Diskusia: Telekom má problém s írskymi SMSkami. Nedarí sa ho vyriešiť

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
4 príspevky
Anonymný používateľ
...xdfg
1.8.2014 09:59 | |
+2 -0
Rovnaky problem ma Telekom a aj Orange s dorucovanim SMS od jordanskeho mobilneho operatora Zain. Zdovolenky som posielal SMS na SK a ae i jedna nebola dorucena. Ale sms poslana zo SIM jordanskeho Orange prisla. Obaja blokuju Zain lebo predava tretim stranam pristup k lacnej SMS brane a im to kanibalizuje ich sluzby sms bran.
Anonymný používateľ
citatel
31.7.2014 19:30 | |
+5 -4
Mozno by pomohlo, keby uzivatelia irskych SIM kariet kontaktovali s tymto problemom irskeho operatora. Ked budu mat viac staznosti, mozno skor s tym zacnu nieco robit.
Mozno to, ale zablokovali naschval, kvoli nejakym d........, ktori si nakupili irske SIM karty a teraz zneuzivaju SMS brany najviac na posielanie bezplatnych SMS do Telekomu. Nepochybujem o tom, ze sa najde nejaky ......., ktory ma aspon 50 SIM kartiet od Telekomu za 1 EUR cez Telekom Benefit, x dalsich SIM kariet od O2 a Orangeu, x dalsich SIM kariet od inych zahranicnych operatorov, ktori ponukaju nieco zadarmo a ten sa bude najviac stazovat. Taky clovek vie ledva po slovensky a ten nebude schopny napisat nieco operatorovi, ktoreho sluzby vyuziva a ktoreho sluzby su nefunkcne.
Bonyek
1.8.2014 10:40 | |
+0 -4
vysvetli ako to niekto kto si nakúpil 50 SIM od TK, OR, o2 zneužíva.? myslíš že si posiela sám sebe na všetky čísla SMS od nudy.? či ako si to myslel.?
Ps.
príjem SMS je podľa cenníku 0,00 eur, bezohľadu odkiaľ sú doručované, tak ti to nemajú dôvod blokovať.!
Anonymný používateľ
rasto
1.8.2014 23:02 | |
+1 -1
vdaka kadejakym zneuzivacom a prekladacom SIM kariet su rozne obmedzenia
operator ti moze blokovat aj to co je zdarma, ked chce urobi si obmedzenia ake chce a ked s tym niekto nesuhlasi, moze sluzby zrusit a ist k inemu operatorovi, co mu neprikazuje zakon robit nemusi
prijem SMS je pre uzivatela zdarma, Telekomu (aj inym operatorom) za zasielanie SMS do jeho siete platia, operator uzivatela, ktory spravu odoslal, plati sieti prijemcu
v tomto pripade nevidim dovod, preco by to Telekom blokoval, ked by za to mal este dostavat aj peniaze
zablokoval to irsky operator a malo by sa to riesit s nim, v minulosti to islo, tak musel urobit nejaku zmenu, ak nereaguje ani na Telekom, ani na ludi z mobilmanie, tak ma asi dovod nereagovat a je hlavny podozrivy