Diskusia: Apple vymieňa nebezpečné nabíjačky na iPhony. Sú aj na Slovensku

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
17 príspevkov
trezor15
25.6.2014 18:57 | |
+0 -0
Dievčence u operátorov nemajú šancu o čo ide.

Odstál som si tam radu 50 minút, a aj tak nič z toho. Tak som sa opýtal čo robili, lebo za 50 minut zo 4 zakaznikov ani jeden sa nevybavil. Ai píšu zmluvu každému zvlášť. Tak potom verím, že tie malé písmenka opisovať pri každom zákazníkovi je dosť náročné.
zakec
18.6.2014 23:20 | |
+0 -0
Redakcia: potenciálne, nie potencionálne :-)
Anonymný nick
15.6.2014 09:30 | |
+6 -1
.. ludia, ste vy normalni ? hadat sa kvoli znacke nabijacky ?
kazdy s troskou nadhladu co to cita sa akurat usmeje, ze ako deti na pieskovisku ..
Anonymný nick
14.6.2014 15:26
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
14.6.2014 12:38 | |
+4 -6
Tie adaptéry majú tak účinnosť 70 %. čiže z 5 W idú 2 W na ohrev, sú to pekné *** ale to platí pre všetky tieto zmenšené downcostované adaptéry, zasrané ***, ktoré by som aj zakázal vyrábať !
klm987654321
21.6.2014 11:39 | |
+0 -0
Neviem prečo máš tolko palcov dole ale máš pravdu.
Nabíjačka k iPadu mini má vstup 150mA a výstup 1A
Nabíjačka k NOkia Lumia 620 má vstup 200mA a výstup 1,3A
Nabíjačka k HTC desire X má vstup 200mA a výstup 1A
Nabíjačka k Sony Xperia E má vstup 150mA a výstup 0,85A

To len čo som narýchlo našiel doma nabíjačky.
Čiže pokiaľ sú na nich napísané pravdivé hodnoty tak najlepšie je na tom asi tá Nokia a najhoršie asi to Sony a HTC. Apple je medzi.
Jednoduché porovnanie a koľko toho napovie :-D
Anonymný nick
14.6.2014 12:35 | |
+3 -6
Kvalitný napájací zdroj alebo adaptér stojí nejaké peniaze a každý to chce ako súčasť mobilu, tak to robia v hodnote 2,- Eurá no a taká je aj kvalita. Keby som začal preverovať a zisťovať účinnosť tých zariadení a zisťovať aké tam tečú prúdy, aké sú tam trafá, čo sa ako ohrieva tak zistím že 99 % sú to ožebráčené downcostované sračKY. I-PHONE NEVYNíMAJúC!
foxocs
14.6.2014 10:42
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
14.6.2014 10:59 | |
+7 -2
foxos ono to nikomu nevysvetlis hlavne tu Mr.Gogo,pre ktoreho je kazdy buzerant co pouziva iny system nez bozsky android :-D,ja mam kolegu v praci ktory nepouzival nic ine nez Note,pred rokom si kupil Note3 a po 3.mesiacoch mu zacla horiet bateria,keby sa to stalo pocas noci ked spi,alebo by bol v tom momente v dielni kde svoj Note nikdy nebral,tak mu zhori barak :-( dal na reklamaciu ktora mu chvalabohu bola uznana ako vada baterie,takze dostal novy Note3 a myslis ze si ho nechal? predal ho a kupil si radsej Nokiu Lumiu 1020,a je spokojny sam povedal ze uz by sa nikdy k samsungu nevratil a ani by si uz nikdy ziadny telefon s androidom nekupil,pretoze zistil ze mu v Nokii nic nechyba a nic ine nepotrebuje a WP si chvali :-) ja tak isto keby som v buducnosti planoval prejst pod inu platformu tak z iOSu by som presiel rovno k WP,k androidu nikdy,ale zatial to nehrozi pretoze mi zatial vyhovuje to co mam :-)
Anonymný nick
14.6.2014 12:29
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
14.6.2014 10:14 | |
+9 -4
ale prosim ta co to trepes dalsi androd hatter ktory nepozna ziadny iny argument ale v pohode kazdeho nazor.Tento tip nabijacky mam uz treti rok este s cias iPhone4 a nabijal som s nou neustale a nic sa nikdy nestalo a ked som si pred vianocami kupil 5sko tak tu novu nabijacku mam zalozenu v krabicke od 5ska a starou prave A1300 nabijam aj 5sko a to je pol roka,to ze je nebezpecna som sa dozvedel len s tohoto clanku a potom som sa pozrel na oficialne stranky applu a fakt to je pravda ze tieto tipy nabijaciek fakt menia,ze su vraj nebezpecne.Mal som pocit ze sa akosi prehrieva viac,ale bral som to ako normalnu vec,a keby som sa to nedozvedel o rizikovosti tak by som ju pouzival aj dalsi rok,dva kym by neodisla uplne :-)nechapem ten minus v mojom prispevku ale asi to mam od teba,ved co mozem cakat od android hatera ako si ty,co ti ponukne android,take iste hovno co ostatny,pardon otvori ti system a mozes si telefon akoze upravovat podla seba a stahujes si ***ky zadarmo nic ine ti neponukne zase ja toto nepotrebujem ja ked si telefon kupim vybalim s krabice a po sinchronizovani vsetkych dat pouzivam a nie ho este budem nezmiselne upravovat,na toto fakt nemam cas.Ja chcem aby mi telefon sluzil a nie aby som bol jeho otrokom
Anonymný nick
14.6.2014 07:53
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
14.6.2014 10:42
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
13.6.2014 19:42 | |
+8 -2
tiez mam tuto nabijacku doma a pouzivam ju uz treti rok,nabija dobre ale uz sa prehrieva ako blazon ale nabija,to ze patri medzi rizikove modely som sa docital akurat dneska odtialto ma oznacenie A1300,pojdem ju teda vymenit ked mi daju novu preco nie :-)
Anonymný nick
14.6.2014 12:36 | |
+1 -4
rOZOBER A VYMEŇ KONDíKY