Diskusia: Aktuálne akciové ceny mobilov: Kompletný prehľad

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
23 príspevkov
bartolomej987
9.7.2014 14:06 | |
+0 -0
u O2 plati ponuka od roku 20144 :-P
Bonyek
16.4.2014 13:18 | |
+1 -0
"Ponuka k 8.4.20144"

v o2 je budúcnosť. 8-)
AchJaj_TN
12.4.2014 14:03 | |
+0 -0
Franto! V tých zvýraznených nadpisoch nad každým operátorom hneď ako prvý u ORANGE uvádzaš mobil strednej triedy, u TELEKOMU vlajková loď a u O2 si tam capol lacňáka Y210... prečo si tam neuviedol G700, strednú triedu??? Preto, že konkurenti nemajú adekvátnu ponuku???
Anonymný používateľ
dano
11.3.2014 13:52 | |
+0 -0
viete mi povedat, ci TKOM este blokuje telefony na 2 roky?? neviem to nikde najst..
a ci okresava prostredie telefonu nejakym brandovanim? chcel by som LG G2

dik
Anonymný používateľ
jvl
11.3.2014 15:20 | |
+1 -0
vraj uz nie. Nemali by byt blokovane vsetky nove zariadenia (cca od vlanajsejs zimy)
Anonymný používateľ
Pokušiteľ
11.3.2014 10:20 | |
+3 -4
http://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-i9195-galaxy-s4-m... ...

Neakciová cena Samsung Galaxy S 4 mini v E-Shope. Možnosť nákupu aj na splátky. Navyše všetky mobily u mobilných operátorov majú značne oklieštený a zredukovaný operačný systém. Tam je problém padania signálu, zamŕzania systému a veľa ďalších...
Anonymný používateľ
d
11.3.2014 10:56 | |
+7 -1
ach jo veľmi ma zaujala veta " majú značne oklieštený a zredukovaný operačný systém" hlavne výrazy ako zredukovaný a oklieštený tak napíš ako vyzerá zredukovaný android na xperi Z alebo ako vyzerá zredukovaný WP8 len závádzaš a klameš ludi ak máš absolútne neseriózny prístup bez znalosti vecí
to sú pekné hlúposti vo firme máme cca 20 telefónou od orange od BB cez android v xperia až po nokia lumia veľmi som zvedavý ako nám orange značne čo značí výrazne zredukoval operačný systém na BB Q10 a Z10 na lumii 920 a 925 a na xperii Z a SP čo môžem zovšeobecniť a to neplatí pre všetky
pribudlo pri zapínaní logo orange a nejaké ich aplikácie inak je OS v BB či android alebo WP8 bez obmedzení
Anonymný používateľ
peet
11.3.2014 15:47 | |
+2 -0
:) paranoja v praxi.

Ako uz hore odznelo, kupovat mobil a viazat sa pri malom programe je cez operatora neefektivne. Uspora je mala. Ale zmluvne pokuty uz nie su take extremne ako v minulosti. Proste ten mobil doplatis (rozdiel kupnej ceny a akciovej).

To ze cena u operatora je vzacsa vyssia ako v Eshope, ano je. Mozno je to dane tym, ze operator az tak pruzne nereaguje na trh tak, ako musia eshopy... Tak cenu nemeni a casom sa stane cena u operatora az smiesnou v porovnani s Eshopom. Sem tam pride k znizeniu.

Moj sumar v praxi, ak malo volam a setrim kde sa da, nema zmysel viazat sa. Radsej dam maly pausal, kde viem sporit a mobil zozeniem funkcny z druhej ruky, trh je presyteny. Zvazim, ci vobec potrebujem smartfon. Mobilne telephony este nevymreli, pre vela ludi su lepsie ako smartfony. A nestoja vela.

Ak volam vela a nestaram sa o peniaze, tak preco by sa mi nemalo oplatit kupit mobil cez operatora. Ak sa z operatorom rozkmotrim, no a co. Doplatim rozdiel kupnej ceny, poslem operatora prec a riesim veci inak. A ak mi operator ponukne ponuku, co ma oslovi, tak ju vyuzijem. Ved je to moznost kazdeho jedneho cloveka. Kto nema velke oci a prievan medzi usami, tak si vie zratat, co sa mu este oplati a co nie a ake su mozne scenare po podpisani zmluvy. Preco by mala byt automaticky viazanost nevyhodna.

Kto sa principialne nechce viazat, tak si nezoberie ani vyhodnu ani nevyhodnu ponuku, kedze tam peniaze az tak velku rolu nehraju.

Je malo skutocne vyhodnych ponuk u operatorov, ale to neznamena, ze nie su...
Anonymný používateľ
Pokušiteľ
11.3.2014 09:26 | |
+3 -3
Ľudia, nebuďte hlúpi a nekupujte mobily u operátorov!!! V ktoromkoľvek eshope kúpite lepšie a lacnejšie ako u ružových, pomarančových a modrých zlodejov!!!
Anonymný používateľ
d
11.3.2014 09:37 | |
+3 -1
Tak keď si taký múdri tak porad potrebujem volať bez rozdielu sietí t.j pevná orange O2 telekom cca 700až 900min +cca 5GB dát čo najlepšie pokrytie 3G
čiže navrhni čo najlacnejši paušál bez mobilu + cena mobilu z eshopu niečo ako SIV alebo xperia Z1
a porovnaj paušál + mobil + doplatok u operátora
čo je pre mňa výhodnejšie
Anonymný používateľ
ferec
11.3.2014 08:50 | |
+0 -1
Tie biznis mobily mate z roku 2009 :-O
Anonymný používateľ
žťžťžš
11.3.2014 07:31 | |
+8 -1
Ľudia, načo sú vám také strašne drahé mobily? A jesť máte začo?
Anonymný používateľ
xcvbn
11.3.2014 07:41 | |
+10 -0
naco , naco...?
aj susedia v bytovke uz maju....
Anonymný používateľ
xcvbn
11.3.2014 07:13 | |
+6 -1
je neskutocne, co vsetko su ochotni slovenski zakaznici preplatit pocas viazanosti
Anonymný používateľ
xcvbn
11.3.2014 07:11 | |
+1 -2
fantastyczne...