Diskusia

Rýchly test Samsung Galaxy S4: Supernova v redakcii

170 príspevkov
17.4.2013 17:27 / T. Reagovať 70 24 nahlásiť

Xperia Z je niekolkonasobne mrzkejsia, o tom niet pochyb B-]

17.4.2013 23:01 / Ja a Ty 4 23 nahlásiť

len to zabila správou batérie = skoro polovičná výdrž

21.4.2013 11:16 / pedro83 5 12 nahlásiť

Z-ko je tehla a nema taky vykon ako SG 4 =) aj pozorovacie uhly ma slabsie atd... SG 4 ma pekne zaoblene telo a do vačku teda sadne urcite pohodlnejsie ;)

9.5.2013 22:28 / Dave 2 1 nahlásiť

Pedro...no to určite:)))) držal si S4?? Ja ano a do bežného vrecka určite dobre nesadne a hlavne cez leto v kratasoch.........

17.4.2013 17:29 / Martin Reagovať 92 89 nahlásiť

Nuda. A preto som si kupil Nokiu Lumiu 920 :-D

17.4.2013 18:32 / ehm 94 88 nahlásiť

ktorá má: 1. menší display 2. menšiu kapacitu batérie 3. menšiu výdrž 4. váži o 50g viac No ale aspoň môžeš honiť dlaždice po displayi a pri troche šťastia sa ti podarí vyvolať BSOD :-D aTo gratulujem !!! B-]

17.4.2013 20:50 / snufko 36 45 nahlásiť

inak mensia kapacita baterie = mensia vydrz ale mensi display = mensia spotreba a tych 50g ti hadam ruku neodtrhne nie? na nokii potesi bedratove nabijania bez noveho krytu, stabilizacia videa, ked fotis v tme tak tu tmu naozaj neodfotis ako so samsungom, aj citlivost displaya na rozne materialy hlavne v zime je fajn a v crash teste obstala viac nez dobre, 4 jadra netreba, nezalezi kolko mas coho instalovaneho, spusteneho a otvoreneho a zatial ani nezamrzol. Mozno je android otvorenejsi, ma viac funkcii, moznosti a aplikacii a vsetko sa da nastavit, ale nie som narocny pouzivatel a nechyba mi nic, tiez si najskor nemusim instalovat x aplikacii aby som telefon mohol zacat pouzivat aj ked postupom casu a apky zidu :-D a o jednoduchosti a rychlosti pristupu k beznym veciam sa bavit asi nemusime.

17.4.2013 21:08 / snufko 13 21 nahlásiť

Ako bezny pouzivatel chodim na net, telefonujem, posielam sms, obcas fotim, posielam maily kde su konta synchronizovane pod jendou ikonkou, pocuvam hudbu obcas vyuzijem word a excel a pouzivam par beznych aplikacii, ktore sa po nainstalovani slusne synchronizuju pod dane kategorie v telefone napr pod obrazky alebo hudbu atd. Vyhovuje mi tiez napriklad synchronizovanie FB v telefone ako napr sms spolu s fb chatom podla toho ci je clovek online, tiez telefonny zoznam a priatelia z fb su pokope, su tam vsetky info- tel cisla, historia, obrazky, aktivita na fb a tiez vsetky funkcie - volanie chat sms email odkazy na fb atd. AJ s fotogaleriou a obrazkami a foto z fb je to tiez podobne. Co by som akurat uvital je nejaka ta bankova ap. nech nemusim chodit cez net s tym najnovsim androidom som este nerobil a neviem ake novinky tam su, takze neviem presne co je tam rovnake ako vo WP a kolko je coho s cim synchronizovaneho, kazdopadne v tom WP mas vsetko po kope a pre nenarocneho pouzivatela, ktoremu vyhovuje jednoduchy a prehladny system je to uplne postacujuce .... mne napriklad uplne staci na ploche cca 20 najpouzivanejsich dlazdic a do zoznamu chodim len minimalne ...

17.4.2013 23:01 / Miso 19 27 nahlásiť

Pokial si spokojny tak je dobre, to je najdolezitejsie. Mne sa wp paci, ale zatial zijem uz treti rok s ios a nic mi tam nechyba, ale keby som mal menit tak wp a este ma zaujima aj nove bb. Teraz mam na mesiac kvoli reklamacii htc (asi sensation) s androidom 4.0.3 a potvrdil som si znova, ze android urcite nechcem v ziadnom zariadeni. Mnoho ludi hovori (hlavne tu v diskusiach), ze novy android od 4. verzie je uplne ina liga a paradny system. Ano je kustomizovatelny, ale je taky pomaly nestabilny a nelogicky, ze trpim pri kazdom jeho odomknuti.

18.4.2013 08:51 / 12 20 nahlásiť

android je proste nastupca windows mobile 6 (a nizsie). Otvoreny a customizovatelny je ale je nespolahlivy, zerie vela vykonu, zamrza. Ja ako mam lumiu 800 uz vyse roka ANI RAZ som ju nerestartoval ani mi nic nezamrzlo, rychlost je konstantna. Samozrejme je to na ukor uzavretosti systemu (podobne ako iphone), ale to mi na telefone nejako nevadi.

18.4.2013 14:01 / gorgdon 10 27 nahlásiť

Prosim? Ja mam Nexus 7, android 4.1, ca. 9 mesiacov a ten system som este ani raz nemusel restartovat a ani raz mi nezamrzol. Ludia, co vy s tymi zariadeniami robite, ze vam to mrzne?

18.4.2013 17:02 / miso 9 11 nahlásiť

Mozno kazdy mame ine predstavy o rychlosti bez lagov. Ja mam teraz htc sensation co ma dvojjadro ale ten system je cely uplne pomaly, nereaguje na kazdy povel a najvacsi fail, ze ked chcem pozriet polohu tak minutu nabieha gps. Ta ma nabehnut okamzite. Stve ma tam mnoho veci ale to by bolo na dlho. Chapem ze to nema najnovsi nadupany hw, ale wp telefony ci ip4 maju este ovela slabsi hw a idu plynulejsie, je to ako nebe a dudy.

18.4.2013 19:10 / Majo 9 8 nahlásiť

Ja mam ZTE Skate, jednojadro 902MHz a je to svizne, GPS nabehne za par sekund. Android 2.3, slaby hardver a ide to super.... Takze cim to bude ? ;-)

18.4.2013 20:48 / miso 4 6 nahlásiť

Neviem, bud mame kazdy inu predstavu o plynulosti, alebo mam znova stastie na vadny kus, ale to je potom az neuveritelna nahoda...

19.4.2013 07:58 / Peter 1 8 nahlásiť

Vidím to na ten vadný kus, keďže mám tiež Sensation a GPSko mi nájde do pár sekúnd. A čo sa týka systému, reaguje na všetky povely a (aspoň u mňa) beží všetko hladko... jasne, občas sa niečo trochu zasekne, ale zatiaľ som nemal v ruke Android-telefón, pri ktorom by to tak nebolo ;-)

19.4.2013 10:29 / miso 3 9 nahlásiť

Stretol som kamarata, ktory ho ma tiez, ja mam ken nejaku pozmenenu verziu, on tvrdil ze xe. A ten jeho tiez lagoval a dostatocne teda. Len on to nazyval plynulostou...

18.4.2013 18:18 / 6 11 nahlásiť

prechadzame sa po severnom pole v sortkach so silikonom natiahnutym na smartfone. TO JA MAM Huawei Honor U8860 a poviem je to horor :DDD vzdy ma fascinuju tie high-endy, no viem ze nikdy tych 5 ci viac palcov nevyuzijem a vo vrecku nerad nosim slabikar, preto mi ak tak bude raz stacit 4,7". teraz mam 4 palec ci kolko to ma... do vrecka je to ideal. Mam na nom ICS. hovorit ze mi nikdy nezamrzol nebudem, to ze trpi spomalenim tiez spominat nebudem, ale je to len stredna trieda s priemernym vykonom no s nadpriemernou vydrzou baterie. To co stym mobilom robim (volam, smskujem, fotim, surfujem na nete - Google skoro pravidelne pada ked sa vracia tam kde som ho posledne vypol, hram zachodovy angry birds, obcas kuknem maily). Vydrz baterie je stale takmer tyzden. No nesuperim tu, len sa delim o pocity. Je to cinan je to smejd ako sa teraz objavi pod mojim prispevkom. No paci sa mi jeho dizajn a tie nove hjuviky niesu taktiez spatne. Len skoda ze ich dostupnost u nas je nulova a taktiez prislusesnstvo 0 bodov.

19.4.2013 17:16 / W8 4 6 nahlásiť

android?huajvej?a týždeň? asi ho používaš takto - denne: 1. 10 sekund hovor - len 2G sieť sedíš pod najbližšou BTS 2. 1 smska príjmuta 1 odoslaná okamžite vypnutý displej 3. vybral sio ho z vrecka na stol zapnutie displeja ,okamžite vypnutie 4. dal si ho do vrecka zo stola 5. google na wifi 1minuta 24sekund - okamžite vypnuté wifi,zhasnutý displej 6. 3G surfovanie 28 sekúnd - okamžite vypnutie 3G a dát 7. o 6 ráno sa zobúdzaš a dávaš ho na nabíjačku už je len 1% ale pre teba je to ešte 7 deň tomu čo si napísal ani sám neveríš, že vydrží týždeň bola tak TV relácia "Snívajte s nami"

19.4.2013 17:28 / rebel 3 2 nahlásiť

toz si treba kupit najaky poriadny android a nie cinu z tesca...a mas po probleme

18.4.2013 20:49 / daniel 2 1 nahlásiť

ty si to uz zabil tou operou ;)

19.4.2013 17:27 / rebel 5 3 nahlásiť

ale WP je na prt a to je hlavne!

1.5.2013 00:14 / LOLz 0 4 nahlásiť

1. ktora nelaguje 2. ktora ma offline mapy zdarma 3. Najlepsi display 4. Bezdratove nabijanie 5. nerozbije sa ti 6. nieje to lopada na odhrnanie snehu ako S4 7. Daleko lepsiu kameru BTW 1., že ma menši display ? ked budes mat smartphone s 20 palcovym displejom tak bude najlepsi? OMG tieto vyroky ma zabijaju :D :D 2. že ma o 50 gramov viac? Sry zabudol som ze si zvyknuty na lahky a tenky ...

9.5.2013 22:32 / Dave 1 2 nahlásiť

Ehm: (lumia) ktorá je spolahlivešia, nemrzne a aj napriek papierovemu parametru ze ma slabsiu bateriu ma vždy dlhšiu vydrž ako android:))

17.4.2013 23:27 / palo 16 31 nahlásiť

Tiez dom si radsej kupil Nokiu Lumiu 920 kvoli: - fotkam a videu s Optickou Stabilizaciou obrazu - kvoli HAAC mikrofonom, ktore nahraju kvalitny zvuk z koncertu, - Nokia Drive = offline navigacia celeho sveta do auta - Nokia Maps = offline mapy celeho sveta - rychlemu operacnemu systemu - Microsoft Office

18.4.2013 00:09 / Furty 28 22 nahlásiť

niektori z vas si evidentne mylia zariadenie Smartfon a Fotoaparat. Chcem kompaktny pocitas do vrecka a preto si kupujem smartfon. Ale urcite nie kvoli fotaku ako budem nahravat na koncerte, stabilizacia ti aj tak nepomoze pri videu a slabej citlivosti. - exstuje niekolko offline navigacii a nemusis mat nokiu windows - rychly operacny system je dnes na high endoch kazdy - office aplikacii je dnes uz strasne vela a keby aj na windows phone bol plnohodnotny microsoft office, tak na taky displej ti to treba nebude. Alebo vyskusaj napisat 15 stran dokumentu v tvojom mobile

18.4.2013 09:14 / 16 20 nahlásiť

Ty si proste jeden z tych ktori by boli prvi obhajovali samsung kebyze s4 mala lepsi fotak ako lumia. Neviem ako ty ale pre mna je dobry fotak (aspon na urovni kompaktu) v telefone dost podstatne. idem behat do prirody tak si nezoberem so sebou tazku zrkadlovku. Som na koncerte, alebo len s kamaratmi vonku v piatok vecer, tak je pre mna dolezite mat citlivy fotak v interieroch. Mimo to lumie su naozaj kvalitny kus hardveru, mohutne odolne telo (nepotrebujes ani obal, skutocny nastupca neznicitelnej N 3310), bezdrotove nabijanie, displej so skvelou obnovovacou frekvenciou. To ze sa niekomu nepaci WP je len subjektivny nazor, no pre mna je to momentalne najspolahlivejsi a najrychlejsi OS pre mobily.

18.4.2013 12:52 / tool-N 10 11 nahlásiť

"Dobrý foťák v mobile aspoň na úrovni kompaktu"?! No way. Každý kompakt musí byť lepší, a o high-end kompaktoch ani nehovorím (DX formát). A tvrdenie "aspoň na úrovni kompaktu" evokuje, že ak by to mala byť "kompakt kvalita", tak potom už tá DXová, alebo ešte lepšie, kvalita na úrovni zrkadlovky s DX čipom. No lenže. High-end kompakty majú hoci značne kompromisnú (lebo zoom), tak aspoň dobre vypočítanú a kvalitne postavenú optiku, nie nejaké plastové šošovky... a už vôbec nie vonkoncom neplanparalelné ochranné "sklo", ktoré ani neviem či je zo skla (nebudem do toho rýpať). A o tom, čo dokáže poriadny objektív s pevným ohniskom, obsahujúci pol kila skla, ozajstného, kvalitne opracovaného optického skla, budeš pri týchto hračkárskych devices naozaj len snívať. A pokiaľ si honíš počtom megapixlov, pravda je taká, že výrobcovia týchto hračkárskych foto/video modulíkov by najlepšie urobili, keby opustili honbu za Mpix a miesto toho urobili "pseudo5megapixel" s 2x2 binningom kvôli redukcii šumu s reálnym rozlíšením zodpovedajúcim tlači na 9*13 cm formát na sublimačke pri 300 dpi... to by bolo technologicky únosné a docela použiteľné. Dokonca by som povedal, že na DX zrkadlovke nie je fyzikálny dôvod mať väčšie rozlíšenie ako 10-12 Mpix, a to predpokladám slušne sa správajúce CCD a nie momentálne pretláčaný CMOS šunt.

21.4.2013 07:46 / Richie 3 6 nahlásiť

Hmm ludia uvedomte si uz konecne debatuje sa tu o telefone ! Nie o fotoaparate to je ina diskusia telefon je zariadenie primarne urcene na telefonovanie ! Nechapem co tam vsetci mate s fotoaparatom ? Ano s modernimi telefonmi sa da aj fotit a to je asi vsetko. Nikdy podotikam nikdy to nie je fotoaparat lebo by sa nevolal telefon. Skuste si precitat nazov zariadenia. Hociaky aj najlacnejsi kompaktny fotoaparat je fotoaparat a verte tomu ze roby kvalitnejsie obrazky ako hociaky telefon kedze je to zariadenie urcene primarne na fotenie cize ma nato usposobenu aj optiku. NIe len daku dierku v tele cez ktoru sa dostane svetlo na ccd snimac ale optiku ! Tolko o fotaku v telefone a neviem dokedy tu budete zrat tie marketingove recicky vyrobcou. Staci naozaj len kusok uvazovat !

18.4.2013 20:35 / l0l0 12 6 nahlásiť

Ked uz navigaciu tak jedine online a jedine Waze. a ta na nokiu skoncila hodne davno, uz len na symbiane ide ako tak, ale bez funkcii. Co furt mate s tym offline, ked si niekto kupi smartfon, tak bez internetu mu je to rovnako platne ako auto bez benzinu.

19.4.2013 20:48 / pooky 1 12 nahlásiť

asi preto ze ked cestujes, tak keby si mal v zahranici tahat cez roaming data, tak cestou mozes rovno vykradnut banku aby si mal na fakturu...

18.4.2013 20:47 / Daniel 13 6 nahlásiť

nokie su najhorsie mobili mal som tiez 920 a išlla preč ten windows nikd nebude ako android ;-)

19.4.2013 15:50 / Martin II 0 7 nahlásiť

To dufam ze WP nikdy nebude Android.

1.5.2013 00:19 / LOLz 1 2 nahlásiť

jaj chod si honit cikulu, lebo tu hovoriš sprostosti, ja som mal boeing 747 a predal som ho lebo sa mi nelubil

9.5.2013 22:38 / Dave 0 3 nahlásiť

Daniel: Mal si koni kkt anie lumiu 920 B-]

17.4.2013 17:44 / W8 Reagovať 9 26 nahlásiť

no tu to dneska bude pre tých čo ho chcú super volba tý čo nechcú budú nadávať mne sa len nepáči,už SIII vyzerala :-D a toto je to isté , škoda

17.4.2013 17:59 / stefan Reagovať 27 63 nahlásiť

Ten smartfon ma 80% zbytocnej vybavy, teda 80% ceny su vyhodene peniaze B-] Doteraz sa hracky predavali v draciku, teraz uz aj u operatorov :-D

17.4.2013 18:08 / Martin II Reagovať 12 35 nahlásiť

Samsung na Taiwane si platil studentov aby v internetovych diskusiach ohovarali HTC a ich produkty. Zacalo sa vysetrovanie, ale uz sa priznali a ospravedlnili. Pokuta Taiwansku pobocku neminie.

17.4.2013 18:32 / Martin II 6 7 nahlásiť

Pre tych co vedia po anglicky: http://www.pcworld.com/article/2034720/taiwans-f... ... www.pcworld.com/article/2034720/taiwans-ftc-investigating-samsung-for-defaming-htc-on-local-online-forums.html

17.4.2013 19:45 / Loyd 37 37 nahlásiť

Kúpou S4 podporujete rodinkárstvo, lobing, špinavé marketingové praktiky, a podmienky v továrňach ktoré sú 1000x horšie ako tie vo Foxconne.

17.4.2013 21:28 / jz 16 33 nahlásiť

porovnavat cinsky foxcon s linkami samsungu moze iba totalny pitchus

18.4.2013 10:57 / Stone 5 1 nahlásiť

Aky je rozdiel medzi činskou a korejskou tovarnou ?

19.4.2013 01:13 / Antonov 0 3 nahlásiť

Pracoval si niekedy v Samsungu na Slovensku?

17.4.2013 21:27 / jjzt 17 28 nahlásiť

HTC ohovarat nemusis .. staci o nom pisat pravdu .. ohovara sa to aj same....

17.4.2013 22:02 / Martin II 1 13 nahlásiť

Ako vidis, Samsung ma iny nazor.

17.4.2013 18:25 / rrc Reagovať 14 52 nahlásiť

Citatelnost displaya na slnku ale vobec nie je spickova. Opravte si prosim clanok. Prave naopak, display je na slnku necitatelny.

17.4.2013 21:28 / hthr 10 5 nahlásiť

Ty si drzal v ruke S4? to nie je Steve forever model ty trtooooo

17.4.2013 19:00 / helling Reagovať 43 38 nahlásiť

LUXUSNY DISPLEJ??? tomu slabému jasu, zeleno modrej bielej a presaturovaným farbách hovoríte luxusný???? to buď ste slepý alebo si to neviete porovnať s konkureniciou (iPhone 4, 3 roky starý mobil má lepšie pozorovacie uhly, farby, jas a hlavne biela je biela)

17.4.2013 19:15 / zlodej 7 37 nahlásiť

Aha, niekto uz mal telefon v ruke a to este nebol poriadne uvedeny na trh...

18.4.2013 10:26 / Stano 4 8 nahlásiť

Predstav si ze som ten telefon uz mal v ruke. Prvy krat cca pred vyse mesiacom. Dikutujuci na ktoreho si reagoval podla mna pravdu. Ten displey nie je na sucasnu dobu vobec nic extra a to podanie farieb je naozaj umele a presaturovane..(niekomu sa to tak paci..) Skuste si porovnat S3 a S4 a skuste mi napisat aspon par dovodov preco by si tento telefon mal kupit niekto kto uz vlastni hocijaky aspon dvoj jadrovy smartphone s trosku slusnejsim DSP.

18.4.2013 11:34 / helling 1 9 nahlásiť

ja reagujem na to čo bolo spomínanej recenzií. že displej sa zhoduje s jeho predchodcom SIII. a to žiadna sláva nieje

17.4.2013 19:29 / i ., 10 12 nahlásiť

Prečitaj si test displeja na Gsmarene. Biela už je biela a farby už niesú farbičky.

17.4.2013 21:30 / jzt 14 6 nahlásiť

pises osobnu skusenost alebo citujes recenzie nejakej ovce?

9.5.2013 22:43 / Dave 0 1 nahlásiť

Recenzia na gsmarene je asi medzi najobjektivnejsie na svete. Je to velmi uznávaný portal........ neutralisti a za toto ich uznávam B-]

17.4.2013 19:26 / Elza Reagovať 11 19 nahlásiť

Boh žehnaj nový Samsung 4. Ale recenzia je najaká rozpačitá. Tak mám si ho kúpiť či mám čakať na Nokiu CEO alebo iPhone 5S. Veď sa neondite, napíšte rovno či je to džad a seká sem tam ako každý android alebo ide hladko a bez problémov?

17.4.2013 19:35 / teri 20 15 nahlásiť

kúp si 5sko urobíš dobre... ;-)

17.4.2013 20:52 / Elza 7 14 nahlásiť

O tom aj tuho premýšľam. Nejako sa mi ten Android prejedol a chcem vyskúšať niečo iné. Láka ma aj Windows phone aj iOS.

17.4.2013 23:06 / Misi 3 13 nahlásiť

Ja som pouzivatel iphonu, ale kup si galaxy s4. Vyskusaj a ked ti nebude sediet tak ho predas a kupis ip5s. Novy iphone aj tak vyjde az v septembri/oktobri, takze sa ti neoplati cakat.

17.4.2013 20:26 / vio 7 23 nahlásiť

pozri si videopohľad na smartmanii.cz a lagy tam uvidíš a nie jeden :-D že vraj nefinálny softvér :-D ... čo sa týka ceny ? 600 € ? :-D na nemeckom amazone sa predáva 16GB verzia za 649€ ...50€ nie je 50 korun B-] ... rám lemujúci hrany displeja nie je kovový ? :-D takže praskanie rámu telefónu v štýle SG3 môže veselo pokračovať B-]

17.4.2013 20:56 / 13 22 nahlásiť

lagy?? dovod je jasny - malo jadier!!!! ja byt priaznivcom tychto plastakov zelenych tak pockam na samsung 5 alebo rovno radsej 6 :-D kokos rok 2013 a stale to laguje, neskutocne. Ani 5 rokov kopirovania apple im nepomohlo, aby to vyladili

17.4.2013 21:08 / Elza 5 5 nahlásiť

Nie je to zase celkom tak, to je najmä chyba Androidu a Google, nie samotného Samsungu. Aj keď by mal rozšíriť portfólio OS a nepchať všade Android a veľmi riedko zatiaľ len WP do Ativu a ešte nejaké lacné telefóny s Javou som videla od nich.

17.4.2013 21:32 / htr 10 15 nahlásiť

tebe praskol ram ? potom ti musel prasknut iphone napolovicu....

18.4.2013 09:25 / Effe 5 8 nahlásiť

Darmo zahmlievaš, mne na SIII praskol, tak ako tisícom iných SIII po celom svete. Nauč sa aspoň základy angličtiny a dozvieš sa...

18.4.2013 18:15 / sonyboy 3 5 nahlásiť

Effe co si s nim robil, mne uz 3x padol na zem a nic... mal som stastie?

30.5.2013 23:33 / lula 0 0 nahlásiť

si prestav že mojmu frajerovi praskol ten nezničitelny gorila glass display a to mu ani na zem nespado...takže nebude asi až taký nezničitelny

17.4.2013 20:52 / Roman 10 18 nahlásiť

Recenzia je napísaná presne tak, ako celá táto stránka: proApple prístup. A aj reakcia na tento príspevok je toho dôkazom. Ja nemám nič voči HTC, Sony ci Apple. Ale to je aká výhoda, že je HTC z jedného kusu bez možnosti výmeny batérie, alebo dokúpenia pam karty?

17.4.2013 19:28 / crucifix Reagovať 9 13 nahlásiť

Ztko od Sony mi pride ako lepsia volba. Hoc sa sklo okamzite zaspini, dizajn a hlavne zvysena odolnost, su pomerne velkym plusom v tejto kategorii. Poopravil by som autora, ze hlavnym konkurentom S3 bol z Androidov HTC one X.

17.4.2013 19:33 / ,-.. 3 9 nahlásiť

Zko je dobrý len kvôli lP57. Displej, foťak, výdrž, výbava sú horšie. Keď tak už počkať na Xperiu Moga a ďalšie modely.

17.4.2013 19:39 / teri Reagovať 2 24 nahlásiť

STÁLE JE TO LEN MOBIL A BODKA - .

17.4.2013 19:47 / Marienka Reagovať 8 2 nahlásiť

Deti, hovorte si čo chcete ale ja si asi počkám na toto: http://goo.gl/NxCNe... Mne sa očeň páči a výkonovo je aj s dvojjadrom nad novým HTC a porovnateľne so Samsungom. Aj ZTE Grand X IN som mala a ten mal jednojadro a tiež bol výborný, bola som s ním uspokojená ale stále mal ICS a nebola oficiálna aktualizácia na JB tak som ho hodila o stenu.

17.4.2013 21:32 / JANKO 11 4 nahlásiť

HTC NIKDY

17.4.2013 21:51 / Marienka 6 6 nahlásiť

Aký HTC? Veď ja píšem o Lenovo K900, dvojjadrový procesoro Intel Atom Clover Trail+. Aký HTC??? Piješ?

18.4.2013 00:38 / Panty Sniffer. 3 8 nahlásiť

No ja keď počujem Intel Atom tak sa mi automaticky zvyšuje krvný tlak.

18.4.2013 06:22 / aaa 3 1 nahlásiť

Preco htc nie ty mudrlant

18.4.2013 08:56 / Sola 4 4 nahlásiť

Lebo HTC s prepáčením vždy niečo do.ebe... Teraz dali pod displej len 2 tlačítka. Na tom by nebolo nič zlé keby namiesto toho tretieho tlačítka nebol dole na displeji pasik v každej aplikácií na vyvolanie menu tej aplikácie... Čiže ti to zbytočne skracuje displej nechutnym spôsobom....

17.4.2013 20:30 / MiGa Reagovať 9 4 nahlásiť

No poviem Vam, mam THL W2 z ciny, perfektny display, DUAL SIM, a ma vsetko co potrebujem, hlavne vydrz baterie 3-4 dni a kupil som ho za rozumnu cenu...To co tu ponukaju operatori za nehorazne sumy je uz davno prekonane...

17.4.2013 21:33 / jtz 9 4 nahlásiť

odkedy vyraba iphone v cine tak akosi zacinate akceptovat cinu... dovtedy bola aj korea cinou....a sikmooke sracky bolo vsetko z azije....

17.4.2013 20:36 / Andrej Reagovať 3 26 nahlásiť

Ja mám s2 už dva roky a nadmieru som spokojný. Telefón tak akurát :-)) Teraz kúpim s4 o rok bude s5 potom s6 atd atd ....

17.4.2013 21:11 / q 0 2 nahlásiť

s3 si vynechal preco ?

17.4.2013 21:34 / mhg 2 3 nahlásiť

zeby sli tesne po sebe?

17.4.2013 21:29 / Matthew Reagovať 1 1 nahlásiť

Neviete, či sa k nám dostane aj verzia s Exynos Octa? Dík.

17.4.2013 21:34 / htr 6 0 nahlásiť

naco ti to?

17.4.2013 21:37 / jt Reagovať 11 3 nahlásiť

Keby aspn napisla k comu je ten infrak pouzity ked sa jeho navratu cuduje.. tych kladov S4 je tolko a nespomenul ani jednu ze mam na to jednu vetu - opatrna ovca ktora nechce vyzerat ako uplna iovca....autor prispevku....

17.4.2013 21:47 / P Reagovať 22 20 nahlásiť

To okusane ovocie je pekny smejd...poznam kopec ludi vratane mna samotneho ktori sa ho co najrychlejsie zbavili....nemal som este sony v ruke no apple sa moze kludne niekam strcit a Samsungu nesiaha ani po paty...rozhodne ak by som kupoval novy tel tak by som uvazoval jedine nad samsung a xperia...

17.4.2013 22:12 / lol 13 11 nahlásiť

ze pekny smejd :D ty si co pil, to nemoze povedat triezvy clovek

17.4.2013 23:12 / Miso 7 8 nahlásiť

Ano uplne znies ako byvaly pouzivatel ios :) tak prestan dookola kopat nozkami a povedz nam co konkretne ti nevyhovovalo na tom telefone. Btw ja zase poznam len ludi co presli z androidu na ios a uz nechcu ani za svet spat.

19.4.2013 21:55 / watko 1 0 nahlásiť

pretoze takym ludom sa paci to jednoduche rozhranie ios je pre jednoduchych ludi :-P

19.4.2013 23:39 / miso 2 3 nahlásiť

Tym ludom sa hlavne paci, ze ten telefon si robi svoju pracu poriadne. Ze sa mozu na ten telefon spolahnut v akejkolvek situacii. Netrapi ich nahravanie pesniciek cez itunes, posielanie obrazkov cez bt, lebo oni take veci nepouzivaju. To pouzivaju deti.

18.4.2013 00:09 / ghjiop 3 5 nahlásiť

suhlasim aj mne Samsung mrazí ostosest, 4 kompresorovy system, oddeleny mrazak, sklene priecky no spokojnost

17.4.2013 22:22 / Zaklínač Reagovať 5 16 nahlásiť

Diskusia na úrovni, len čo je pravda. A čo sa týka S4, tie lagy, čo predvádza na konkurenčnom serveri by som nezniesol.

17.4.2013 23:05 / Luboš Reagovať 6 2 nahlásiť

Nooo az na tu SD kartu slabu baterku nic nove, kral adndroidu moze byt uz hocijaky telefon za tie peniaze :D

17.4.2013 23:13 / iXtr3m3 Reagovať 12 97 nahlásiť

Ľudia, vy ste tu väčšina totálne chorí na hlavu. 1. Lagy - je to vec softvéru a nie HW 2. Plastové telo - vec vkusu, keď bol iPhone 4/4S novinkou, tak ich konštrukcia bola uni-tuti-fruti deluxe špica bomba, keď s tým prišlo Sony, tak sa to zrazu špiní a je to nič moc. Keď bol iPhone a HTC plastové, tak to boli bomby, keď je plastový Samsung, tak je to šuvix... spamätajte sa z toho sna, pretože si ser iete do huby... 3. Fotoaparát - fotoaparáty v minulosti boli najlepšie zo série Cybershot od Sony s xenónovým bleskom, teraz sú to Samsungy, ktoré ťahajú šnúru. Nadávate na viacerých výrobcov, pozrite si, od koho sa aké čipy kde používajú a zistíte, že drvivá väčšina je napr. od Sony... BTW. sebelepší čip, sebelepšia mechanika, bez xenónu tie fotky budú v detailoch vždy o ničom... 4. Foxconn - tak to je už aký nonsens... keď robí súčiastky pre Apple, tak je bomba šupa špica... keď robí pre Samsung, tak je to o 1000% horšie... bez ďalšieho komentára... 5. z 80% predražená hračička alebo smiešna suma 600 eur? - WTF? Keď iPhone, ktorý je stelesnením jednoduchosti pre iOvce v sume od 700 eur hore a výbavou zaostáva aj za značkami ako ZTE alebo Huawei a v Ćíne by si pri ich značkách poriadne ani neškrtol, tak je to OK, ale keď Samsung, HTC alebo Sony napráska do svojich nových vlajkových lodí HW o akom sa Apple ani nesníva, tak je to predražené? Koľko stojí 64 GB verzia iPhone 5 a koľko Samsung Galaxy S4? O koľko dát sa ešte dá úložisko zväčšiť? 6. Dizajn - WTF? Keď iPhone má x-milióntu verziu odlíšenú od tech predchádzajúcej odlíšenú rozdielom pár milimetrov na dĺžku aby tam zmestili o chlp väčší displej, tak je to hotová vesmírna revolúcia, ale keď Samsung urobí MT o milimeter menší z väčším displejom v dizajne, ktorý mu zarobil najviac doteraz, tak je to "blivajz"... za prvé opäť kydáte až to nie je pekné a za druhé, keby ste boli na mieste finančnej podpory v Samsungu, urobili by ste to isté, pretože tak to funguje vo všetkých segmentoch všetkých trhov na svete, keď niečo kotí prachy ako na bežiacom páse a je to dobré, netreba to za každú cenu meniť len kvôli pricípu... atď. atď. kydy za kydmi...

17.4.2013 23:17 / 44 8 nahlásiť

ano aj takto pokrivenu realitu moze mat stastny android user :-D bud rad, ze to vnimas takto a ze si stastny :-D

17.4.2013 23:28 / 4 35 nahlásiť

pise aspon fakty a nevymysla si ako ty, naposledy s vydrzou tvojho iP :D

21.4.2013 23:04 / W8 6 2 nahlásiť

aké fakty ???? znôžka blbostí a kecov ale pre jednoduchých .to sú fakty to fakt

17.4.2013 23:39 / Miso 21 7 nahlásiť

No ja neviem, ze by samsung patril niekedy pri fotoaparatoch k spicke - aka snura? Vzdy tahal za kratsi koniec, nokia a sony robili v minulosti a aj teraz dobre fotky. Ved s3 foti aj nahrava horsie ako starsie 4s od jablka. Divaj sa, z nas ti tu nikto ten telefon neznechucuje. Suhlasim, ze tento telefon je nabuseny hw, ak ti nevadi velkost a sw, tak ti ho prajem. Ale nemyslim si, ze odladenost sa vylepsi, doteraz kazda verzia na galaxy rade mala lagy, preco by sa to malo teraz zmenit?

18.4.2013 01:30 / enter 2 21 nahlásiť

Dik za rozumny prispevok. Som priemerny uzivatel a chcel som sa zorientovat. Mam S2. Vcelku som spokojny. Sem tam vypise: twLauncher sa zastavila... Bateriu sice nabijam 2 x denne... V takom tempe ako ich inovuju klobuk dolu. Moja zena ma ip4 a ip5... Je s nimi velmi spokojna. Kvoli dizajnu. Mna po chvili nudili. To je moj nazor. Ocenujem ked sa v diskusii dozviem aj pohlad skusenych,nielen kritiku... Dik. Enter.

18.4.2013 01:30 / enter 0 11 nahlásiť

Dik za rozumny prispevok. Som priemerny uzivatel a chcel som sa zorientovat. Mam S2. Vcelku som spokojny. Sem tam vypise: twLauncher sa zastavila... Bateriu sice nabijam 2 x denne... V takom tempe ako ich inovuju klobuk dolu. Moja zena ma ip4 a ip5... Je s nimi velmi spokojna. Kvoli dizajnu. Mna po chvili nudili. To je moj nazor. Ocenujem ked sa v diskusii dozviem aj pohlad skusenych,nielen kritiku... Dik. Enter.

18.4.2013 10:36 / Stano 1 11 nahlásiť

V tvojom pripade ti doporucujem za par € kupit novu baterku do S2. momentalne by si tam mal mat ics 4.0.4 a pripravuje sa oficialny jelly bean. V tvojom pripade nevidim absolutne ziadny dovod utracat 600€ za nieco co budu v tvojom pripade fungovat absolutne rovnako a neprinesie ti to ziadny uzivatelsky benefit. Co z kazdodennych funkcii tvoja s2 oproti s4 nedokaze?? (s telefonmi denne pracujem a s4 som uz testoval. Ja osobne v sucasnosti nevidim ziadny dovod na update na tento mt)

18.4.2013 09:46 / Amnart 1 6 nahlásiť

povedal si to celkom objektivne, co sa mi paci - ludia tu maju jednu vadu ze skoro kazdy silno presadzuje svoju znacku - ja napriklad pouzivam ios - ma to + ma to aj - a pisem aj o jedno aj o druhom ked mi to vadi ci ma to tesi a to je objektivita

18.4.2013 21:32 / fdce 0 6 nahlásiť

konecne rozumny nazor ,aj ked zatial jediny v tejto diskusii..nie ako zakomplexovany alzhac,notoricka ovca,co len kyda a kyda jak sneh tuto zimu...

19.4.2013 16:18 / qwer 0 0 nahlásiť

pravda

9.5.2013 23:08 / Dave 0 1 nahlásiť

ixtrm.....Ono v podstate máš aj pravdu. Čo sa táka cybershot tak som to velmi uznával( mal som K800) hmm, len že najlepšie fotomobily su, boli aj budu Nokie. Prečo?? K850 vs Nokia N95. Tento cybershot robil super foto ale aj tak v tvrdych testoch nedorovnala N95. N85 v svojho času najlepši fotak v mobile na trhu. Nokia N8 ziskala aj svetove ocenenie na EISA až ti to niečo hovori. Nokia 808 nebola doteraz dorovnaná a seriozne ju porovnavali s dig. kompaktmi do 300 eur! O tom može nejaký samsung len snivať a nejakou ťahacou šnurou by som to nenazýval, maju dobrý marketing čiže reklama a vedia super uplacať, či už internetove eshopy, kamenne predajne a hlavne operátorov. Hmm... Samsung Galaxy S4 vs Lumia 920 je dosť diskutabilná záležitosť tak to nehám zatial tak. Pure view vyvijali 5 rokov, je to proste vyvoj a toto samsung nikdy mať nebude. Pride Nokia EOS a chlapci možu odovzdať paličky, konkurencia si definitivne vramci foto ani nepipne ani S4 B-] Keby mám riesit kvalitný fotak a GPs v mobile tak jednoznačne Nokia! Keby mám riešit hrajkanice kadejake blbovinkove aplikacie a prisposbenia sa tak android, ios je jednoduchosť, štýl, rýchlosť ako aj windows phone..

17.4.2013 23:27 / Juraj Reagovať 5 3 nahlásiť

Neviem preco ale ja tieto skridle nemusim :D Zabalte mi tieto vase supertelefony do tela max velkosti S3 mini alebo iphonu 4s a mozno si nieco predsa len vyberiem

17.4.2013 23:30 / 6 4 nahlásiť

Note 1 a 2 sa dokopy predalo kolko 10-15 milionov? vidis kolko hlupych ludi existuje... S3, One X - predaj okolo 100 milionov? dalsi hlupi ludia... najlepsie na tom je ze ludia tuziaci po malych telefonoch su naozaj v mensine a tvoria mizive percento dopytu :)

17.4.2013 23:41 / Miso 9 5 nahlásiť

To snad nemyslis vazne? A co cisla predaja iphonov? To su male smarty s top hw.

18.4.2013 00:49 / Vlado 4 7 nahlásiť

Si trosku mimo s tvojim komentom B-]

18.4.2013 00:56 / miso 2 2 nahlásiť

A v com? Milujem komenty bez argumentov...

18.4.2013 02:07 / Vlado 8 6 nahlásiť

"top HW" :-D

18.4.2013 09:56 / 3 13 nahlásiť

TOP HW? To nemyslis vazne ze? :))) Co je na iP TOP okrem ceny?

18.4.2013 12:06 / miso 8 7 nahlásiť

Boze milujem tychto detskych papierovych magov. Iphone mal medzi prvzmi displej s takym rozlisenim, ako prvy osadzoval bt 4.0, medzi prvymi osadzoval dual band wifi, ked predstavil fotoaparat do 4S tak paril do spicky, pouziva hodnotnejsie/drahsie materialy (prosim neries teraz ci plast je lepsi), ked predstavi novy model, tak jeho CPU patri do spicky, grafika taktiez. Ci co je pre teba top? Cim viac pruhov tym viac adidas? Ze samsung da 4jadro a pritom apple dvojjadro je vykonnejsie? Ze samsung da vacsi displej, je akoze viac top? Ved bud trocha objektivny a nie zaslepeny hater.

23.4.2013 09:13 / tommy 0 2 nahlásiť

Alexander Graham Bell bol prvy kto mal telefon a co? Dnes by si jeho povodny model nikto ani na hajzel nezavesil. Technologia ide do predu. Apple bohuzial zaspal na vavrinoch, niet o com..

14.10.2013 14:00 / Peter 0 0 nahlásiť

Veď Apple je aj tak len softvérová firma

18.4.2013 00:05 / vasilisa Reagovať 11 5 nahlásiť

SUPERNOVA bude az NOKIA EOS !!!! a nie toto tintitko

18.4.2013 00:51 / Vlado 4 4 nahlásiť

Nie, najuzasnejsi bude az Samsung galaxy S5 :-P

18.4.2013 01:19 / rura 6 17 nahlásiť

Nokiu uz nikto nechce ...preto je tam kde je ...lebo mala namyslenych bezohladnych sefov ..kazda spolocnost ktora zabudne na to ze vyraba pre ludi a bude ignorovat ich potreby takto skonci :-)

4.6.2013 10:03 / meno 1 0 nahlásiť

ale ved oni na to dali windows phone, ako to, ze to tak malo ludi kupuje? :O :D

18.4.2013 01:11 / avatar Reagovať 3 0 nahlásiť

mas zle informacie to akoze nebude nokia eos ale uz je neoIII dva x vykonnejsi a s cenou 130e-co ty na to?!

18.4.2013 08:19 / Klemo Reagovať 2 6 nahlásiť

Len na okraj..."Rám lemujúci hrany displeja JE kovový" !!! len pôsobí ako umelá hmota, lebo je naň natiahnutá ochranná vrstva laku. Predpokladám, že pri oficiálnom predstavení modelu netrepú nezmysli...

18.4.2013 09:33 / Amnart Reagovať 5 13 nahlásiť

pre mna je galaxy S4 zatial mobil roka - som rad ze je tam plast - videl som galaxy s3 - a plast je kvalitny a zadny kryt pevne drzi aj po viacnasobnom odskusani - proste je to kvalitne - dizajn xperie Z - je sice pekny ale iba na internete - videl som ju v O2 a poviem vam taky zapackany mobil od prstov by ste nechceli - boky aj zadna strana same packy od prstov proste to ma vydesilo - htc one - hlinik - najhorsi kov na svete - lahko sa poskriabe ohne a zdeformuje - iphone 5 - hlinik - to iste co pri htc ale horsie spracovany - pre zadnu stranu skoda ze ste nespomenuli tie funkcie na ktore som sa najviac tesil - vytvaranie dramashot - viac zaberov objektu na jednom obrazku - vytvorenie fotoalbumov - ovladanie ocami a gestami - o tom by som chcel vediet viac displej - no priznam sa roky mi vadily velke displeje ale mat 5 palcovy displej v rovnako velkom tele ako bolo S3 je vyhra, super amoled a kvalita displeja sa mi pozdava proste chcem ten mobil vidiet nazivo

18.4.2013 11:08 / Amnart 1 3 nahlásiť

- aktualizacia - samsung galaxy S4 mi pride ako iphone 4 v roku 2010 - teda 1. mobil od samsungu s najvacsim poctom inovacii tak ako iphone 4 priniesol retinu, gyroskop, facetime hovory tak galaxy s4 prinasa 5´´superamoled - ktory je ovela lepsi ako displej galaxy s3, ovladanie ocami a gestami, novinky v oblasti fotenia, a dalsie veci

18.4.2013 11:25 / aaa 12 2 nahlásiť

Akoze nemozem, facetime a ainovacia? retina je aka inovacia? Proste dali vacsie rozlizenie ktore je dnes uz uplne zastarale a videohovory su uplne bezne cez hoaciaku aplikaciu a boli tu uz bezne cez 3g standard neikolko rokov pred ifonom. Samusng- ? supermaoled mal aj s3 a toto am myslym tu isu techologiu, ako sa ovlada S4 ocami? Gesta - blbost aby nasilu neico vymyselli. Nic zauimve a potrebne nevymysleli. S4 je normalny nastupca S3 - ziadna senzacia, proste novy model. To iste ako ifon. Nioc extra proste nevsi tel.

18.4.2013 11:59 / Amnart 6 10 nahlásiť

1. aj tablety boli bezne niekolko rokov pred ipadom - vyrabali sa ovela skor, ale kto ich pouzival? 2. facetime je cez wifi aj 3G, prve videohovory boli cez 2G siet 3. retina bola revolucia v roku 2010, jasne ze dnes to nie je nic prevratne ale vtedy bolo, az kym neprisiel super amoled displej, 4. mobily s androidom mali v roku 2010 zalostne slabe rozlisenie displejov a aj nizke dpi okolo 206-230 dpi bolo na 3,8 -4,3 palcovych displejoch teda si videl pixely 5. k samsungu galaxy s3 super amoled 720 x 1280 pixels, 4.8 inches (~306 ppi pixel density) videl som ho a vidno pixely na ikonkach, galaxy note 2 je natom este horsie pri vacsom displeji ako S3 ma rovnake dpi galaxy s4 1080 x 1920 pixels, 5.0 inches (~441 ppi pixel density) - co znamena ze nevidis pixely a max krasny obraz galaxy s2 Super AMOLED Plus capacitive touchscreen 480 x 800 pixels, 4.3 inches (~217 ppi pixel density) - videl som ho a nebolo vidno pixely na ikonkach 6. novinky S4 oproti S3 - full hd super amoled 5´´ displej - 4x 1,9ghz procesor alebo 2x4 jadro 1,6/1,4ghz procesor podla lokality - 13 mpx fotak - 2GB ram - grafika sgx544mp3/ adreno 320 podla lokality - podpora LTE - rozmery 13,66cm x 6,98cm x 7,9mm - 130 gramov - displej - gorilla glass 3 - hdr fotky - android 4.2.2 - predna kamera 2mpx FUN - dual kamera - fotenie naraz prednou aj zadnou kamerou - takze je mozne byt na foto s priatelmi ked fotite - sound and shot - fotenie zo zvukom - teda odfotim psa a budem mat aj jeho stekot spolu s foto - drama shot - odfoti pohyblivy objekt a spoji viac fotiek do jednej - skakajuci pes - vsetky polohy skakania na jednom zabere - group play - synchronizuje hudbu dvoch galaxy S4 takze jednu piesen naraz prehrate na dvoch mobiloch ako cez repraky - story album - s4 zorganizuje foto do albumu a je mozne menit temy vo fotoalbumoch - samsung hub - obchod na hudbu, filmy, hry a aplikacie - na domacej obrazovke mobilu RELATIONSHIP - S translator - samsung automaticky preklada pisanu rec do cudzieho jazyka ktory si vyberiete - ChatON - videohovor - vidis vsetko co robia ti s ktorymi volas, zaroven vidis to co je pred nimi - prostredie, - ak je niekto v lese vidis ho a zaroven mozes vidiet les pred nim LIFE TASK - smart pause/smart scroll - automaticky posunie maily ci prezeranie internetu ked vidi ze idete pohnut rukou - automaticky pauzne video ked vidi ze pozerate inde - svoice drive - mobil a navigacia je ovladana hlasom pri jazde autom - air view air gesture - z klavesnice na volanie je mozne podrzanim tlacidla zavolat jednemu cloveku, alebo ist na internet ci mail zaroven je mozne ovladat mobil s rukavicami LIFE CARE - s health - aktivity a sledovanie ich plnenia pri cviceni behu sa daju naplanovat a mobil ich aj automaticky vyhodnocuje - adapt display - 7 automatickych a 4 manualne nastavenia kvality zobrazenia displeja pri prezerani fotiek, hrani hier, pozerani videa - adapt sound - vyvazenie zvuku podla toho ci mate sluchatka alebo nie myslim ze S4 toho prinesie dost ale suhlasim ze oproti S3 to nie je po hardverovej stranke nic prelomove je to rovnake ako pri apple iphone 4S(galaxy S3) ---- iphone 5(galaxy S4) ale ide mi o to ze pre mna ako uzivatela ktory nemal samsung, je S4 1. kvalitny samsung po stranke displeja a grafickeho vykonu

18.4.2013 14:32 / aaa 9 5 nahlásiť

Myslim ze asi nebudes celkom zdravi a s takymi ludmi sa netreba hadat, ale uvedeim par bodov co by si si mal ujasnit. 1. retina neznamena nic len tym mysia displej s rozlisenim ked uz nedokaze ludske oko rozoznat jednotlive body, to znamena na ifone okolo 300 dpi. Amoled nema s tym nic spolocne to to je techlologia displeja, retina len marketingovy nazov pre velke rozlisenie - aby boli cool. 2. Prve andoridy mali rozlisenie horsie take iste ale aj lespie ako ifon tak neptrep. Andorid mal vyssie rozlisenei skor ako priseil ifon 4. Telefony pred prvym ifonom mali tiez vacsie rozlisenia. Daj si napr do google "eten glofish 500 +" rozlsienie 640x480 na cca 3" 3. Co melies o samsungu ze na 800x600 na 4,3" nevidis pixely ale na S3 co ma jemnejsi dispelj uz vidis - to svedci o tom ze nei si normalny lebo z fyzikalneho hladiska si to odporuje. 4. Neviem naco vymenuvas nove veci v S4, polovica je mi ukradnuta 70% zbytocnosti a su to vacsina softverove zalezistosti ktore by sa dali nainstalovat aj napr do s3 a netreba na to novy telefon.

18.4.2013 17:52 / 3 13 nahlásiť

Retina sa nevola retina preto aby boli cool. Zase netreba pisat vsade pri apple slovo cool. Retina je marketingove slovo a ziadne dalsie cool. Proste je to slovo, ktore sa bude pouzivat v marketingu, aby sa to lepsie odprezentovalo a pamatalo, ako nejaky ciselny udaj co vacsine ludi nic nehovori. A presne tak to aj funguje. Je to len pre lepsiu orientaciu zakaznika a pre marketing. To, ze niekto vidi zrno na jemnejsom amolede a na inom ho nevidi zas nemusi byt tak celkom blbost. Zalezi aku maticu pouzili. Ale nemam paru co je v S3 a ani ma to nezaujima. Pre mna su amoledy zle displeje takze mi nerobia spolocnost.

18.4.2013 17:58 / miso 1 2 nahlásiť

Preboha to si nemal napisat, teraz si koledujes o minuska :-D

18.4.2013 11:08 / Stano 2 5 nahlásiť

Zjavne nevlastnis S3. Mal by si vidiet ako vyzera po 3mesacnom pouzivani. Nastastie tu je ebay a da sa za par $ vymenit. V tejto kategorii je ale takato "kvalita" na zamyslenie...

18.4.2013 11:10 / Amnart 2 3 nahlásiť

moj brat pouziva galaxy s3 a nema ziadny problem myslis teraz skrabance, vrzganie alebo ine veci ?

18.4.2013 11:16 / Stano 1 3 nahlásiť

Myslim skrabance a hlavne vysuchanu farbu ktorou to striekaju hlavne na zadnom kryte.

18.4.2013 11:43 / Amnart 1 4 nahlásiť

no on ma iba skrabance na bocnej strane a 1 vzadu ale to bude aj tym ze mobil pred nim pouzivala sestra = kabelka + mobil= skrabance

18.4.2013 12:03 / major Reagovať 5 4 nahlásiť

Bohužel kvůli absenci FM rádia musím přejít ke konkurenci. Mnoho lidí ho nepoužívá, vím, ale já každý den při cestě do práce....

9.5.2013 23:16 / Dave 1 0 nahlásiť

Major: Pepik tak si kup tranzistak a daj si ho ne plece, máš vybavene:)))))))))

10.6.2013 10:48 / Martin 0 0 nahlásiť

Máš pravdu ked som zistil že absentuje rádiom tak som stratil záujem. Škoda :-(

18.4.2013 13:28 / sdfvrgn Reagovať 0 6 nahlásiť

Ten preklad tej tapety :-D že Životný partner :-D to aby každý majiteľ vystrojil svadbu :-D Parter života by bolo vzhľadom k originálnemu Life companion trefnejšie

18.4.2013 14:13 / Amnart 2 1 nahlásiť

na konferencii hovoril CEO samsungu, zivot je cesta, a galaxy s 4 je vas spolocnik na tejto ceste

18.4.2013 14:32 / Cage Reagovať 2 6 nahlásiť

Som majitelom L820, netvrdim, ze WP 8 je uplne dokonaly, skvely atd. Ale je fakt svizny a nepada. Aplikacie su, avsak politika MS je zla. Aplikacie, ktore su na Android zdarma stoja na WP 1-2€ .. Podla mna je TOP telefon sucasnosti Xperia Z hned za nou Lumia 920. S4ku zaradim kludne to velkej trojky a hned zatym iPhone 5....

18.4.2013 15:13 / Amnart 5 4 nahlásiť

xperia Z ani nie, cital som recenzie na fotak - a rozostruje fotky je tam sum - videl som ju v O2 a je cela zapackana to sklo proste nema dobru povrchovu upravu - v dalsej recenzii som cital ze ma zle pozorovacie uhly - predtym som povazoval za top ale dnes uz nie ja by som to takto zoradil 1. S4 + inovacie v oblasti fotenia, ovladania, cvicenia, displeja, 2. Htc One - super inovacie v oblasti zvuku a fotenia, krasny dizajn, - lahko sa poskriabe, 3. iphone 5 - dizajn, rychle fotenie a dokonala panorama, lahko sa poskriabe 3. lumia 920 - inovacie v oblasti fotenia, displeja, ovladania displeja, minusy- pre dizajn win 8 a hmotnost 185gramov, a malu podporu aplikacii 4. xperia Z - vodeodolnost, prachu odolnost, zly fotak nekvalitne upackane sklo

19.4.2013 01:27 / Antonov 1 4 nahlásiť

Nikdy nepochopím ako môže niekto považovať 185 gramov za veľa, koľko váži ten tvoj s obalom ktorý na ňom musíš mať? 150 000 aplikácii z ktorých si nainštaluješ 50, a W8 - si normálny?

19.4.2013 10:03 / Amnart 0 0 nahlásiť

w8 nema minus ale jeho dizajn myslim tie okna konkretne moj mobil ma 140 gramov a s krytom 150 gramov co je aj tak o 35 gramov menej ako lumia 920 lenze doma si kryt nosit nemusim, ale lumia 920 bude mat stale tych 185 gramov je to sice dobry mobil ale hmotnost je pre mna vysoka idealna hmotnost je 120-130 gramov - tolko vazil iphone 3G a bolo to akurat

19.4.2013 17:32 / rebel 1 1 nahlásiť

185g na takeho krpca je obezita,hovor si ,co chces,je to pravda

9.5.2013 23:20 / Dave 0 0 nahlásiť

Rebel: Samsung galaxy Note 2 ti nevadi ze má 183g??!! 183g na takeho krpca je obezita,hovor si ,co chces,je to pravda..

19.4.2013 09:24 / Cage 2 3 nahlásiť

S tymto nemozem suhlasit.. HTC one, aspon prve verzie maju znacny bug s fotenim... Takze fotoaparat je tam zly, neviem ci to uz nejako SW poriesilo. K Xperii, no, neviem nevidel som ale Sony vseobecne setri poslednu dobu na fotoaparatoch, niekedy skvele optiky od Carl Zeiss a teraz to odflakavaju...

19.4.2013 10:01 / Amnart 1 0 nahlásiť

htc malo uz softverovu opravu na problem s fotenim

18.4.2013 16:05 / Moravcik Reagovať 2 5 nahlásiť

Ja som spokojny majitel zariadenia Nokia N8 a zatial na vsetko staci, hlavne je ze ma dobru vydrz, 12Mpx Carl Zeiss fotoaparat so Xenonovym bleskom, internu 16GB pamät ktora sa da pomocou externych MicroSDHC kariet rozsirit o dalsich 32GB, navigaciu kde nieje potrebny ziadny aktivny internet(toto som doteraz nepochopil naco to je vlastne dobre ked tu mame protokol TMC a dnesne smartphone-y dnes vedia bez problemov prijimat radiovy signal takze o informacie dopravy(-nych situacii) v realnom case nepridem), FM transmitter, HDMI a USB on the Go. Prave je cakam ze pride po N8 a 808 dalsi nastupca s novym Symbianom ale ako vidim Microsoft Nokiu prilis uchacholil. Mne sa proste tie Lumie vobec nepacia radsej by som privital navrat k novej generacii Symbianu. A co sa tyka SIV je treba uznat ze je to namakany model a offline navigaciu s prehladom vyriesi aplikacia Sygic.

19.4.2013 10:02 / Maros 1 1 nahlásiť

Rad by som vedel, preco s tebou niekto nesuhlasi, ze si spokojny majitel N8, ze sa ti nepaci Lumia,... Vsak je to tvoj nazor. Ja mam tiez N8, s niektore veci mi na nej vadia, ale uz pomaly hladam nastupcu. Lenze Nokia ano, Win nie. Celkom ma laka BB10 len ta cena.

19.4.2013 17:31 / rebel 1 0 nahlásiť

bb10 je vyborna volba len ta cenofka za ten hardver je trochu vysoko a mohlo by byt viac veberu s bb10nou,uvazjem nad tym tiez...

18.4.2013 16:14 / palo Reagovať 1 6 nahlásiť

kupte si nokiu E51, a mate po problemoch. Nezlomí sa, baterka vydrží 5 dní, a je to pristoj na telefonovanie aspon nezabijete kopec času aplikaciami, ktoré vám ani netreba ;-)

18.4.2013 20:51 / l0l0 1 6 nahlásiť

nosim ju v taske ako zalozny mobil, ma uz dobrych 6 ci viac rokov, tretia baterka a stale ide. vydrz aj 10 dni, lebo z toho nevolam, obcas nejaky hovor prijmem v konkurencnej sieti. folia na displeji uz pamata 2.svetovu, ale inak mu nic nechyba. :)

18.4.2013 20:35 / st.louis Reagovať 15 5 nahlásiť

je IPHONE a potom vsetko ostatne..........niekde som to pocul a paci sa mi to. ..(aj ti najvacsi zanietenci to musia uznat)...

18.4.2013 20:51 / l0l0 1 9 nahlásiť

aj obycajny Prestigio ti ten iphone precura

18.4.2013 21:14 / st.louis 3 3 nahlásiť

je uplne jedno ci su lepsie mobily alebo nie su tam ide o tu myslienku....iphone a potom vsetko ostatne....nie som nejaky hrrrrrrz iphonu ale je to tak neznamena to ze to je najlepsi mobil na svete

19.4.2013 22:41 / W8 1 1 nahlásiť

prestigio si robíš srandu ? tak zalagované zabugované blbosti som už dávno nevidel ved to je odpad za 15€

20.4.2013 17:21 / Martin 5 1 nahlásiť

a s cim ho precura?? Mal som symbian, android a odkedy som na iOS lepsi system nepoznam.Netrepte tu zasa bludy :vseznalci"

20.4.2013 18:05 / miso 0 2 nahlásiť

Ved nech si kazdy pouziva co chce a co mu vyhovuje. Ved sto ludi sto chuti, kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja mam teraz na mesiac android 4.0.3 a potvrdil som si, ze mne vyhovuje ios.

19.4.2013 17:31 / ja že ja Reagovať 1 1 nahlásiť

ja som si kúpil sony xperiu s a vyhovuje úplneeeeeeeeee super :-D

19.4.2013 21:29 / Reagovať 1 3 nahlásiť

Kebyze to neni samsung a nema to android tak by to bol celkom dobry mobil :-D

20.4.2013 21:20 / rebel 2 0 nahlásiť

ano,keby tam bolo logo nokia,vtedy by to bol dobry mobil

19.4.2013 21:50 / stn35 Reagovať 1 3 nahlásiť

no neviem ci LG optimus G je konkurencia,jedna sa o minulorocny model a skor konkurent galaxy S3 skor full HD ckovy Optimus G Pro je aktualny model 2013 od LG-sice este neni na trhu ale ma sa objavit co nevidiet a podla parametrov a hlavne silnej baterky a super dizajnu stci do kapsy celu konkurenciu si myslim.. to jedna vec a druha zabudli ste v teste ako konkurencny mobil dat aj aktualny full HD bestseller od HTC One,tiez su nanho velke ohlasy a nadupanu full HD novinku chysta napr aj Alcatel -One Touch Idol X, mal by prist k nam niekedy v lete

19.4.2013 21:58 / stn35 1 1 nahlásiť

tak pardon beriem spat HTC One tam je spomenuty ,ale ten LG Optimus G si zmente na G Pro ,to je hlavny konkurent pre S4 v tejto triede + tesim sa na tu novinku od Alcatelu,urcite zaujme hlavne cenou

22.4.2013 19:22 / Hellwet Reagovať 5 2 nahlásiť

jedine co je na tomto mobile dobre je to ze zadny kryt sa da dat dole a tym padom si mozem vymenit baterku. Ale ten dizajn nie neprosim sak je este skaredsi nez ma moja S3, ktora je urcite krajsia ako toto cudo

23.4.2013 11:36 / Reagovať 2 5 nahlásiť

Ja mam S3 a je super.Určite si kúpim S4 je krásna tie ladné krivky a tie funkcie.Hlasujem za S4

25.4.2013 00:24 / ghijop Reagovať 1 2 nahlásiť

kolko kusov toaletneho papiera ste v redakcii kupili ked ste s takeho priemerneho shittfónu uplne posr.......tý

30.4.2013 22:10 / H Reagovať 2 0 nahlásiť

urcite je to dobre zariadenie, ale zufalo zufalo zufalo nudne.

13.5.2013 14:36 / ge 1 0 nahlásiť

nuda bola ked ta baran ovci urobil....

1.5.2013 00:30 / LOLz Reagovať 0 1 nahlásiť

Martin Kuchár by už mal prestať písať recenzie... Píše tu akurat tak svoje nazory a citove výlevy skoro v každej recenze, ked prestane byť fanatik do jednej značky a zase uplny hater druhej značky (nebudem menovať) tak nech sa vráti...

1.5.2013 14:31 / Gluck202 Reagovať 0 4 nahlásiť

Od vcerajsiho vecera ju mam doma. Prvni a pozitivni reakce je na fotak a jeho funkce. Az sto fotek za sebou jednim klikem v perfektni kvalite ve srovnani s SG2 je to jiny svet. :-D

5.5.2013 20:24 / Petko 2 0 nahlásiť

Ja väčšinou nazývam 100 fotiek za sebou už videom B-]

6.5.2013 01:04 / pokemon Reagovať 1 3 nahlásiť

Podla vsetkeho je to naj telefon v dnesnej dobe tak prestante pindat,keby vam ho dal niekto zadarmo tak by ste uz nevraveli ze je o nicom. B-]

9.5.2013 23:37 / Dave 4 2 nahlásiť

Pokemon: podla webu a reklamy.........v reale urcite nieje naj. V ramci foto aj gps ma najlepsie skusenosti Nokia. Co sa tyka inovacie aku to má pre mňa pridavnu hodnotu ako zakaznika?? Povedz me že mam S3 ku, prečo by som si mal kupiť S4??? Má taký cpu a taku ram, naco mi to je?? aby mi to slapalo v pohode? Hej keď v pohotovostnom režime to ma zaber 700 mb ram tak mi ostane este 1300 mb free, zahram si hru, popritom stahujem aplikaciu povedzme 20-30 mb cez sieť a niekto mi zavola, možes s istotou povedať že ten mobil bude okamžite reagovať?? Ja si to nemyslim lebo tato realna vec sa stala sestre a má S 3 ku. Bol to donedavna top model. Za tie prachy by to už malo aj variť a nie riešiť nejake mrznutie a oneskorenia. Keď som bol na konferencii( aj samsungu ) vieš čo mi povedal Ob. zastupca samsungu na S4?? kktina:)))) S 3 ka ti v drvivej vacsine urobi to co aj S 4 ka........... Pokial sa odosobnim od toho že má Full HD displej tak ma natom mobile popravde nič nenadchlo.

13.5.2013 14:35 / fewfw Reagovať 0 0 nahlásiť

iOvce v redakcii si ten antisamsungizmus neodpustia ze? Termín supernova sa vzťahuje na niekoľko typov hviezdnych explózií, ktorými vznikajú extrémne jasné objekty zložené z plazmy, ktorých jasnosť potom v priebehu týždňov či mesiacov opäť o mnoho radov klesá.

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke