Diskusia

Smartfóny v zľave: Ktorý sa oplatí kúpiť?

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.166.84.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
61 príspevkov
22.10.2012 07:49 / d (zive.sk) Reagovať 7 4 nahlásiť

Cena Samsungu Galaxy Nexus začína už od približne 310 eur kde??

22.10.2012 08:10 / milan (zive.sk) 5 5 nahlásiť

http://talkive.sk/index.php...

22.10.2012 08:16 / hulvat (zive.sk) Reagovať 2 11 nahlásiť

a na tych 8Mpix pri galaxy nexus ste kde dosli? Ved to ma len 5Mpix http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_nexus_i925... ...

22.10.2012 08:21 / Filomena (zive.sk) Reagovať 32 8 nahlásiť

Ha ha zase predajcami objednany clanok o modeloch ktore nevedia predavat? Odporucane uplne nemozne telefony. Vydrz baterky Galaxy Nexus je tak uboha, ze aj lowend je lepsi...

22.10.2012 14:00 / 2 4 nahlásiť

filomena co to trepes???B-]

22.10.2012 15:22 / Winvik (zive.sk) 0 6 nahlásiť

Praveze ten posledny spomenuty Huawei bol zo zaciatku predaja nedostatkovy artiklom

22.10.2012 10:13 / Majo (zive.sk) Reagovať 26 16 nahlásiť

Nokia lumia 800 - dnes by som to nekupil ani zadara. radsej pockat na velkostou porovnatelny model s WP8. Nikto nevie co sa da od WP 7.8 cakat. A aj teraz je ten system ako vysmech modernym technologiam. -nefungujuci multitasking na GPS a skype (ma riesit 7.8 ale kym neuvidim neuverim) -primitivne aplikacie bez akychkolvek uzitocnych funkcii. Uzitocne sa rataju na par ks ostatne su brak WP 7.5 je ako pokus o vtip. Najvyssi cas sa prebudit.

22.10.2012 15:32 / o (zive.sk) 7 19 nahlásiť

ty si ten wp 7.5 aj mal alebo si to videl len na obrazku ? 1) system je extra svizny 2) v cene mas aj offline navigaciu celeho sveta 3) vydrz mobilu je vyrazne vyssia ako pri androide 4) instalovanim dalsich aplikacii sa ti nespomaluje system ako na androide. multitasking je samozrejme problem pre niektore aplikacie, ale pri gps som si ziaden problem nevsimol. v rodine mame sice len lumiu 610 ale ta vydrzi aj cely tyzden. samsung ace I je oproti najlacnejsiej lumii 610 spomaleny o 50% a o vydrzi radsej pomlcim. instalovanim novych aplikacii na 1 jadrovom tablete s androidom 4.0.3 sa postupne znizuje rychlost tabletu. Same od seba sa spustaju na androide aplikacie, aj ked ich killnes po par minutach su spustene zase dalsie. Toto je co za system, ked nedokazes riadit spustanie aplikacii na pozadi. Clovek si ma na androide akoze nainstalovat task killer, ktory automaticky kazdych 30 minut ma kill-ovat aplikacie ? :)

22.10.2012 17:04 / 6 11 nahlásiť

tak tak ako pises nadava na windows iba ten co taky telefon nikdy nemal... jasne ze ma nedostatky ako kazdy iny ale v testoch rychlosti bola napr lumia 800 alebo 900 s 1,4 jednojadrovym procesorom rovnako rychla ako SGS 3 s 4 jadrovym procesorom. Navyse je windows najlepsie zosynchronizovany system ...bez jedinej aplikacie mas FB priamo v mobile skvelo synchronizivany s telefonnym zoznamom sms + FB chat a vsetky ostatane chaty mas pod jednou ikonkou len si prepinas sipku podla toho ci je kontakt online ci nie vsetky maily mas v jednej ikonke vsetky spolu. a navyse sa ti vsetko automaticky synchronizuje s kalendarom. ci uz mail alebo fb alebo ine veci. FB sa ti dalej automaticky synchronizuje s obrazkami v telefone a mnoho ineho android moze iba snivat o takej prepojenosti systemu jednoznacne rychle ale hlavne najjednoduchsie pouivatelske prostredie a TO VSETKO BEZ JEDINEJ APLIKACIE. a ked uz si hladas aplikacie tak najdes takmer uplne vsetko .....este som sa nestretol s niecim co by mal android a windows nie ak nejde o nejaku specificku aplikaciu co pouziva asi 0,5 % ludi.

23.10.2012 06:21 / Majo (zive.sk) 0 1 nahlásiť

To vsetko je pravda a aj preto mam Samsumg omnia W s tymto os aj ked bez nav. Ale ked niekto z vas niekedy drzal v ruke symbian tak asi vie co vsetko bola samozrejmost a tu sa neda ani nakodit. . Ked mas fon v ruke na vyskusanie tak nepochopis. Ked alepocuvam o tych androidoch toto asi bude to naj co sa dalo cakat od mobilu.

23.10.2012 09:16 / de.ViL (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Lol preco by Android mohol len snivat? Asi nevies vela o Androide ze. Vsetka funkcnost Androidu, aj zakladne funkcie ako Kontakty, vytocenie tel cisla, hodiny, ci Nastavenia..... vsetko su aplikacie. Cely Android je poskladany z aplikacii. Takze aj prepojenie fb a kontaktov je len otazka spravnej aplikacie. To ze by to tam bolo od vyroby, neznamena, ze na to netreba aplikaciu. Ak by Google chcel, tak takychto aplikacii tam naserie haldy. Nechava vsak volnost vyrobcom a uzivatelom. Inak ja napriklad presne tuto funkcnost mam od vyroby (LG). Btw, noze kolko to aplikacii moze naraz bezat vo WP7.5? Som pocul, ze Microsoft oslavoval, ze idu 4 ci ako :)

22.10.2012 10:51 / Reagovať 17 4 nahlásiť

Ked uz smartphone tak nie tuctovku ako Samsung, LG a spol. Lebo u smartphonu mate istotu ze za 3 mesiace pride vykonnejsi, ci inak lepsi smartphone. Preto je vhodne vybrat smartphone ktory je zaujimavy aj inak (dizajn, odolnost).

22.10.2012 11:07 / 3 9 nahlásiť

Správne radšej si priplatiť a zobrať S3. To je síce pekné že Galaxy Duos má 5mpix foťák ale nahráva len VGA video čo je mega hanba.

22.10.2012 11:31 / 43 2 nahlásiť

Prave je problem ze Galaxy S3 je presne taka tuctovka s dost slabym dizajnom a uz teraz je prekonana vykonostne iPhonom 5.

22.10.2012 11:48 / 8 24 nahlásiť

A teraz ti odpíšem slušne aj keď si zaujatý ale nevadí mi to: dizajn je subjektívna vec, ja napríklad neviem prísť na chuť HTC - majú otrasný dizajn, S3 sa mi páči - tenký, pekný. Je to konečne poriadne funkčný mobil, je inovatívny. Iphone5 len dorovnal skóre, nepriniesol absolútne nič. Nevravím, že je to shit to nie. Ak je podľa teba S3 tuctový mobil tak čo zvyšok mobilov? Aký máš ty? daj tip nech si ho vyskúšam... ja som neni zaujatý a nepotrebujem tu robiť flame ako ty. Jabĺčkár.

22.10.2012 12:03 / 19 7 nahlásiť

Nie som "jablckar". Flame urcite nevyvolavam ja - pisal som len fakty a to bez urazok - na rozdiel od niektorych. Suhlasim ze hlavne HTC ale v tesnom zavese aj Samsung, LG produkuju dost tuctove smartfony. S3 je podla mna celkom sklamanie dizajnovo - lebo ked vysolim cca 600EUR ako za novinku a nadupany mobil ocakavam ze bude aj opticky TOP (ako napr. iPhone, ci Xperie ale aj Lumnie). A S3 mi pripada ako keby ho presli valcekom na cesto. iPhone 5 som len uviedol ako priklad ze konkurent Samsungu prekonal S3 vykonom CPU (a teda S3 ako TOP model uz nicim nevynika). Inak k prinosu iPhonov tolko ze prave Apple tu sposobil revoluciu (to je FAKT, ale nechcem tu odbocovat od temy lebo sa to zvrhne na flame). Ja mam Catepillar B10. ;-)

22.10.2012 12:10 / xxx (zive.sk) 5 16 nahlásiť

No to že Samsung Galaxy SIII je "sklamanie" dokazuje tých 25 miliónov dodnes predaných kusov, že? Ty rád vtipkuješ, že? Čo vidím okolo seba, Samsunga Galaxy SIII si kúpilo mnoho manažérov, ktorí doteraz mali len nahryznuté jablká. Galaxy SIII je doteraz najrýchlejšie a najlepšie predávaný smartfón od Samsungu. Pri ňom konečne Samsung prišiel s vlastným dizajnom a podľa rekcií trhu sa zjavne strafil. Ak by to bol neúspešný dizajn, asi by ho nezopakovali Pri Galaxy Note, Galaxy Mini. Nemyslíš?

22.10.2012 14:43 / 2 8 nahlásiť

Čo vidím okolo seba, Samsunga Galaxy SIII si kúpilo mnoho manažérov, ktorí doteraz mali len nahryznuté jablká. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

22.10.2012 19:30 / Lepajaco (zive.sk) 1 9 nahlásiť

Super. Chlapec nech sa nauci rozoznavat manazerov od kinder-blbov viditelnych na uliciach v Bratislave. 1. Manazer potrebuje velku vydrz - lebo cuduj sa svete, vela telefonuje 2. Potrebuje sikovny pristroj, nie odstavajuce vrecko ... 3. Cas mu organizuje asistent, nema cas hrat sa na monitore 4. Zrely manazer si zasadne robi poznamky rucne

22.10.2012 21:01 / 8 1 nahlásiť

tuto hlupost ani netreba komentovat. To je uplny vymysel. Nikdy ziadny inteligentny clovek neprejde z iphonu na nieco take ako je plastacik samsung galaxy 3. Chapem, ze niekto chce z nudy experimentovat a zmeni, no velmi rychlo sa zase vrati k applu. A manazeri? Samsung galaxy 3??? neblazni chlapce, preber sa!!

22.10.2012 21:31 / gare (zive.sk) 3 5 nahlásiť

spravne.Ani tuto tvoju hlupost netreba komentovat.Kazdy inteligentny clovek naozaj nikdy neprejde z ishitu na iny mobil,lebo INTELIGENT si rozmysli,ci da dvoj- trojnasobok ceny za nieco,co ma inde lacnejsie...(a hlavne praktickesie)

22.10.2012 12:12 / xxx (zive.sk) 2 0 nahlásiť

No a s cenou Si sa tiež sekol ... Samsung Galaxy SIII aktuálne stojí 474Eur: http://mobilne-telefony.heureka.sk/f:q:Samsung%20Galaxy%20SIII/... To už je naozaj príjemná cena.

22.10.2012 12:49 / 9 8 nahlásiť

Treba lepsie citat moje prispevky - pisal som: "ked vysiel S3 stal okolo 600 EUR." K predajnosti tolko ze si porovnaj predaje iPhonu (ako hlavneho konkurenta). Napr. Iphonu 5 sa predalo za 3 dni 5 milionov kusov !! Pisal som ze S3 je PODLA MNA dizajnove sklamanie - nepripada mi ze S3 je dizajnovo vynimocny ani nejako pekny. Pozri ani HTC nie su nijako pekne mobily a napriek tomu maju ten jednotny dizajn a tak ako maju jednotny dizajn Sony mobily ci iPhony. Cize to nie je o krase ale o jednotnom vzhlade istej rady vyrobkov.

22.10.2012 15:03 / 12 3 nahlásiť

Ti jedinci ktori so mnou nesuhlasia by mohli aj napisat preco a nie len davat minuska.

22.10.2012 18:55 / DEWW (zive.sk) 5 0 nahlásiť

lebo ti *** Si spokojny? (Príspevok bol upravený z dôvodu porušenia pravidiel, pozn. red.)

22.10.2012 20:31 / 3 1 nahlásiť

Argument ako repa. Dakujem. Uz chapem aku argumentacnu uroven pouzivaju ti co mi dali minuska.

22.10.2012 11:49 / 5 31 nahlásiť

Hmmm zaujimave "zlavy" to potom ake mate ceny na slovensku ked nie su v zlave ??? Len pre porovnanie...zijem v Uk a teraz zacinaju takzvane vianocne ceny ..napr. Huawei ascend g300 -75L ....samsung galaxy ace 85L ...SAMSUNG GALAXY ACE 2 -116L ...SAMSUNG GALAXY Y od 45L ...samsung galaxy S duos od 160L ...samsung galaxy nexus od 190L ...samsung galaxy S2 od 280...Nokia lumia 800 od 116L ...LUMIA 900 od 185L a tak dalej ..samozrejme.do.vianoc ceny este klesnu a to dost rapidne..... Ja zarabam ako robos zametac 310 L na tyzden ...na slovensku sa tolko zaraba na mesiac ...toje hanba sudruhovia zidobolsevici operatory ze takto zdierate uz aj tak biedny narod....fuj

22.10.2012 11:52 / crucifix (zive.sk) 2 2 nahlásiť

kde mas tie ceny?

22.10.2012 12:45 / rura (zive.sk) 2 15 nahlásiť

V anglicku u roznych operatorov alebo obchodoch s mobilmy ako je napr carphonewarehouse alebo phones4 you atd ..vcera som sa bol prejst poobchodoch a potesil som sa lebo mojej milej sa.paci galaxy ace 2 a teraz ho maju za 116 L CO JE JAK ZA DARMO....ceny v niektorych shopoch zatraktivnuje tzv. upgrade ..to znamena ze ked si verny zakaznik napr O2 tak si mozes vybrat z ich cenovej ponuky ktora je niekedy az prekvapujuca napr samsung galaxy ace za 75 L ....a mozes tak upgaradnut kazdy pol rok ...to sa mi tu paci ...starostlivost o zakaznika ..u nas je stale komunizmus a este taky zmutovany s rakuskouhorskom...

22.10.2012 16:46 / 4 0 nahlásiť

sorry ale s tymi cenami v obchodoch KLAMES su nizsie ako u nas asi o 1/3 ale nie su take ako pises ty bol som v anglicku 5 mesiacov a kupil som si tam telefon lumiu 800 za 180 libier ale isto to nie je tvojich 116 libier ...mozno take ceny ako pises ty mas ked sa uviazes na 1-2 roky a zoberes si nejaky mensi pausal.

22.10.2012 16:48 / 0 1 nahlásiť

vratil som sa pred mesiacom cca a neverim, ze za mesiac isli ceny tak dole a ked som si kupoval ten telefon tak som hodne hladal a snazil sa najst najnizsie ceny a pozeral som aj ine znacky a modely ale tie tvoje ceny su KLAMSTVO...

22.10.2012 17:15 / 0 3 nahlásiť

ani na tych strankach co si odporucil ti nesedi nai jedna cena pozeraj simfree alebo pay as you go ...to su jedine telefony BEZ VIAZANOSTI.

22.10.2012 20:26 / rura (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Shadow Sorry bratm ale neklamem ..nemam dvovod klamat ..ja tu v Uk zijem uz sedem rokov a vzdy pred vianocami su tu masivne vypredaje vsetkeho ....nie len mobilov ..ceny nepozeraj len na vebe lebo tam ti ukazu tu najvissiu cenu vacsinou ked je to cez o2 operatora . Dnes som bol v obchode phones4you a kupil som svojej zene na narodky galaxy ace 2 za 116 L ktory je na vodafone ale to mi nevadi ...maju tam aj napr. Sony xperia U za 99. na upgrade ...mozno si tu bol kratko a ked si bol v londine tak sa necuduj ze tam bolo draho ...nerob zo mna klamara a zo seba somara...dakujem ja viem ze ceny su neuveritelne ale naozaj take su ....

22.10.2012 20:59 / 0 0 nahlásiť

pls das mi nejake konkretne tipy na dobre obchody s vypredajmi pred vianocami? Zrovna pred Vianocami idem do londyna a vobec ho nepoznam. dik

22.10.2012 22:06 / kuckuc (zive.sk) 0 2 nahlásiť

London je fasa ,ja tam vzdy chodim na vypredaje a na pivko :-D a jedno mega velke PLUS pre mna , nikde sa nefajci

23.10.2012 13:43 / rura (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Phones4you byvaju najlacnejsi a aj vodafone vo phones4you je akcia vola sa upgrade on pay an go a ak mas znameho ktory ti pozicia simku napr.od vodafonu tak ako verny zakaznik ti daju aj super zlavu ako ked som kupil sice smiesny ale smarfon ..svojmu synovcovi galaxy Y za 45L ...teraz zacali akcie pred tyznom a zacal s tym phone4you tak ze konkurencia tiez bude zlacnovat...napriklad xperiu miro som videl vcera na upgrade za 100L co je dobra cena uz...ale nezlacnuju len v strednej a nizsej triede ..treba sledovat obchody ..len na ich vebe aktualizuju ceny neskor preto chodim priamo do shopu...a hlavne ked kupujes mobil tak musis povedat ze sim uz mas a ze kredit nechces lebo ta oberu o peniazky zbitocne...neviem ako to vyzera v londine s cenami lebo tam je vzdy drahsie ..ja zijem v chestri ....

22.10.2012 22:42 / 0 0 nahlásiť

Kamarati tam chodia na vypredajove nakupy top znackoveho tovaru. Smutne na tom je to ze zatialco oni v Londyne kupia povedme znackove oblecenie za zlomok ceny tu v SR sa to iste ponuka za plnu cenu hoci ide o vypredajovy (minulorocny) model.

22.10.2012 20:32 / rura (zive.sk) 1 0 nahlásiť

Ziaden mensi pausal nemam ..mam svoju pay and go kartu uz sedem rokov ...neklamem ..len ty tomu asi bratm nerozumis...ceny mobilov free sim si nekupim lebo su vzdy drahe ..ja kupujem ked je moznost na upgrade ale to asi ani nevies co je ....kupim si mobil ktory je napr na vodarone a pakistanec mi ho za 10L..ODBLOKUJE ....MAM S TYM ASI VIAC SKUSENOSTI BRATM ..JA TU ZIJEM UZ VELA ROKOV

23.10.2012 15:22 / 0 2 nahlásiť

zijes tam 7 rokov a ani nevies ako sa to vola asi tak... nie je to "pay and go" ale "pay as you go" a zatial si nam nedal ANI JEDEN LINK S TYMI CENAMI len tu hadzes ceny z hlavy a ziadny dokaz... najlacnejsia lumia 800 aku som nasiel ja asi po hodine hladania je teraz 143 LB, NAVYSE VSETKY TELEFONY V UK SA PREDAVAJU BEZ ZARUCNEJ DOBY :D za ktoru sa plati na rok cca 40-60 LB zalezi na telefone na dva roky to je cca 70-100lb. nic z toho co pises ti nesedi, je pekne ze sa snazis utvorit obraz ake to je lacne a uznavam ze je to lacnejsie o tu 1/3 cca ale to co pises ty je rozpravka.

23.10.2012 21:58 / rura (zive.sk) 0 0 nahlásiť

Shadow ty si nestastnik malicky ...vidno ze si tu bol len na navsteve ...co ti mam ist do obchodu fotit cenovky? Link ti nepomoze lebo na vebe su ine ceny ako v obchodoch...a o tvojom pay as you go viem ale ja som si to dovolil skratit ..ked som sa ta tym.dotkol tak prepac....a vidno ze si este neskusenuo lebo v uk na kazdy vyrobok co si kupis mas zaruku minimalne jeden rok ..a teraz viem o com pisem lebo nie jeden mobil som tu uz menil a vzdy mi dali novy tak ze sa poinformuj a potom nieco pis ...zaruka ktoru si platis je predlzenie zaruky poskytovane predajcom a je to taky luxus ..pre mna zbitocny...tak ze neplac a neobvinuj ked nevies kde je sever bratmmm ...lumiu 800 si teraz kupis za 116L nech zhnijem ak nie ...hehe

22.10.2012 14:07 / lukas (zive.sk) 5 10 nahlásiť

No uz sa neviem dockat az tam pridem bol som tam 2x lebo tam mam rodinu. Ked som porovnal zivot tam a u nas tak sa mi dost otvorili oci, toto je naozaj strasny narod, lebo ho vedu prasce ktorym na ludoch vobec nezalezi. ja robim 4 roky v banke, mam obrovsku zodpovednost a dostanem necelych 600€. bratranci tam upratuju 6 hodin denne kancelarie za 1000L. tu to uz naozaj nema zmysel. uplne ina zivotna uroven. najnizsie platy z celej unie a SKORO vsetko je tu drahsie

22.10.2012 18:02 / Mizu (zive.sk) 4 4 nahlásiť

a zivotne naklady? hovorim o Londyne. ano zarobis viac ako v SR ale ked si chces prenajat byt, tak sa ti panenky pretocia. kamarat tam zil niekolko rokov a vratil sa. kopa ludi sa vracia lebo jednoducho ani tam uz niet prace a platy idu samozrejme dolu. a vzdy tam budes pristahovalec, uplna nula, nikto. sancu mas jedine tak, ze tam vystuduje VS a najdes si solidnu pracu. len tak mas sancu niekym byt. ale to je asi mimo tuto diskusiu co? :-) sorry len ma vzdy vytoci ako niekto mudruje o tom, ako je super v UK. nehovoriac o socialnom systeme...

23.10.2012 06:52 / OCH-OCH (zive.sk) 0 4 nahlásiť

Si proste KING zametačov...B-]

23.10.2012 13:26 / 0 1 nahlásiť

Ja som king zametacov bratmmm a este aj hazle vycistim....za tie love co mi tu daju za pracu a nemusim sa zodret jak na slovensku za 400 euri na.mesiac ..je mi u prdele co si tu kto o mne mysli..ja chcem zit a nie kradnut a utekat jak sa zije na slovensku .....alebo robit na darmozracov....mas pravdu ..teraz som king sam sebe ..a zijem si lepsie ako ty ...

23.10.2012 18:21 / lukas (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Ja ti drzim palce kamo. mas moj respekt.

25.10.2012 15:08 / rura (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Jo to som bratm ...a tesim sa z toho .aj preto ze sa mam lepsie ako ty ....ty si taky maly slovensky matelko ...

22.10.2012 11:56 / Reagovať 2 2 nahlásiť

Mate tam chybu nexus ma 5 mpx. fotak.;-)

22.10.2012 16:55 / zxcvb (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

oplati sa kupt ten po Vianociach vo vypredajoch mimo uzemia SR

22.10.2012 19:10 / jozef s. (zive.sk) Reagovať 1 3 nahlásiť

Nizke ceny smartfonov uvadzanych v clanku su v e-shopoch so zlymi referenciami vid. recenzie na heureke. V e-shopoch s dobrou povestou, ktore nepredavaju bazarovi tovar alebo tovar zo sedeho dovozu su ceny vyssie o niekolko desiatok alebo stovak Eur. Ten kto sa chce vyhnut problemom pri reklamaciach, alebo pri zarucnych a pozarucnych opravach v autorizovanych servisoch nakupi radsej inde.

22.10.2012 19:41 / Large20 (zive.sk) Reagovať 1 2 nahlásiť

Naozaj dobrý a lacný mobil je Xperia Activ. Čo viac chcieť, ja ho mám a som úplne spokojný. Neznášam obrovské tehly.

22.10.2012 20:30 / t4tko (zive.sk) 1 1 nahlásiť

Nokia 331 rulezz 4ever

22.10.2012 20:46 / Large20 (zive.sk) 2 3 nahlásiť

Kdeze Nokia :-) Ta je uz davno pochovana,len o tom este nevie.

22.10.2012 20:21 / Winvik (zive.sk) Reagovať 1 1 nahlásiť

Objednal som si telefon odtialto: http://www.telekom.sk/benefit/team.php... Za tu cenu netreba dlho premyslat!!!

22.10.2012 21:12 / Laco (zive.sk) 0 2 nahlásiť

Presne tak, ja ho uz mam. Odblokovany v Telekome, upgrade na ICS 4.0.4. Za tie peniaze paradny mobil.

24.10.2012 16:32 / Winvik (zive.sk) 0 1 nahlásiť

Uz ho mam doma! Prvy dojem je, ze je to celkom v pohode telefon, ide rychlo

22.10.2012 20:28 / Dano (zive.sk) Reagovať 3 1 nahlásiť

Pre mna ideal je Xperia pro. Za 245 Eur nesktutocny telefon.Poriadna klavesnica na robotu,poriadny fotak,video a ostatne mu za tu cenu prepacim...

22.10.2012 21:58 / Reagovať 1 0 nahlásiť

Máte tam chybu, aspoň by si autor mohol overiť technické špecifikácie, Samsung Galaxy S Duos 7562 má 768MB RAM. Je to momentálne jeden z najlepších 2 SIM-kových smartfónov na trhu, "iba" 5Mpx foťák a VGA video nevadí a aj 4" TFT displej bohato postačuje za tú cenu 245-260€.

24.10.2012 16:23 / nika (zive.sk) Reagovať 0 1 nahlásiť

smartfon za 50

29.10.2012 03:36 / yintian (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

wow, najlepšie iPhone, iPad store. tak lacné. všetok tovar 10% ~ 50% zľava, nenechajte si ujsť náš chladný gadgets predaj. tam musí byť niečo, čo potrebujete. tak lacné, tak dokonalý, nenechajte si ujsť:http://ick.li/jC6M0P...

30.10.2012 08:06 / dobry nazor (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

Nic v zlom ale na eBay som si Nokiu Lumiu 800 kupil za 250€ novu nevzbalenu v krabici je to normalna cena za toto zariadenie ak je nove v krabici. Ako mozete teda pisat ze akciova cena 260€ je dobra cenovka ? este k tomu viazanost od operatora ?

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.