Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Aktuálne akcie operátorov: Pozrite si podrobný prehľad

87 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vevo
10.8.2017 22:37 | |
+0 -0
Reagovať
"Za bezmála 20 eur môžu mladí do 26 rokov získať program s neobmedzenými volaniami v Telekome a 100 minútami do ostatných sietí. Súčasťou je aj 5 GB dát. Paušál neobsahujú predplatené správy." Nie je to náhodou porušenie zákona a diskriminácia na základe veku?
Trautenberk
6.7.2017 09:23 | |
+0 -0
Reagovať
Na volani SK->CZ v rozsahu cca 500-700 min za mesic mam sahnout po Juro nebo 4ka? Podle jejich webu se standardni ceny vztahuji take na volani do EU. SK pausaly mi smysl nedavaji kvuli vysoke cene a vazanosti.
luko
7.7.2017 10:09 | |
+0 -0
4ka, Juro som mal, ale 4ka ma vysla vyhodnejsie nakoniec koli datam
Samo
5.7.2017 21:18 | |
+0 -0
Reagovať
Cez ich chat na webe som sa informoval ako to je s ich Data max20. Mam 4ku chdem preniest cislo tam. Na ich webe som si vyhladal datamax20 za 20€ odskrtol som ze chcem viazanost 15mesiacov a cena klesla na 15€. Dalej som postupoval ako novy zakaznik- odskrtol som prenos cisla a pod tym v zatvorke je ze bonus za prenos cisla je 2,5€. Ok cize to mame 15-2,5=12,50€mesacne. Toto iste som napisal tete a ona mi odpisala ze budem platit 15. Vyzna sa v tom niekto. Ja nie, na webe tak na chate tak... Vyslednu cenu by som sa dozvedel ako,odkial ci az na fakture...
qontaqter
5.7.2017 23:30 | |
+0 -0
pri Data max, cez web mi to hlasi vyslednu sumu 15 eur, nedostavas tam zlavu 5% z ceny pausalu. Pri Go europe je 5% zlava pri 15 mesacnej viazanosti, aspon tak mi to hlasi web. Kazdopadne maju totalny borcel v cenach na webe a realnych moznostiach aktivacie sluzieb, vid zrychlenie na 768 kbits, co potvrdim az zajtra. Detto sluzba Balik starostlivosti - jedna slecna mi hovori ze 0.99 eur dalsia ze 1 euro. Ten 1 cent je tam dost podstatny rozdiel ked mi maktura ma vychadzat 30 eur a ja dostat bonus 7,5 eura. Pri fakture 29,99 eura je bonus len 5 eur. Proste Orange
Samo
6.7.2017 00:05 | |
+0 -0
Ok a teraz ten isty proces vyskusaj cez tlf. cez mobilnu verziu webu. Vyber Data Max20-klik KUPI. Jedina moznost co tam je Bez tlf. vyber 15 mesiacov-odskrtni to policko podtym a daj Pokracovat. Dalej ti ponukne Doplnkove sluzby- Pokracovat-Ukaze ti Vas kosik-prehlad objednavky. Tam mas stale 15Eur. Ides dalej Pokracovat v objednavke. Ponukne ti to Preniest cislo od ineho operatora-odsktni ANO- Odpovedaj na tie 3 otazky ANO a daj pokracovat. Vyhodi ti aby si zadal telefonne cislo ktore chces preniest a podtym mas BONUS ZA PRENOS CISLA -Zlava 2.5 eur z mesacneho poplatku... Hmmmm.........
qontaqter
6.7.2017 08:49 | |
+0 -0
maju tam ale totalny bordel v celom Orangei, to nie je nic nove, presne ako som spominal v mojom prispevku :) S najvacsou pravdepodobnostou by si platil 15 eur
Samo
6.7.2017 20:40 | |
+0 -0
Takze je to tak ako pisem. Dvaja z chatu v orange mi to tak napisali. DataMax20 za 20€ je bez viazanosti s 15mesacnou viazanostou je cena 15€ a kedze prenasas cislo tak este minus 2,5. Takze DataMax20 za 12,5€!!! Teraz rozmyslam nad DataMax30 s viazanostou je cena 25 a bonus za prenos cisla je 5eur cize vysledna suma 20€
qontaqter
5.7.2017 20:18 | |
+0 -0
Reagovať
pozor, vyssia rychlost pri precerpani u Orange moze byt problem, panicka na predajni mi povedala ze k Data max mala problem to aktivovat, K inym sa to uz neda(mozno biznis). Zajtra mi nabieha data max 20 eur a hned volam na zakaznicku linku a informujem sa.
qontaqter
6.7.2017 10:14 | |
+0 -0
Takze 768 kbit/s ide aktivovat na pausal Data max 20, cez zakaznicku linku v pohode
Mirec
5.7.2017 16:22 | |
+6 -0
Reagovať
Slovenski operatori, teda hlavne to monopolne trio nedokaze dat vyhodnu akciu pre zakaznika, maximalne tak vyhodne pre operatora, kde Vam ponukne maximalne nic, previaze maslou, povedia Vam, ze mate zadarmo nepotrebnu sluzbu, lebo Slovaci radi dostavaju veci zadarmo a este viac miluju slovo akcia, cize pred cenovku 30€ hodia slovo akcia, zlava a hlupa Slovac sa hned ide potrhat, aby tychto smradov zivila dalej a potom sa cudujeme, ze ostatne krajiny v EU maju vyhodnejsie pausaly, kde dostanem napriklad aj 5-10GB netu a nie smiesnych 500MB.
Juraj
5.7.2017 17:03 | |
+3 -2
Ja mám cez Telekom 3GB dát,keď skončí viazanosť.Tak budem opäť bojovať za lepšie ceny. Retenčné oddelenie Telekomu pomôže...👍👍
V pohode
5.7.2017 17:09 | |
+1 -3
Juraj aj spávajú na Tom tvojom retenčnom v Telekomu.
lolo
5.7.2017 15:57 | |
+1 -0
Reagovať
roaming v eu okrem rakuska za 8,90,- mesacne mate 1.000jednotiek /1jednotka= 1sms,alebo 1min,alebo 1mb/ ... HOT.AT
V pohode
5.7.2017 14:59 | |
+2 -1
Reagovať
môžete doplniť aj O2 Voľnosť. Stojí to zato vyskúšať si to.
pete
5.6.2017 06:56 | |
+1 -4
Reagovať
easy ma neobmedzene volania na den na kazdeho operatora za 0,50eur
pete
5.6.2017 06:57 | |
+0 -3
vratane sms
Jarovic
5.6.2017 06:07 | |
+3 -8
Reagovať
Ja neviem ja som asi "ofca".Ja som zo štvorky prešiel k jurovi,dobíjam si každý mesiac za 5€ a mam 250 minút.Surfovat nepotrebujem,všade sú wifiny,aj doma a keď núdzovo a súrne potrebujem net tak sa pripojím aj cez jurka 3G a zistím čo potrebujem vedieť ale stále mi jurko najvýhodnejší pre toho kto nefici na messengeroch.A na Vianoce uvidím,možno padnem do nejakého košiara.
fio
4.6.2017 19:56 | |
+12 -0
Reagovať
Zrobil som esay pecka skúšobne prenos do štvorky a spokojnosť. Budúci mesiac prenášam z Telekomu z happy do štvorky na to nekonečno.
Juraj
5.7.2017 15:22 | |
+4 -0
Ponuka 4-ky je najvýhodnejšia na trhu....👍👍👍Problém je pokrytie signálom LTE a národný roaming,teraz síce od Orangeu,ale,len v 2G sieti (GPRS,EDGE) na volanie a SMS to v pohode stačí.Na internet 2G sieť je veľmi pomalé pripojenie...Keby,aspoň bol národný roaming od Orangeu v 3G sieti....Toto by som bral...👍 Viem 3G končí...No nejakú tú dobu tu,ešte bude...Bolo by to riešenie pokiaľ 4-KA nevybuduje vlastnú 4G na väčšom území Slovenska..
Polo
4.6.2017 19:27 | |
+12 -1
Reagovať
Ja vyuzivam sluzby stvorky dva mesiace a nemam problem s internetom volani ani v narodnom roamingu vsetko funguje ako ma a za tu cenu je to bezkonkurencne najlepsia volba na trhu momentalne.A len tak na okraj poznam x ludi co uz dalo zbohom orangu a telekomu alebo sa len chystaju prejst do 4ky lebo tyto traja operatori uz nwvedia co maju pytat od ludi ako och zdriet aj sposledneho centu...
Head
4.6.2017 23:41 | |
+1 -0
Ak bude neobmedzeno platiť aj na EÚ aj pokiaľ by táto služba mala zdražiet tak dovi orange skúšobnú kartu mam v tablete pol roka a da sa povedať že zatiaľ ok
josef
28.2.2017 12:15 | |
+6 -0
Reagovať
Používam 4G internet od Swanu a som spokojný. Chcel som aj 2 nové čísla + program + výber čísla. V tomto prípade 4ka úplne prepadla. Tu je kópia už X tej správy pre 4ka a žiadna odpoveď: Dobrý deň, opakovane : aspoň 3x zaslaná správa, 2x tel. hovor s operátormi, naviac niaký chat a stále žiadna odpoveď ani nedodané objednané služby ! cca 2 týždne dozadu som sa opakovane pokúšal cez e- shop spraviť objednávku na služby a nedalo sa. Neskôr som volal s operátorkou, ktorej som nadiktoval tel. čísla ktoré si objednávam podľa výberu, k tomu programy, overila si našu zaregistrovanú firmu a potvrdila, že objednávka je vybavená. Začiatkom ďalšieho týždňa mi volal operátor či ešte niečo chcem a aký je stav, oznámil som mu, že už som spravil objednávku týždeň pred tým u operátorky, ale že žiadne potvrdenie na email som nedostal. Povedal, že vraj tak je to dobre, ale predsa keby som nedostal do štvrtka zásielku, mám sa ozvať. Pretože som nič nedostal, opäť som písal do 4ky. Samozrejme opäť žiadna odpoveď. Takto sa to ťahá už viac ako 3 týždne. Túto správu v kópii uverejňujem aj na fórach pre záujemcov o služby operátora 4ka. 28.02.17
Donic
7.2.2017 16:41 | |
+5 -1
Reagovať
Pri TescoMobile sa akosi zabudlo na kartu kde je minúta do cudzích sietí za 5 centov a volanie vo vlastnej sieti je na 0 € 30 dní od dobitia, a kde sa sa po dobití zdvojnásobí kredit. Po 30 dňoch sa volá za 1 cent vo vlastnej sieti.
neo1
6.2.2017 15:07 | |
+2 -1
Reagovať
zavadzajuca reklama...1GB nieje pre kazdeho.... *ponuka sa nevzťahuje sa na vybrané Ideálne paušály a WOW ponuky, ktoré nemajú možnosť aktivácie FUP internetu (Nekonečného internetu v mobile so spomalením po prečerpaní predplatených dát). Neplatí napríklad pre paušály ako Šikovná voľba, Flex 5 €, Sova 5 € bez predplateného objemu dát. Všetko sa v dnešnej dobe dá nastaviť, ale ved načo by to niekto robil... Je to diskriminačne, pre tých čo máju také to paušali , prima je iná?
Mario
27.1.2017 18:46 | |
+5 -0
Reagovať
Na Linkedin sa neda pridat +421950XXXXXX Po tak dlhej dobe by som cakal ze tieto detske chyby uz budu vyriesene.
zinok
7.2.2017 20:19 | |
+2 -1
Pruser je, ze ak mas do 4ky prenesenu inu predvolbu, tak ziadna SMS Ti itak nepride, lebo detske chyby nie su stale vyriesene..
h_ondrej
26.1.2017 19:08 | |
+45 -3
Reagovať
V dnešnom svete je najlepšie neviazať sa u žiadneho operátora, a hlavne nebrať mobil na paušál.
crank
26.1.2017 14:45 | |
+0 -2
Reagovať
To 5€ v 4ke za TO.10 je len na pol roka, vsak? (len sa chcem uistit, lebo uvazujem podobne ako Fidzi)
crank
26.1.2017 15:19 | |
+0 -1
reagujem na Vlada o 3 pripsevky podo mnou
h_ondrej
26.1.2017 19:10 | |
+2 -1
Ak máš fixnú službu od Swanu tak TO. programy máš za polovicu do konca roka 2018.
Iromen
25.1.2017 19:46 | |
+11 -9
Reagovať
Služby 4ky cenovo a kvalite sú v prevahe.
Fidzi
25.1.2017 09:22 | |
+0 -0
Reagovať
Tento mesiac mi v Orange skoncila dotacia za prenos cisla (-5€) na troch pausaloch Sova 5 + zrychlenie internetu na 768kbps. Cim to mozem zmysluplne nahradit ? Nejde mi o telefonovanie, ale hlavne o internet. Dakujem.
Vlado
26.1.2017 06:41 | |
+6 -2
Nechaj si Sovu 5,sice bude za 8€, ale mas neobmedzeny internet + kredit 5€ + zdarma na jedno cislo Orange... Ak mas signal 4ka tak To 10 za 5€ mas 10GB +100 min...
Fidzi
26.1.2017 19:36 | |
+0 -1
Ďakujem.
Jano
13.12.2016 17:11 | |
+6 -7
Reagovať
1 GB na pol roka pre skupinu Navzájom zadarmo - Operátor rozdáva 1 GB každý mesiac počas 6 mesiacov pre všetkých členov skupiny Navzájom zadarmo. Bezplatné dáta je nutné aktivovať. Dáta je možné aktivovať do 31. januára 2017. Tak toto nie je pravda. Nie všetci členovia skupiny Navzájom zadarmo si 1 GB na pol roka môžu aktivovať (vlastná skúsenosť). A je smutné že operátor to prezentuje aj v reklamách, čím zavádza verejnosť. Kde je nejaký kontrolný orgán????
klm987654321
24.1.2017 15:30 | |
+3 -0
Vlastná skúsenosť ale nenapíšeš prečo si nemôžu aktivovať. Ja viem napríklad o dvoch: prvý dôvod je keď používate šikovnú voľbu na faktúru a druhá možnosť tušim je že keď máš nový paušál braný cez internet tak tam už 1 GB dát dostaneš za ten nákup paušálu cez eshop.

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.