Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Diskusia

Aktuálne akciové ceny mobilov: Kompletný prehľad

PRIHLÁSENIE

Diskusia je možná už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii
Pri príspevku bude uvedená vaša IP adresa v tvare: 54.87.70.***

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Pridať názor Diskusie už aj bez prihlásenia!
23 príspevkov

u O2 plati ponuka od roku 20144 :-P

16.4.2014 13:18 / Bonyek Reagovať 0 1 nahlásiť

"Ponuka k 8.4.20144" v o2 je budúcnosť. 8-)

12.4.2014 14:03 / AchJaj_TN Reagovať 0 0 nahlásiť

Franto! V tých zvýraznených nadpisoch nad každým operátorom hneď ako prvý u ORANGE uvádzaš mobil strednej triedy, u TELEKOMU vlajková loď a u O2 si tam capol lacňáka Y210... prečo si tam neuviedol G700, strednú triedu??? Preto, že konkurenti nemajú adekvátnu ponuku???

10.3.2014 17:21 / Jožo (zive.sk) Reagovať 11 19 nahlásiť

Ľudia neberte nič. Teraz sa skončil veľtrh, do pár mesiacov budú nové modely, Nokia predstaví ešte svoje mobily, na jeseň bude iPhone 6. Toto sú už morálne zastarané modely, všetko brandované, aktualizácie sa dočkáte akurát v rámci daného Androidu, málokedy novšej verzie a akože dotované telefóny sú drahšie ako v hociktorej predajni. Ďalej vám dajú viazanosť a takú zmluvnú pokutu, keď zoberiete mobil od operátora, že budete dva roky vypaľovaní operátorom a jeho paušálom keď už budú na trhu dávno iné ponuky, alebo ak budete chcieť paušál ukončiť tak zaplatíte zmluvnou pokutou skoro plnú cenu telefónu. Mám s tým bohaté skúsenosti. Odporúčanie neviazať sa a telefón kúpiť v obchode hoci aj na splátky keď už niekto túži po vlajkovej lodi. Vždy lepšie ako brandovaný, okrem iPhone, blokovaný telefón od operátora.

10.3.2014 19:08 / Merfi (zive.sk) 2 17 nahlásiť

Ze su brandovane az na Iphone je pravda.Ze su dost oredrazene je tiez pravda Ale cakat na iph na jesen?Ved este nieje ani jar.To by kazdy musel cakat a cakat a nikdy nic nekupit.Ved aj o rok na jesen pride Samsung 6,alebo 7 A Iphone 6s,alebo 7. Takze ak chce niekto vlajkovu lod a daju mu dobru zlavu s pausalom ktory vyuzije,nech kupi Ja som radsej neviazany,ale nikomu to nebudem vnucovat;-)

10.3.2014 20:24 / dax (zive.sk) 2 3 nahlásiť

ja si počkám do leta na S4 kedže je už5 4pojde dole......:)

10.3.2014 23:31 / Lukáš (zive.sk) 7 4 nahlásiť

Ja si nemyslím že keby som kupil mobil v nejakej elektro-predajni tak by ma to vyšlo lacnejšie . Mam program v Orangei Panter 40 ktory na plno vyuzivam a bol som aj neviazany a stale platim tak okolo 40 eur ( moj priemer je asi 1795 min , 1000 sms , 2500 Mb , ) takže paušal mi vyhovuje predtym som platil dakedy aj 80 eur a teraz platim menej a zobral som k tomu Samsung S4 mini za 49 eur čo bola podla mna perfektna cena pričom aj v inych obchodoch stal ten telefon 400 eur a paušal tak či tak využivam tak a viazanost mi nevadi mam uplne zlavu na mobil a to je podla mna podstatne asi tolko

11.3.2014 02:06 / lol (zive.sk) 10 10 nahlásiť

ty si vazne chory. daj sa prosim liecit

11.3.2014 08:08 / dvik (zive.sk) 0 5 nahlásiť

ach jo ono je to veľmi individuálne kto má vysoké nároky na mobilnú komunikáciu t.j veľa pretelefonuje a presurfuje tomu sa dotovaný telefón oplatí , kto má ma paušal za 10€až 15€ tomu veľmi nie( lepšie kúpiť za hotové alebo na splátky) ono je to logické ale niekto to tu nechápe že každý sme iný a máme iné nároky na mobilnú komunikáciu doba je už niekde inde a lacné telefóny k malým paušálom je minulosť . ja pretelefonujem veľa telefón je nutnosť

11.3.2014 09:33 / Pokušiteľ (zive.sk) 6 4 nahlásiť

Srandista, spočítaj si koľko ťa tvoj Samsung Galaxy S 4 mini bude stáť počas 2 rokov "VÝHODNEJ, POVINNEJ AKCIOVEJ VIAZANOSTI" u ORINDŽOVÉHO alebo RUŽOVÉHO užerníka a potom sa spláchni do WeCka!!! :-D:-D:-D

11.3.2014 09:50 / dvik (zive.sk) 0 3 nahlásiť

tak počítaj panter 40 bez mobilu a viazanosti 36€ mesačne za dva roky 864€ + mobil nokia lumia 1020 cca 500€ spolu 1364€ panter 40 s mobilom 40€ za dva roky 960€ + mobil lumia 1020 179€ spolu 1139€ čiže záver 1364€-1139€= 225€ pre mňa je úspora 225€ ale to neplatí pre každého lebo každý sme iný

11.3.2014 07:11 / zxcvbn (zive.sk) Reagovať 2 1 nahlásiť

fantastyczne...

11.3.2014 07:13 / zxcvbn (zive.sk) Reagovať 1 6 nahlásiť

je neskutocne, co vsetko su ochotni slovenski zakaznici preplatit pocas viazanosti

11.3.2014 07:31 / žťžťžš (zive.sk) Reagovať 1 8 nahlásiť

Ľudia, načo sú vám také strašne drahé mobily? A jesť máte začo?

11.3.2014 07:41 / zxcvbn (zive.sk) 0 10 nahlásiť

naco , naco...? aj susedia v bytovke uz maju....

11.3.2014 08:50 / ferec (zive.sk) Reagovať 1 0 nahlásiť

Tie biznis mobily mate z roku 2009 :-O

11.3.2014 09:26 / Pokušiteľ (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

Ľudia, nebuďte hlúpi a nekupujte mobily u operátorov!!! V ktoromkoľvek eshope kúpite lepšie a lacnejšie ako u ružových, pomarančových a modrých zlodejov!!!

11.3.2014 09:37 / dvik (zive.sk) 1 3 nahlásiť

Tak keď si taký múdri tak porad potrebujem volať bez rozdielu sietí t.j pevná orange O2 telekom cca 700až 900min +cca 5GB dát čo najlepšie pokrytie 3G čiže navrhni čo najlacnejši paušál bez mobilu + cena mobilu z eshopu niečo ako SIV alebo xperia Z1 a porovnaj paušál + mobil + doplatok u operátora čo je pre mňa výhodnejšie

11.3.2014 10:20 / Pokušiteľ (zive.sk) Reagovať 3 3 nahlásiť

http://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-i9195-galaxy-s4-m... ... Neakciová cena Samsung Galaxy S 4 mini v E-Shope. Možnosť nákupu aj na splátky. Navyše všetky mobily u mobilných operátorov majú značne oklieštený a zredukovaný operačný systém. Tam je problém padania signálu, zamŕzania systému a veľa ďalších...

11.3.2014 10:56 / dvik (zive.sk) 1 6 nahlásiť

ach jo veľmi ma zaujala veta " majú značne oklieštený a zredukovaný operačný systém" hlavne výrazy ako zredukovaný a oklieštený tak napíš ako vyzerá zredukovaný android na xperi Z alebo ako vyzerá zredukovaný WP8 len závádzaš a klameš ludi ak máš absolútne neseriózny prístup bez znalosti vecí to sú pekné hlúposti vo firme máme cca 20 telefónou od orange od BB cez android v xperia až po nokia lumia veľmi som zvedavý ako nám orange značne čo značí výrazne zredukoval operačný systém na BB Q10 a Z10 na lumii 920 a 925 a na xperii Z a SP čo môžem zovšeobecniť a to neplatí pre všetky pribudlo pri zapínaní logo orange a nejaké ich aplikácie inak je OS v BB či android alebo WP8 bez obmedzení

11.3.2014 15:47 / peetee (zive.sk) 0 2 nahlásiť

:) paranoja v praxi. Ako uz hore odznelo, kupovat mobil a viazat sa pri malom programe je cez operatora neefektivne. Uspora je mala. Ale zmluvne pokuty uz nie su take extremne ako v minulosti. Proste ten mobil doplatis (rozdiel kupnej ceny a akciovej). To ze cena u operatora je vzacsa vyssia ako v Eshope, ano je. Mozno je to dane tym, ze operator az tak pruzne nereaguje na trh tak, ako musia eshopy... Tak cenu nemeni a casom sa stane cena u operatora az smiesnou v porovnani s Eshopom. Sem tam pride k znizeniu. Moj sumar v praxi, ak malo volam a setrim kde sa da, nema zmysel viazat sa. Radsej dam maly pausal, kde viem sporit a mobil zozeniem funkcny z druhej ruky, trh je presyteny. Zvazim, ci vobec potrebujem smartfon. Mobilne telephony este nevymreli, pre vela ludi su lepsie ako smartfony. A nestoja vela. Ak volam vela a nestaram sa o peniaze, tak preco by sa mi nemalo oplatit kupit mobil cez operatora. Ak sa z operatorom rozkmotrim, no a co. Doplatim rozdiel kupnej ceny, poslem operatora prec a riesim veci inak. A ak mi operator ponukne ponuku, co ma oslovi, tak ju vyuzijem. Ved je to moznost kazdeho jedneho cloveka. Kto nema velke oci a prievan medzi usami, tak si vie zratat, co sa mu este oplati a co nie a ake su mozne scenare po podpisani zmluvy. Preco by mala byt automaticky viazanost nevyhodna. Kto sa principialne nechce viazat, tak si nezoberie ani vyhodnu ani nevyhodnu ponuku, kedze tam peniaze az tak velku rolu nehraju. Je malo skutocne vyhodnych ponuk u operatorov, ale to neznamena, ze nie su...

11.3.2014 13:52 / dano (zive.sk) Reagovať 0 0 nahlásiť

viete mi povedat, ci TKOM este blokuje telefony na 2 roky?? neviem to nikde najst.. a ci okresava prostredie telefonu nejakym brandovanim? chcel by som LG G2 dik

11.3.2014 15:20 / jvl (zive.sk) 0 1 nahlásiť

vraj uz nie. Nemali by byt blokovane vsetky nove zariadenia (cca od vlanajsejs zimy)

Udajte dôvod prečo je príspevok nevhodný:
Nahlásiť
Udajte dôvod zablokovania uživateľa:
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.