Diskusia: Zahrajte sa zadarmo na cestách. Tu sú naše tipy

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
13 príspevkov
Anonymný používateľ
Sokar
6.8.2014 21:58 | |
+0 -0
k tej nehrateľnosti - hru hrám už 33. deň (aj ked niekedy som sa iba prihlásil a porazil Golden Pig aby som dostal mince), dostal som sa po lvl. Wizpig´s castle (asi 95% hry) a do teraz som do tejto hry neinvestoval ani jeden cent
chce to len skúšať rôzne variácie útokov, a nájsť si ten svoj najefektívnejší spôsob boja (ja preferujem Red-samuraj, Yelow-wizard, a potom striedam Black s Blue, aj ich obleky striedam podľa počtu nepriateľov alebo ich útokom)
a samozrejme nechcite hru prejsť za týždeň, v tom prípade sa skutočne bez platenia daleko nedostanete, ale s troškou trpezlivosti sa to dá
Anonymný používateľ
Brano K
5.8.2014 18:56 | |
+3 -0
vsetky hry vyzaduju ID telefonu a informacie o hovoroch, to nikomu nevadi poskytnut tieto informacie?
Anonymný používateľ
tech32
4.8.2014 19:07 | |
+2 -1
Čo by nebola hrateľná :D hrám to už pomaly pol roka a ani raz som si nekupoval gemy a má ich viac ako 660 :D a to som už minul dobrých pár stoviek gemov na 3. buildera a kinga... stačí to vedieť hrať a byť trpezlivý, a nie mať hneď všetko naraz...
Lothus
5.8.2014 10:22 | |
+1 -0
Hehe, "hram to uz pol roka". Nic proti, ale nie kazdy ma tolko volneho casu.
Anonymný používateľ
Dusky
4.8.2014 13:38 | |
+2 -3
Tak s tym Clash of Clans nemate pravdu. Ta hra je bez zakupenia gemov, nehratelna, proste cakate niekolko hodin kym sa vam nieco postavi alebo upgradne, taky Town hall napriklad a tak dalej a minutim gemov sa to da postavit okamzite. Na normalne hranie potrebujete zakupit gemy v hodnote niekolko sto EUR.
Anonymný používateľ
milo
4.8.2014 11:30 | |
+3 -0
Presne to som sa chcel spytat, ze kolko z nich vyzaduje pristup k datam. Chcel by som sa zahrat aj v zahranici, resp. v lietadle..
Anonymný používateľ
5eter
4.8.2014 09:55 | |
+4 -1
Tak ja neviem, mam WP8 a hru 2048 na nom hram uz nejake tie tri mesiace. V Store je ich dokonca viac ako 15 variacii. Preco tam pisete, ze nie je pre WP dostupna?
Anonymný používateľ
Barqi
4.8.2014 10:16 | |
+7 -2
začínam mať pocit, či tu zámerne nepotápajú WP, pretože aj pri minulom článku s hrami pre smartphony sa stalo, že napísali že hra nieje dostupná pre WP a pri tom bola . . .
lkoskar
4.8.2014 10:51 | |
+5 -1
Ďakujeme za upozornenie. Chybu sme opravili. Nešlo o zámer.
Anonymný používateľ
5eter
4.8.2014 11:15 | |
+2 -0
V pohode.
dzefo196
4.8.2014 07:59 | |
+11 -0
tieto hry nie su zadarmo uz aj v google play sa tieto hry neoznacuju ako zadarmo pisu tam ponuka nakupy v aplikacii.... niektore sa bez nakupu ani nedaju prejst...
Anonymný nick
4.8.2014 07:48 | |
+13 -0
Angry Birds epic... pri výpadku internetu v telefone alebo bez pripojenia si ani neškrknete a hra sa zastaví. Cela hra je po určity lvl. v pohode, potom ked už chce ist hráč dalej, treba použit kreditku aby si zakupil premiovu výstroj, inak sa nepohne.Hra stahuje dáta na pozadi, takže za den si kludne potiahne aj 50MB .Ale aj tak 4/5 kvoli internetu.
Anonymný používateľ
user
4.8.2014 09:45 | |
+8 -0
Mal som ju v telefóne pár dní, keď som si skontroloval spotrebu dát tak som skoro padol na zadok, ťahá ich naozaj neskutočne veľa a potvrdzujem aj potrebu prémiových nástrojov. Neodporúčam si ju sťahovať.