! pomoc pomoc, co mám robiť? bol si chudák vtedy, si aj teraz a nikdy inak ibaže ja som sa ti snažil pomôcť, ale druhí ťa odhadli hneď - zakomplexovaný, neschopný, retardovaný

21.9.2012 21:44 / mito (zive.sk) 0 1 nahlásiť

ano, to si ty...

21.9.2012 21:58 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

mozgový zákrsok mito, mne vrátili kredit v pohode a rýchlo, ale ty si musel vypisovať do redakcie mobilmánie aby ti pomohli, vypisovať po fórach, aby ti pomohli, a vrátili kredit čo v o2sk robia bežne, rýchlo a bez problémov... mali pravdu - si retardovaný a len to opakovane dokazuješ ako veľmi len čo nechápem, prečo mozgový zákrsok ako si ty, útočí opakovane na mňa, jedného z mála ktorý sa ti snažil poradiť... ale čo už s retardovanými ako si ty

21.9.2012 22:05 / mito (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vies preco? lebo si obycajny tupy smejd!

21.9.2012 22:07 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

v pohode, ty to počúvaš niekoľkokrát denne, ja len od teba. tak si to uži

21.9.2012 22:11 / mito (zive.sk) 0 0 nahlásiť

vies preco som na teba vazne nahnevany??? lebo si ma len vyuzil ku tvojmu sporu s prispievatelom hrino, ty si tu ten problemovy clanok a nie on a nikto iny...uz chapes?

21.9.2012 22:35 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

preto ti vravia že si tupy smejd robíš presne to čo ten tvoj hrino - osobné úražky, nič k veci len urážanie k téme si napísal H-O-V-N-O ale zas a znova si začal urážať, čo už- si retardovaný a rovnaký odpad ako všetci tebe a hrinovy podobný vám by mali zakázať internet ak neviete diskutovať k veci, používate diskusie len na ventilovanie svojho zakrslého ega útočením na druhých ja tu nemám s nikým žiaden spor, len neznášam retadrov ako prehistoric, a neviem aké nicky, hammer a pod. ktorý sem chodia len urážať, pre mňa si ty rovnako ako oni zbytočné existencie z internetu kedysi pre inteligentných ľudí sa stal internet plný ľudského odpadu ktorý v reálnom svete musí držať hubu a krok pre svoju bezvýznamnosť, nedôležitosť. dokonca to ide s týmto národom až tak ďaleko, že tupí slováci na českom servry dávajú čechom lekcie z čestiny! kým českí diskutujúci sa vyjadrujú k veci, slovensky píšuci kritizujú autora, zosmiešňujú diskutujúcich, neustále sa hádajú - čo ešte pred 2 rokmi som nezažil. bolo menej slovákov na čechoch a písalo sa k veci už nepomáha vyhýbanie sa slovenským webom, diskusiám a diskutovanie na českých, odpad sa presúva tiež - a česi čoraz viac nenávidia slovákov, slovenčinu a ja diskusie na cz servroch kde je 80% príspevkov po slovensky vďaka takým ako si ty, čo nemajú čo k veci, len si ventilujú frustráciu, nedostatočné mentálne schopnosti

21.9.2012 22:41 / mito (zive.sk) 0 0 nahlásiť

je to len tvoja uboha vypoved, snad si nemyslis, ze tymto niekoho ohuris?! si naozaj trapny a velmi casto sa opakujes, pan akoze novinar...chod sa uz vys.... a vyspat...dobru noc!

21.9.2012 23:13 / pfff (zive.sk) 0 0 nahlásiť

tak sa teším na ďalší tvoj retardovaný príspevok kde budú len samé grcky a nič k téme na môj príspevok v inej diskusií, veď ty si tak strašne inteligentný a neopakujúci sa, nečakajúci kedy ja vložim príspevok aby si mi ty mohol napísať čo si tvoja "inteligentná" hlavička o mne myslí, ako keby tvoj názor úplne od veci niekoho zaujímal vyspi sa dobre, odviedol si kus "dobrej" práce

21.9.2012 19:11 / ferdo39 Reagovať 0 1 nahlásiť

nevypli ich, iba ich obmedzili a to je rozdiel

23.9.2012 11:52 / pfff (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

"Pakistanský minister vypísal odmenu za smrť autora filmu Člen pakistanskej vlády ponúkol 100.000 dolárov za zabitie producenta protiislamského filmu. Minister železničnej dopravy Ghulám Ahmad Bilúr zároveň vyzval Taliban a al-Káidu na podporu tohto cieľa. Vyhlásil tiež, že je mu jasné, že vyzývať na vraždu je trestný čin, no iný spôsob, ako nahnať strach "bohorúhačom", podľa vlastných slov nevidí, informovali pakistanské noviny Dawn. "Oznamujem, že ktokoľvek zabije tohto rúhača, tohto hriešnika, ktorý povedal nezmysly o svätom prorokovi, toho odmením 100.000 dolármi," vyhlásil Bilúr za potlesku na sobotňajšej tlačovej konferencii. "Pozývam bratov z Talibanu a bratov z al-Káidy, aby sa ku mne pridali na tejto požehnanej misii," citovala ho agentúra Reuters." http://hnonline.sk/svet/c1-57608550-pakistan... ...

24.9.2012 08:35 / olejlacno.skc (zive.sk) 0 0 nahlásiť

dobrý den, mladý pán ,mohol by ste prispieť na potopu v Pakistane? Mohol,ale nemám takú dlhú hadicu...B-]

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.