Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Štart predaja iPhone 5 vyvolal ošiaľ, z prvých miest v rade je biznis

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.227.171.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
66 príspevkov
21.9.2012 20:14 / ja (zive.sk) Reagovať 14 59 nahlásiť

su to vsetko hlupaci

21.9.2012 20:30 / Samsung (zive.sk) 36 33 nahlásiť

No len ty si spravol najlepsiu vec v zivote ked si kupil samsung. Ako môze niekomu vadit aky telefon si kto kupi. Ja som si kipil podla seba a nikoho som sa nepytal a ani nikomu nekazal. A je mi uplne jedno ci ma nokiu 3310 alebo galaxy s3 ci iphone 5. To je len zavist.

21.9.2012 20:32 / žožo (zive.sk) 2 33 nahlásiť

no on asi myslel, že či si aj ty stál v rade na telefón 3 dni.no asi nie...

21.9.2012 20:33 / fwq (zive.sk) 9 26 nahlásiť

on v blave stoji doteraz .. este neprisli na sklad.. tak zatial caka v stane....

21.9.2012 20:32 / John Lennon Apple Co (zive.sk) 9 25 nahlásiť

iovce maju naozaj zvlastne zmyslanie.. zacat prispevok takou vetou a podpisat sa nickom samsung to je naozaj hodne kretena co si podla apple kupi chadnicku od SAMSUNGu s napisom samsung a oble rohy mu stacia k tomu aby si myslel ze je to novy iphonik....

21.9.2012 23:23 / Ivek (zive.sk) 1 14 nahlásiť

Hey náhodou ani samsung ani apple nokii 3310 nesiahajú ani po členky :D - to je ako sa hovorí páááán telefón :D

21.9.2012 23:28 / jzt (zive.sk) 4 8 nahlásiť

ericsoon za korunu od orange zatial neprekonal nik....

23.9.2012 11:59 / pinokio pedofil (zive.sk) 0 5 nahlásiť

bol to ericsson ga628 od globtelu!!! 3-[3-[3-[

21.9.2012 23:29 / R1S0 (zive.sk) 0 22 nahlásiť

sorry ale ma pravdu. :-) su to hlupaci,rovnako ako ludia co stoja pred hypermarketom s fiktivnym -40% vypredajom.... akurat,ze namiesto zlavy si frikulini budu este preplacat :-) neocakavam,ze takto stoja aj rano pred pekarnou,ked rano otvara..... :-)

22.9.2012 10:40 / apl (zive.sk) 0 2 nahlásiť

ty mas program podla seba od telekomu ?

21.9.2012 20:47 / ďuri (zive.sk) 6 9 nahlásiť

Máš pravdu za takým NIČ by som sa ani neotočil. Poriadní úbožiaci fakt ich treba len ľutovať :-) ale predajcovia jedla či teplého oblečenia s toho môžu ťažiť keď už je tých úbožiakov tak veľa :)

22.9.2012 10:41 / apl (zive.sk) 5 2 nahlásiť

chod do kauflandu pred otvaracou dobou a najdes tam kazde rano dochodcov .. apple ma rady len raz, kaufland kazdy den ..

22.9.2012 11:41 / jtzj (zive.sk) 1 10 nahlásiť

mentalne si to zrovnanie vystihol u dochodcov to ale ma aj svoju logiku u iovci nie...

21.9.2012 20:37 / Reagovať 49 26 nahlásiť

keby droidovi zufalci namiesto casu straveneho v tychto diskusiach zufalym prskanim zlosti a ociernovanim iphonu venovali niecomu uzitocnemu, napriklad praci alebo vzdelavaniu tak si ten telefon mozu dovolit a uz nemusia dalej prskat. Ale oni su tak tupi, ze to nechapu ;-) 90% diskusii tie iste nicky, IPcky a to iste dokola. Vekovy priemer 16,2 a iq menej ako 70

21.9.2012 20:52 / 4 37 nahlásiť

Tu neide o očireňovanie iPhonu, ale to tú demenciu ľudí, že sú ochotný zaplatiť dvojnásobok za to, že ho budú mať o hodinu skôr.

22.9.2012 10:42 / apl (zive.sk) 4 11 nahlásiť

ako ti napisal alzheimer .. ked mas penazi dost, je to uz jedno .. na slovensku to jedno nie je, ked sa kazde euro 3krat obracia ..

22.9.2012 11:37 / ppp (zive.sk) 3 14 nahlásiť

Clovek zbohatne vtedy ked investuje do toho co ma najlepsi pomer cena/ vykon a to v tomto pripade neplati. A ti naozaj bohati nedaju zadarmo nikomu ani cent bez toho aby z toho nieco mali :)

22.9.2012 15:38 / Cklasa (zive.sk) 2 6 nahlásiť

Dalsi teoretik. Investovanim s ohladom na pomer cena/vykon mozno usetris, ale urcite nezbohatnes.

22.9.2012 17:41 / ppp (zive.sk) 3 1 nahlásiť

"urcite nezbohatnes" to je akurat tak tvoj nazor, nastastie to tak nie je. Ano nezbohatnes rychlo to je pravda, trva to viac rokov. Ale hrat len hop alebo trop to nie je beh na dlhe trate a zivot zase nie je az taky kratucky aj ked ako pre koho ...

22.9.2012 11:48 / htrjr (zive.sk) 2 4 nahlásiť

ak by tak ako alzheimer uvazovali dnesni bohati nikdy by sa bohatymi nestali....tak ako on uvazuju len taky meciarovi privatizeri ako rezesovci a ich deticky kludne si kupia isracku a vyhodia dom kosa ked sa pokazi.. ved im na to prispelo cele slovensko a dodnes prispieva..

24.9.2012 08:40 / sdfsfsdf (zive.sk) 0 0 nahlásiť

ked nemas peniaze na kery kar ti je iPhone, ti zvysi socialny status???

21.9.2012 20:56 / McJobs (zive.sk) 6 43 nahlásiť

Mna osobne nechava iPhone 5 chladnym, taka Lumia 920 zaujala ovela viac - lepši displej (hlavne ovladanie s rukavicami v zime je +) - lepšie spracovanie (ten polykarbonatovy kus so zyrkonovymi tlačidlami sa len tak lahko neposkriabe, hlinik u iPhonu 5 je ovela nachylnejsi) - lepšie foto/video (opticka stabilizacia, vyššia svetelnost objektivu) - bezdrotove nabijanie (doma/v praci to hodim len na ten vankuš Fatboy) - mapy (v našich končinach su Nokia mapy o triedu lepšie ako tie od Apple) - system (WP8 urobil velky skok vpred, a vniektorych veciach iOS aj predbehol)

21.9.2012 21:18 / McJobs (zive.sk) 2 18 nahlásiť

- ergonomicke drzanie (zaoblene hrany ovela lepsie padnu do dlane, ako hrany u iP) - dizajn (subjektivne, ale hlavne zadna strana je u Lumie ovela čistejšia) - vaha (iP je o dost lahsi, ale tazsie telefony podla mna posobia decentnejsim dojmom v ruke. Kamarat ktory dnes v Nemecku kupil iPhone mi pisal, ze 4S so 140g sa drzal lepsie v ruke)

21.9.2012 23:25 / jurko gejtz (zive.sk) 11 3 nahlásiť

a ty si urcite minimalne sef predaja v NOKIA.. nehovori, ze je nova Lumia zla.. Ale toto zavana reklamou..

22.9.2012 00:50 / takveru (zive.sk) 6 5 nahlásiť

cau nokia zamestnanec iphone 4s nema 140g, kamarat ta ******, neviem co presne drzal v ruke :)) (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

22.9.2012 11:02 / McJobs (zive.sk) 2 7 nahlásiť

Ano, som Nokia dealer a mam proviziu 3% z objemu predaja :-D Ako vidis tiez som jablickar, ale tu treba objektivne priznat, ze z hladiska inovacii iPhone 5 nepriniesol nic. iPhone 4S ma 140g, potom asi klamu aj stranky Apple http://www.apple.com/iphone/compare-iphones/...

22.9.2012 14:35 / 2 1 nahlásiť

Lol, ovce sa prejavili :) fakt ma 140g a to bolo reci okolo N808 ze ma 169 .. :D

22.9.2012 00:48 / jasomto (zive.sk) 13 7 nahlásiť

presne toto aj mna napadlo - cista reklama (este aj odriadkuje aby bolo biele miesto) NOKIA NEKUPOVAT - tazka tehla, - slaba vydrz, - opticka stabilizacia (ale musite si kupit profi kameru) :))) - bezdrotove nabijanie je pomale - dispeje s problemami http://a.toprq.com/Tf6OZT... ... a fake reklamy ;)

22.9.2012 09:34 / vio (zive.sk) 7 20 nahlásiť

IPHONE NEKUPOVAT Telefonovanie nikdy nebola silna stranka Iphonov. Pokial viem uz IP4 mal problemy s hovormi pokial ste "nespravne" drzali telefon, tento problem bol u IP4s vyrieseny ale pribudol jeden vaznejsi - 90% ludi (hlavne v sieti telekom, obcas orange) hlasi problemy so signalom. Vraj 80% hovorov zlyhava. Ja som signal nemal vobec, pomohlo zrusenie PIN na sim karte. Obmedzenost bluetooth, nemozno vlozit pamatovku a ked chcete viac pamate tak nemate inu moznost ako kupit novy Iphone 64GB a priplatit si skoro 300eur Pre niekoho moze byt nevyhoda vysoka cena, prislusenstvo je takisto drahe a s neoriginalnym su len problemy Tel. je zo skla a pri pade je vysoka pravdepodobnost poskodenia krytu, takze nosit iba v obale a davat si pozor :) Iphone je stavany pre americky trh a nema ani mini USB vystup

22.9.2012 11:51 / ujžrť (zive.sk) 3 14 nahlásiť

ked sa nieco pokaka na apple iphoniku ofce cusia lebo si nepriznaju chybu.. ked na samsungu uz vsetci vypisuju ze sa to ebe....hlavne iovce co samsung ani nemaju... je to o nahovarani si ako dobre urobili ze kupili nieco predrazene a urobili spravne...pravdu nebudu vidiet nikdy lebo ju nechcu vidiet

24.9.2012 00:32 / S_M (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Nemusis si kupovat profi kameru, staci ked si kupis dodavku z ktorej to budes snimat ... :-)

22.9.2012 11:42 / 3 3 nahlásiť

Opticka stabilizacia? neblazni ... bezdrotove pripojenie? myslis to ked si vankusik zapnes do elektriky z ktoreho ti ide kabel ? co je na tom take paradne?

22.9.2012 11:46 / pat a mat (zive.sk) 3 10 nahlásiť

bezdratovo ide prud do telefonu... uz si naozaj ako ten k o k o t z applu co oserie vsetko co apple nema... aj do bezdratovej pevnej linky si mal predsa do zakladne kabel dokonca okrem linky aj zdroj zo zasuvky.. tam ti nevadilo ze tam ide kabel? asi ne lebo apple tam neprislo s napadom ze ak je nieco bezdratove a je to nabijanie musis vytrhat aj kable zo steny od elektrarne k tebe!

24.9.2012 08:43 / dsfaaf (zive.sk) 2 2 nahlásiť

len cisto teoreticky, preco by som mal zapinat vlozku do elektriky a polozit na vlozku mobil ked ho mozem nabit rovno z nabijacky za polovicny cas? Ci ho polozil na vlozku alebo pripojim na adapter tak to je jedno nie?

24.9.2012 12:13 / Merfi (zive.sk) 2 4 nahlásiť

dsfaaf Plny suhlas.Bezdtrotove nabijanie si predstavujem tak ,ze to ma byt v telefone. Ziadne podlizky podusky a ine hluposti. Pretoze to je potom to iste ako dokovacia stanica. Ak bude adapter v zasuvke a ja si v menu tel prepnem na nabijanie,potom to bude bezdrotove;-)

22.9.2012 11:49 / treč (zive.sk) 3 3 nahlásiť

tie medzeri ti robi iOS alebo je to zamer?

21.9.2012 22:30 / blabal (zive.sk) 3 7 nahlásiť

Až to čo píšeš a ako uvažuješ považuješ za inteligentný prejav, tak by som radšej chcel byť hlupák. Ako inak by sa dalo chápať to tvoje selektovanie ľudí, inteligencie a vzdelania na základe toho, aký si kúpia telefón? To myslíš skutočne vážne, alebo len máš potrebu sa zhodiť pred všetkými? Tak a teraz môžeš ísť do mňa a nalož mi čo to dá. S radosťou a nadhľadom Ťa budem ignorovať. :-)

21.9.2012 23:29 / htr (zive.sk) 1 1 nahlásiť

s tvojou diagnozou alzheimer to naozaj nemozes pochopit

21.9.2012 23:32 / R1S0 (zive.sk) 1 8 nahlásiť

keby som aj bol taky somar,ze by som za telefon vyhodil 800-1000eur,tak by som urcite nesedel v chlade tri dni pred obchodom,ale by som si to objednal cez net a prebral pekne v teplucku domova.... ;-)

24.9.2012 08:44 / sdffsdsdf (zive.sk) 0 0 nahlásiť

keby 3 dni v New Yorku kempoval viac ako tyzden pred zahajenim :-)))

21.9.2012 23:32 / fwq (zive.sk) 2 2 nahlásiť

ta **** ze patris ktomu istemu stadu? potom ty ignoruj diskusie lebo to co je v tom clanku je naozaj dokazom nizkeho IQ tych ktorych zastavas lebo k nim patris....ale s tvojim IQ nepochopis ani keby si mooc moooc chcel... (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

22.9.2012 12:49 / Rura (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Chto je to ten ipon? Dajaky spevak popularny ?

21.9.2012 21:36 / super (zive.sk) Reagovať 3 6 nahlásiť

Nový iPhone 5 je realitou! Apple iPhone 5: Nový kráľ na scéne Nový iPhone je takmer tu! Čo očakávame? iPhone 5 proti zvyšku sveta

21.9.2012 22:43 / Rura (zive.sk) 0 2 nahlásiť

A to chto je ten ipon ??? Dajaky spevak???

21.9.2012 23:23 / blabal (zive.sk) 0 0 nahlásiť

To je Kórejský spevák Kim I-pon :-D

21.9.2012 23:33 / fwq (zive.sk) 0 0 nahlásiť

to je ten co vo foxcone skocil z okna ked videl ake sracky musi skladat....

22.9.2012 10:49 / apl (zive.sk) 0 0 nahlásiť

preco mas nejake zviera pri IPcke ? to je nejaky system pre deti ?

21.9.2012 23:25 / R1S0 (zive.sk) Reagovať 1 12 nahlásiť

och boze,stojim tu v rade uz dva dni a aj tak som az dvadsiatyosmy,ktory si kupi novy iphone v tomto obchode! ako to len prezijem! :-O

21.9.2012 23:34 / HRTJTZ (zive.sk) 3 19 nahlásiť

vydrz ja som o 125 ofci za tebou ! seriem do igelitky a pijem vlastny moč ale stoji to za to.... alzheimer je az o 1480 ludi vzadu ZA MNOU takze sme na tom este super!

22.9.2012 00:43 / ferdo39 2 10 nahlásiť

:-D Jediny prispevok po dlhej dobe tupych reakcii, ktory ma skutocne pobavil. Dost dobre chlape, ozaj. Ta igelitka ma znicila :)

22.9.2012 02:23 / Fefe (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Je bovia

22.9.2012 05:25 / yintian (zive.sk) Reagovať 5 1 nahlásiť

(Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

22.9.2012 10:37 / fiki (zive.sk) 8 6 nahlásiť

iphony su dost kazive co som ocul od dost ludi ktory ich maju

22.9.2012 13:05 / Hippio (zive.sk) 2 4 nahlásiť

Jeden moj starsi iPhone sa mi pokazil, dosiel som do apple shopu typek sa nanho pozrel a asi po minute mi dal celkom novy telefon. Teda som mal stastie ze bol v zaruke ale ziadne blbe otazky ziadne nic neide ? Tu mas novy a hotovo.

22.9.2012 11:43 / htr (zive.sk) Reagovať 2 3 nahlásiť

TA3 k tej istej teme : "Nehovorite si ze tym ludom musi trosku preskakovat? ..." Ale tunajsi redaktori to vidia inak... ze by inteligencny rozdiel? URCITEEEEEEE!

22.9.2012 13:03 / Hippiq (zive.sk) Reagovať 0 4 nahlásiť

Tuna vo Watforde som poobede zasiel do Apple shopu a ziaden osial sa tam nekonal, ziadne fronty tam neboli s telefonom som sa pohral a v klude som odisiel domov.

22.9.2012 13:48 / kuckuc (zive.sk) Reagovať 2 2 nahlásiť

asi prejdem ku konkurencii,predsa len PVC telefón SGS3 vydrží viac ako hliníkový ,ten sa rozbije raz dva tu v článku je rozdiel v kvalite jasne badatelný http://www.androidauthority.com/galaxy-s3-casing-issues-p... ...

22.9.2012 21:16 / Merfi (zive.sk) 0 6 nahlásiť

Kuckuc Disp,sa ti rozbije aj na S3.Ten disp nieje z nerozbitneho materialu. Ale ak sa ti rozbije,tak je obrovsky rozdiel v cene. Na S2 zozenies najlacnejsi disp za 120€.Na S3 za 170€. Na Iph4 18€,na Iph4S 20€ Tak si prepocitaj kolko krat sa mi moze Iph nestastne strepat,kym da dostanem na tvoj jeden nestastny pad s S2,Pripadne s S3 Mimochodom strepal sa mi niekolko krat a kedze mam bumper,prezil to. A ano podobny bumper,aky nosia vsetci ktorych poznam aj naS2 a aj na S3. Bumper totiz nieje vysadou Iph,ale rozumne uvazujucich ludi,co si vazia svoje dost drahe zariadenie. Je uplne jedo ci ide o Htc,Samsung,Iphone,alebo o ine zariadenie

23.9.2012 09:08 / kuckuc (zive.sk) 2 1 nahlásiť

merfi ironia tie SGS3 praskajú vo vreckách ani nepadajú na zem ,čo by si chel od plastu

23.9.2012 16:19 / Merfi (zive.sk) 2 0 nahlásiť

kuckuc Sorrry prehliadol som,to bolo asi unavou. Ale tie ceny co som napisal su predsa len real a sam som bol prekvapemy,ze je to na Samsung az o tolko drahsie. Ak by predsa len niekto tvrdil,ze som napisal hlupost,tak nech mi da link,kde to bude s cenou naopak a ja sa mu financne odmenim:-)

23.9.2012 03:50 / ATR (zive.sk) Reagovať 1 3 nahlásiť

Mna osobne iphone a celkovo značka Apple velmi nezaujala. V dnešnej dobe sú oveľa lepšie a lacnejšie smartfony ako Iphone. Z mojej strany je to všetko a bol by som rád aby sa konečne spamataly deti za počítačmi a nenadávaly na ľudí ktorých vobec nepoznajú, nikoho netreba odsudzovať za názor. (Príspevok upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

23.9.2012 15:10 / Martin (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Mna zasa nezaujala ta androidova lopata S3 ani sunty ako xperia, HTC tiez nie.

23.9.2012 16:50 / crash (zive.sk) 0 1 nahlásiť

teba zaujima iP 5 tak si prisiel do tejto diskusie .. a co tu nenajdes kopec ludi sem pise ze ich ip5 nezaujima ...... normalne paradox :-D:-D:-D:-D:-D

24.9.2012 11:25 / RastislavJ (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Možno sa došli len pobaviť, alebo ich zaujalo to slovo ošiaľ z nadpisu.

24.9.2012 12:24 / Merfi (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Som prekvapeny,ze sa konal. Hw ma lepsi ako starsi4s,ale nie vyrazne lepsi ako ine tel. U mna zaujimavy sw,ale ten isty ide aj na 4s Ios6,pre mba super funkcia black list,Sklamanie absencia google a tube. Takze ja osobne 5 preskakujem a mat Samsung,tak tiez ignorujem S3 a zostal by som na S2 Tych par apiek navyse by mi za to nestalo

25.9.2012 12:58 / andrej (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Nechápem vás ľudia, kedy si to už konečne uvedomíte, že je to každého slobodné rozhodnutie, čo si kúpi, aké drahé a či je to predražené ? Chcem iPhone kúpim si iPhone. Chcem SIII, kúpim si ho. A tie vaše trápne diskusie okolo toho nezaujímajú nikoho. Je to tu stále o tom istom. Vezmime si príklad niekto si kúpi superšport, predražený. Existuje veľa áut, ktoré ponúkajú podobné jazdné vlastnosti aj výkon a sú lacnejšie. No nikto to nerieši, maximálne tak na Slovensku mu každý druhý závidí. Dovolím si tvrdiť, že 3/4 z vás, čo tu kydajú na iPhone, alebo SIII, ten mobil nikdy v ruke ani nedržala. Ale musia prispievať, veď jedna babka povedala, tak to bdue pravda a ja to sem dám.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.