Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Diskusia

Aktuálne akcie operátorov: Pozrite si podrobný prehľad

62 príspevkov
Anonymný nick:
Odpíšte znaky z obrázku:

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
josef
28.2.2017 12:15 | |
+2 -0
Reagovať
Používam 4G internet od Swanu a som spokojný. Chcel som aj 2 nové čísla + program + výber čísla. V tomto prípade 4ka úplne prepadla. Tu je kópia už X tej správy pre 4ka a žiadna odpoveď: Dobrý deň, opakovane : aspoň 3x zaslaná správa, 2x tel. hovor s operátormi, naviac niaký chat a stále žiadna odpoveď ani nedodané objednané služby ! cca 2 týždne dozadu som sa opakovane pokúšal cez e- shop spraviť objednávku na služby a nedalo sa. Neskôr som volal s operátorkou, ktorej som nadiktoval tel. čísla ktoré si objednávam podľa výberu, k tomu programy, overila si našu zaregistrovanú firmu a potvrdila, že objednávka je vybavená. Začiatkom ďalšieho týždňa mi volal operátor či ešte niečo chcem a aký je stav, oznámil som mu, že už som spravil objednávku týždeň pred tým u operátorky, ale že žiadne potvrdenie na email som nedostal. Povedal, že vraj tak je to dobre, ale predsa keby som nedostal do štvrtka zásielku, mám sa ozvať. Pretože som nič nedostal, opäť som písal do 4ky. Samozrejme opäť žiadna odpoveď. Takto sa to ťahá už viac ako 3 týždne. Túto správu v kópii uverejňujem aj na fórach pre záujemcov o služby operátora 4ka. 28.02.17
Donic
7.2.2017 16:41 | |
+2 -0
Reagovať
Pri TescoMobile sa akosi zabudlo na kartu kde je minúta do cudzích sietí za 5 centov a volanie vo vlastnej sieti je na 0 € 30 dní od dobitia, a kde sa sa po dobití zdvojnásobí kredit. Po 30 dňoch sa volá za 1 cent vo vlastnej sieti.
neo1
6.2.2017 15:07 | |
+1 -1
Reagovať
zavadzajuca reklama...1GB nieje pre kazdeho.... *ponuka sa nevzťahuje sa na vybrané Ideálne paušály a WOW ponuky, ktoré nemajú možnosť aktivácie FUP internetu (Nekonečného internetu v mobile so spomalením po prečerpaní predplatených dát). Neplatí napríklad pre paušály ako Šikovná voľba, Flex 5 €, Sova 5 € bez predplateného objemu dát. Všetko sa v dnešnej dobe dá nastaviť, ale ved načo by to niekto robil... Je to diskriminačne, pre tých čo máju také to paušali , prima je iná?
Mario
27.1.2017 18:46 | |
+3 -0
Reagovať
Na Linkedin sa neda pridat +421950XXXXXX Po tak dlhej dobe by som cakal ze tieto detske chyby uz budu vyriesene.
zinok
7.2.2017 20:19 | |
+1 -0
Pruser je, ze ak mas do 4ky prenesenu inu predvolbu, tak ziadna SMS Ti itak nepride, lebo detske chyby nie su stale vyriesene..
h_ondrej
26.1.2017 19:08 | |
+22 -1
Reagovať
V dnešnom svete je najlepšie neviazať sa u žiadneho operátora, a hlavne nebrať mobil na paušál.
crank
26.1.2017 14:45 | |
+0 -1
Reagovať
To 5€ v 4ke za TO.10 je len na pol roka, vsak? (len sa chcem uistit, lebo uvazujem podobne ako Fidzi)
crank
26.1.2017 15:19 | |
+0 -1
reagujem na Vlada o 3 pripsevky podo mnou
h_ondrej
26.1.2017 19:10 | |
+1 -1
Ak máš fixnú službu od Swanu tak TO. programy máš za polovicu do konca roka 2018.
Iromen
25.1.2017 19:46 | |
+8 -6
Reagovať
Služby 4ky cenovo a kvalite sú v prevahe.
Fidzi
25.1.2017 09:22 | |
+0 -0
Reagovať
Tento mesiac mi v Orange skoncila dotacia za prenos cisla (-5€) na troch pausaloch Sova 5 + zrychlenie internetu na 768kbps. Cim to mozem zmysluplne nahradit ? Nejde mi o telefonovanie, ale hlavne o internet. Dakujem.
Vlado
26.1.2017 06:41 | |
+4 -1
Nechaj si Sovu 5,sice bude za 8€, ale mas neobmedzeny internet + kredit 5€ + zdarma na jedno cislo Orange... Ak mas signal 4ka tak To 10 za 5€ mas 10GB +100 min...
Fidzi
26.1.2017 19:36 | |
+0 -0
Ďakujem.
Jano
13.12.2016 17:11 | |
+5 -5
Reagovať
1 GB na pol roka pre skupinu Navzájom zadarmo - Operátor rozdáva 1 GB každý mesiac počas 6 mesiacov pre všetkých členov skupiny Navzájom zadarmo. Bezplatné dáta je nutné aktivovať. Dáta je možné aktivovať do 31. januára 2017. Tak toto nie je pravda. Nie všetci členovia skupiny Navzájom zadarmo si 1 GB na pol roka môžu aktivovať (vlastná skúsenosť). A je smutné že operátor to prezentuje aj v reklamách, čím zavádza verejnosť. Kde je nejaký kontrolný orgán????
klm987654321
24.1.2017 15:30 | |
+2 -0
Vlastná skúsenosť ale nenapíšeš prečo si nemôžu aktivovať. Ja viem napríklad o dvoch: prvý dôvod je keď používate šikovnú voľbu na faktúru a druhá možnosť tušim je že keď máš nový paušál braný cez internet tak tam už 1 GB dát dostaneš za ten nákup paušálu cez eshop.
Ivan
6.12.2016 16:31 | |
+13 -0
Reagovať
Nevidim tu nikde Vianocne akcie operatora O2 Slovensko. Aspon nie pre vsetkych predplatenych sluzieb "FER" zakaznikov. O2 uz davno zaspalo domu. Tie ich "triky" za prenos cisla a bonusov je nie len /ne/FER , ale este na smiech. 4KA sa tento rok v dobrom previedla aspon co sa tyka velkych balickov internetu. Len skoda, ze na cesty je u operatora 4KA zatial malo pouzitelni. Jednoducho chyba signal 4G internet 4KA. Na doma je vsak vyborny co sa tyka velkeho objemu dat, ceny a signalu na mieste /rozumej nie na cesty/ ! O2 SK uz cca 4 roky VIANOCNE akcie ma najslabsie!!!
mmmm
6.12.2016 12:09 | |
+5 -0
Reagovať
Orange pri prenose cisla do 4KY ponuka Pausal Mini (volania, sms a mms do vsetkych sieti na Slovensku a do EU za 4 centy, bez viazanosti a mewsacneho poplatku) a MINI s internetom za 4€ mesacne, vsetko navyse sa plati ako v Pausali MINI.Su to predsa len odlisne ceny ako Sikovna volba ci Sikovna Prima
Forup
6.12.2016 10:45 | |
+10 -3
Reagovať
Zas!!! Po Xti krat to iste.. Len zmenite nazov clanku a urobite tabulky ale obsah je ten istí. A forumaci sa len hadaju ze moj op je ten naj...
ZORO
14.7.2016 01:44 | |
+4 -5
Reagovať
Easy karta za polovicu. Hlavne že z vstupným kreditom nemôžeš zaplatiť ani za parkovné ani za sms lístok a pod.
macpavel
6.4.2016 23:09 | |
+1 -0
Reagovať
Poprosim blizsie Happy XL
RUMcajz
5.4.2016 11:47 | |
+15 -2
Reagovať
v Septembri 2015 som bol natom rovnako ako ty, po 13 rokoch mi v T-cku ponukli podla mojej predstavy (moc toho nenavolam ani nepisem textovky ale zato hufne pouzivam internet + chat) ze chcem nieco uplne lacne a aspon 500MB ako ma konkurencia a cenu do 10 Eur bez viazanosti bo rad cestujem. Panacik mi dal ponuku, ze mi da program Happy XS (50minut SMS za 0.10 eur/kus a 100MB dat)za 10 eur a namiesto 100MB dat ze da 2000MB (po precerpani rychlost 64kbit/64kbit), hacik bol v tom ze samozrejme pozadoval 2 rocnu viazanost, tak som sa snim rozlucil a vbehol som oproti do Orange-u kde vtej dobe ponukali bezkonkurencny 150 eur bonus za prenesenie cisla (5 Eur mesacne pocas 30 mesiacov) + ako zakaznik Fibernetu som dostal dalsich 5 Eur (30 mesiacov) dole a mam Delfina 15 (50 minut, 500MB dat po precerpani rychlost 128kbit/128kbit neobmedzene) za 10 Eur po zlave a fibernet 250Mbit / 100Mbit + 65 TV + Set Top Box + Router za 19 Eur po zlave, dokopy to mam za 29 Eur na 30 mesiacov. Par dni nato ked som chcel znovu vyuzit tuto akciu v Orange tak ju uz aj zrusili kedze uz nikto iny s operatorov neponukal bonus za prenos cisla tak naco by ho ponukal aj Orange samostatne. Nato prisla 4KA a ceny su unej este lepsie ale to pokrytie je zatial zalostne a internet by mi siel naprd aj ked podobne 50 minut a 1GB dat by ma vyslo v 4KE 3 Euro. Ak sa nasi operatori nepolepsia a 4KA bude budovat svoju siet ako slubila tak nieje dovod ostavat u tychto zdierackych firiem kde si na teba spomenu len vtedy ked ti konci zmluva a aj tak ti nedaju ani len lepsiu ponuku ako davaju novym zakaznikom. Zalostne a ubohe aby si sa este doprosoval a hrozil odchodom aby ti potom volali z retencneho odelenia a "snazili" sa najst vhodny kompromis. Ceny za sluzby mame pomali najvyssie s celej EU a platy zas naopak.
msxx
24.3.2016 15:24 | |
+5 -2
Reagovať
Odkaz na 4ku nefunguje.
tosomzaseja
6.12.2016 11:35 | |
+2 -1
ani na O2. preco asi? boji sa duopol odlivu zakaznikov?
lololol
14.2.2016 23:47 | |
+7 -2
Reagovať
Ja nikde ziadne akcie znova nevidim. Mobilmania, nepomylili ste sa? Onedlho mi inak bude koncit zlava na pausal Sova5+800 MB dat, ktory mam teraz za 1,99€. Budem pozadovat zachovanie zlavy alebo este znizenie ceny, som zvedavy, co mi na to povedia.
Mirec
14.2.2016 17:02 | |
+48 -0
Reagovať
Slovenskí operátori stoja za veľké h*vno. Predražené ponuky, predražené telefóny a reprezentujú to ako keby to bolo zadarmo. Pri tom si stačí pozrieť ponuky a ceny mobilov v okolitých štátoch, tak isto som pozeral paušály na západe, Švajčiarsko, Švédsko, Francúzsko, Veľká Británia, kde ceny paušálov sú porovnateľné s nami, niekde možno drahšie, ale pri tom som si pozeral aj tabuľku priemernej mzdy v daných krajinách a zas sa potvrdilo, že Slovensko je len dojná krava, platy smiešne, ceny vysoké a zákazníci padnutí na hlavu, čo im to všetko žerú. Takže niet sa čo čudovať, keď sa ľudia nechajú okrádať.
lololol
14.2.2016 23:49 | |
+33 -2
Dokym budu Slovaci podpisovat nevyhodne pausaly, dovtedy tu take ceny ostanu. Operator nema dovod sam od seba zlacnovat. A ked pomyslime na to, aka mentalita a priemerne IQ na Slovensku vladne (vid.aj kazde volby), tak mozeme zabudnut na nejake "zapadne" ceny a akekolvek vyhody zo zapadu, nielen v oblasti telekomunikacie.
vangelisovie
18.6.2016 13:51 | |
+4 -4
veru, ťažko je, a ešte ťažšie bude. Predplatenky zredukované do jednej, a neskôr asi budú zrušené. Možnosť voľby - iba jedna! Paušal. Seniori skončia.
Manobb
6.12.2016 18:02 | |
+7 -1
re: vangelisovie ___ Nedramatizuj !, ešte stále by zostala napr. možnosť rakúskej predplatenky ... Ak by som mal platiť veľa, tak rozhodne by som radšej platil do Rakúska ako týmto SK predraženým pseudooperátorom !!!
petinek77
11.2.2016 13:49 | |
+1 -13
Reagovať
Dnešná ponuka od T neobmedzené volania do všetkých sietí v SR aj na pevné linky, 1 000 minút na volania do EÚ, 1 000 minút na prijaté hovory v EÚ (roaming), 500 MB na 4G internet v mobile (po prečerpaní internet funguje so zníženou rýchlosťou bez poplatkov), SMS len za 10 centov. Mesačný poplatok je len 9,99 € s DPH. Viazanosť 12 mesiacov....
vevo
15.3.2016 20:10 | |
+9 -1
Viazanosť je 24 mesiacov, z toho tie neobmedzené volania sú iba na dobu 12 mesiacov a potom 12 mesiacov iba 50 voľných minút a 100 MB dát za mesiac za 9,99€!
RUMcajz
5.4.2016 12:00 | |
+14 -0
Prvy rok si zvyknes volat ako kral a ten druhy rok si to potom pekne vsetko navyse zaplatis pri tych EXTRA cenach za minutu hovoru.
Tsugaru
11.2.2016 13:12 | |
+40 -3
Reagovať
Ked 4ka zahusti siet, budu sa v tom O2, Orange a Telekome silno cudovat co sa deje s ich trzbami...
tosomzaseja
6.12.2016 11:36 | |
+6 -4
a ako zahustia ked maju iba 4G? pridaju 2800 novych BTS?
Mario
27.1.2017 19:01 | |
+0 -1
No a? Existuju aj pico, femto bunky. Nech ich aj 10.000 urobia. 4G je super az na jednu vec - ovela rychlejsie sa vybija baterka.

PRIHLÁSENIE

Diskusia a pridávanie do fóra sú možné už aj bez prihlásenia
Zadajte meno, pod ktorým budete vystupovať v diskusii a vo fóre

Ak chcete diskutovať pod vaším Azet kontom:

Prihlásiť sa s Azet kontom

Ak nemáte ešte vytvorené konto
zaregistrujte sa.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.