Diskusia: Windows Phone 8.1 si môže nainštalovať každý cez jednoduchý trik

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
22 príspevkov
Anonymný nick
28.6.2014 19:00 | |
+0 -0
Prosim vas mohli by ste mi pomoct?? Stiahnem si preview for developers a stale mi napise ze moj ucet nie je aktivny co mam s tym spravit?
Dakujem :-)
staf003
5.6.2014 11:31 | |
+0 -0
Zaujima ma ci to pojde aj na Samsung ativ S , alebo to je len na nokie ???
radovan123
1.6.2014 17:39 | |
+0 -0
Dobrý deň,
Ja mám nokiu lumiu 610 W7, naištaloval som si program DEV Center no ked sa idem prihlásiť vyhodí mi chybu, že aby som si urobil konto na microsofte. No popri tom ho tam aj mám vytvorené.
Anonymný nick
19.4.2014 15:11 | |
+1 -2
Ja som to dal na HTC 8S a vsetko ide uplne bez problemov. Som spokojny. Konecne sa daju aplikacie nahrat na SD kartu a tento telefon sa da lepsie vyuzit
Anonymný nick
18.4.2014 19:54 | |
+0 -0
No hodil som to na HTC 8x. Aktualizacia prebehla bez problemov avsak este by som to neodporucal. Aspon teda na HTC. Tvari sa, ze je vsetko ok ale ma to svoje muchy. Napriklad nefunguju mnohe zive dlazdice. Paradoxne aj ta od HTC. Vobec sa neaktualizuju. Dalsou vecou je, ze par krat uz zatuhol a vtedy ho treba dat na nabijacku a restartovat ho. Ak ju nemate po ruke mate smolu.
Dalej sa mne osobne nelubi, ze hry uz niesu v aplikacii hry ale su roztrusene medzi aplikaciami, co je dost neprakticke. Sklamanim pre mna je aj to ze zo sprav bol odstraneny Facebook chat. Bol dobry totiz pri pomalych internetovych rychlostiach. Ale ma to aj svoje svetle stranky. Treti stlpec dlazdic dost pomoze. Uvital by som do finalnej verzie aj vacsie typy. Notifikacne centrum dost urychli pracu. Je lepsie vyrieseny spravca uloziska. A IE si uz konecne dokaze zapamatat a vyplnovat hesla.
Anonymný používateľ
17.4.2014 08:22 | |
+0 -0
a kde v je na hornej liste zapinanie/vypinanie dat?! doteraz som to nenasiel...
lolo_man
16.4.2014 17:13 | |
+0 -1
Od včera to mám na mojej L1320, inštalácia netrvala dokopy ani hodinu, a to dokopy rátam sťahovanie/inštalovanie tej prípravnej aktualizácie+sťahovanie/inštalovanie WP8.1 . Všetko ide tak ako má, nebolo zapotreby ani hard reset. Snáď to tak vydrží čo najdlhšie :)
Anonymný používateľ
16.4.2014 07:06 | |
+3 -3
Preco by som to robil? Ja si pockam kym oficialne vyjde. Teraz tam stale mozu byt chyby. Zase bez toho zit mozem. :-)
Chypsinsnyk
15.4.2014 21:23 | |
+2 -1
vcera po asi 3 hodinovej instalacii som to konecne nahodil na Lumiu 820 secko ide bez problemov len obchod mi nesiel asi 8 hodin ale dnes rano uz ok aj cely den i ked sem tam maly vypadok tam je a ta Cortana je prakticky nepouzitelna v SK jazyku ako aj ta klavesnica s rychlym pisanim treba mat telefon v anglictine .
Chcelo by to slovensku podporu inak ok som velmi spokojny najme instalacia aplikacii na pametovu kartu a ako aj aplikacia na bateriu ktora ukazuje ktore apky beru najviac energie
Velky krok vpred
Anonymný nick
15.4.2014 18:35 | |
+0 -1
prvá aktualizácia prešla v poriadku. pri hladaní druhej to vypíše chybu 80072ee2 :/