Diskusia: Orange vám pomôže zistiť polohu toho, koho hľadáte pomocou lokalizačných služieb

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
21 príspevkov
Anonymný používateľ
roman
18.5.2015 03:20 | |
+0 -0
Aky to ma potom vyznam ? Chcel by som lokalizovat manzelku napr. Tak urcite by nepotvrdila s lokalizaciov. Kamarat taku aplikaciu mal v LG430..Ukazalo mu krasne na mape polohu volajuceho. A to nebol pripojeny ani k internetu. No vraj omylom to jeho manzelka vymazala..hmmm. Take aplikacie su ale platia väcsinou len INDIA.PAKISTAN.USA.CANADA. CO TAK PRE EUROPU? Ak niekto vie..sem snov.
Anonymný používateľ
albert
6.10.2005 17:43 | |
+0 -0
Zaujímali by ma názory a skúsenosti na túto tému. Máte odvahu odoprieť žiadosť o lokalizáciu šéfovi?
Anonymný používateľ
hmmmm
6.10.2005 17:34 | |
+0 -0
ked chcem lokalizovat nezvestnu osobu tak je to na pichu...
Anonymný používateľ
Bubu88
6.10.2005 17:31 | |
+0 -0
Dobry den! Tudtok nekem segiteni abban, hogy mikepp tudok ingyen SMS-t kuldeni magyar telefonhalozatra is??? Legfokeppen a WESTEL, azaz (+36-30)-ra szeretnek kuldeni... Ha valaki tud egy jo oldalat, ahol (leginkabb ingyen) be tudom magamat regisztralni, az kerem magyarul irjon ide valaszt es en majd visszajovok es elolvasom... Elore is koszonom a segitsegeteket, Dakujem...
Anonymný používateľ
gody
6.10.2005 17:30 | |
+0 -0
ak je tento mobil uz vypnuty, tak si ani nevrznes :-( skus kontaktovat operatora, ktory moze podla IMEI telefon vyhladat alebo zablokovat ale casto to nerobia, len pre znamych, zdravim
Anonymný používateľ
MIREC
6.10.2005 17:30 | |
+0 -0
SKUSAL SOM TO KAMOSOM A NIC AKO HO MAM NAJIST
Anonymný používateľ
Toma
6.10.2005 17:30 | |
+0 -0
HOTOVO NAD VAHOM, NEPRESTNE. SPOPLATNENIE TROSKU CUDNE. 2 SK ZA ODOSLANIE SUHLASI. NO SPOPLATNENIE ZA LOKALIZACIU(prijatie SMS s informáciou o lokalizácii) UZ NIE. MALO BY TO BYT 3 SK AKO UVADZAJU, NO ZOBERU 4. AK DAM TU KORUNU NA CHARITU POTOM MI TO NEVADI. :-)))
Anonymný používateľ
chorch
6.10.2005 17:30 | |
+0 -0
Hm nejak stale neviem prist tej sluzbe na chut aky to ma vyznam niekoho lokalizovat s tym ze on to musi odsuhlasit, nebolo by jednoduchsie a lacnejsie poslat tomu dotycnemu smsku a spytat sa ho ze kde je ?????
Anonymný používateľ
chorch
6.10.2005 17:30 | |
+1 -0
Hm nejak stale neviem prist tej sluzbe na chut aky to ma vyznam niekoho lokalizovat s tym ze on to musi odsuhlasit, nebolo by jednoduchsie a lacnejsie poslat tomu dotycnemu smsku a spytat sa ho ze kde je ?????
Anonymný používateľ
Peťo
6.10.2005 17:30 | |
+0 -0
Už to jede. Skúšal som to s mobilom meter od mňa a napisalo mi dedinu cca. 5km vzdalenú od mňa. :)