Diskusia: Apple uviedol iPhone 6 a iPhone 6 Plus, dostali väčšie uhlopriečky a NFC

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
66 príspevkov
Anonymný používateľ
paliak
19.9.2014 21:52 | |
+0 -1
iphone 6 s ma 8 megapixlovi fotoaparat a samsung galaxi s5 ma 16 megapixlovi fotoaparat a je odolny voči vode a prachu a meria zdravotny stav
Anonymný nick
15.9.2014 14:45 | |
+0 -0
Nepacia sa mi ani hodiny ani iphony proste su skarede a technologicky zastarale. Nie je co k tomu dodat akakolvek dlhosiahla argumentacia procesorom a odladenostou je zbytocna. Proste budem cakat dalsie 2 roky na novy model ktory bude na urovni k peniazom ktore si Apple pyta aby som bymenil svoj stavajuci iPhone 5S
Anonymný používateľ
Robert
14.9.2014 09:06 | |
+0 -0
Po emotívnom predstavení a opadnutí eufórie okolo nového iPhone 6, o ktorom sme už takmer všetko, i keď postupne vedeli ešte tri mesiace pred keynote, si myslím, že sa o žiaden veľký inovatívny prínos nejedná. Skôr je to o doháňaní konkurencie, ktorá rozbehla súčasné trendy ešte pred dvoma rokmi. Aj zaoblený tvar nového iPhone 6, akoby sa snažil začleniť do rodiny už existujúcich smartfónov, i keď použité meteriály, aspoň na fotografiách vyzerajú veľmi luxusne a dôveryhodne. Osobne mám už tretiu generáciu iPhone, medzitým som mal možnosť vyskúšať aj Samsung Note 3, ale po štyroch mesiacoch, som sa opäť vrátil k iPhone 5S, s ktorým som relatívne spokojný. Uvidím ako bude pôsobiť iPhone 6 v skutočnosti a možno ostanem verný tejto značke aj do budúcna. http://finenessin.com/prispevky/prispevok/55
Anonymný používateľ
key4master
12.9.2014 10:20 | |
+0 -1
Pomýlili ste sa vo veľkosti senzora. V článku uvádzate "veľkosť senzora 1,5 µm". S takým senzorom by nik nič neodfotil. To vychádza tak na veľkosť jedného fotosenzitívneho bodu (pixela).
Senzor má vskutočnosti na uhlopriečke 1/3", teda cca 8 mm.
Anonymný používateľ
Chindo
10.9.2014 19:23 | |
+10 -2
Ludom ktori nemali este fón,dat im na skusku ios,wm a android.potom by som chcel od nich citat uzivatelske recenzie
CagaliJ
10.9.2014 22:40 | |
+0 -4
WM bol vyborny OS, ale ten tu zial uz nie je..
Anonymný používateľ
Chindo
10.9.2014 19:19 | |
+6 -3
ios system nema chybu,preto sa to predava.jednoduchost a rychlost!
Je fakt ze upada cely EPL,ale zatial nemenim za nic na svete.
Anonymný používateľ
iPrd
11.9.2014 12:36 | |
+0 -1
osobne si myslim ze sa tu otvaraju uplne ine moznosti ako do teraz .. cela ta funkcionalita tychto hraciek sa posune prostrednictvom home kit, hodiniek atd ... myslim ze cele to este len zacne naberat dych .. je to velka i ked postupna zmena asi taka ako ked sa prislo na to ze s mobilom sa daju robit aj ine veci ako telefonovat
Anonymný používateľ
fredy999
10.9.2014 14:26 | |
+7 -0
No je to uplne logicke, ved ludom sa za posledne roky neuveritelne zvacsili dlane :-D
Anonymný používateľ
RlvAL
10.9.2014 13:12 | |
+18 -7
Dizajnovo sa mi páčia, i keď by som apple teraz obvinil z kopirácie Z3 od Sony (ten zaoblený kovový rám) Ale ako človek, ktorý nechce vstupovať do žiadnej Apple komunity a odrezať sa tým od zvyšku technického sveta, kúpim rozhodne radšej tú Z3 (ako bonus budem mať lepší fotoaparát, stereo repráky a vodotesný stroj za menej peňazí a o 20g popri tom všetkom ľahší! /porovnávam s iP6 plus/) K nemu kúpim 128 pamäťovku a ešte aj tak ušetrím kopu bubákov.
Anonymný používateľ
gol_
10.9.2014 13:19 | |
+4 -15
Gratulujeme k tvojmu vyberu, ked uz si sa teda chcel pochvalit. A nabuduce si pozri, ci vsetky slova, ktore pouzijes vo svojom prispevku, aj realne existuju, ako napriklad kopiracia. :-D
Anonymný používateľ
RlvAL
10.9.2014 13:48 | |
+17 -5
Dobre pán učiteľ, nabudúce sa u vás prihlásim na opravnú odpoveď. To však nič nemení na veci, že iPhone 6 a 6 plus sú síce dizajnovo pekné, ale zaostalé mobilné zariadenia za prehnane vysokú cenu, ktoré sa v súčasnosti hlavne snažia udržať krok s ázijskou konkureciou. Ľutujem, ale pravda sa niekedy zle počúva a číta. Mnoho priaznivcov Apple totiž po včerajšku ostáva pri svojich starších elektronických ,,modlitebných knižkách".
Anonymný používateľ
gol_
10.9.2014 13:58 | |
+11 -2
Just kidding, relax. :) Notebook pouzivam s Oknami, ako telefon mam iPhone, ale ved mas pravdu. Tento rok neprisli s nicim vynimocnym, co by sa na trhu predtym neobjavilo, to je fakt. Ja osobne ostavam pri 5S a ked strati podporu pri aktualizaciach iOS, tak nevylucujem navrat k Androidu. Kazdemu co je po chuti. :)
hoder
10.9.2014 18:42 | |
+9 -10
ano ano kup si tu Z3 s androidom potom ked ju budes mat chut smarit o zem kvoli mrznutiu nam mozes napisat....,
Anonymný nick
11.9.2014 13:42 | |
+3 -1
Ja pouzivam sony uz par rokov a este ani raz mi nezamrzol :D:D to ako applisti furt obvinuju inych z toho ze sa vyjadruju na iphone negaivne a urcite ho nikdy nemali v ruke tak teraz tvrdim to iste. Nemali ste android, ak hej tak na najlacnejsom fone a zovseobecnujete. Ked sme pri tom Iphone 4 s ios 7 bol neskutocne peklo :D :D a podla pristupu applistov by som mal automaticky odsudit vsetky iphony aj s iosom akymkolvek
hoder
11.9.2014 15:39 | |
+1 -4
mam okolo seba ludi co maju "skusenost" so sony hlavne, ze sa nechali nachytat od mudrakov tuna z diskusii heslom apple nikdy a kupili si tu xperiu s bozskym fotakom.Len mi ich bolo luto o par mesiacov vidiet ako nervacia ked im mrzol.Jeden z nich uz tu xperiou predal a kupil si stary 4S.Neviem aky to bol opresne model ale najlacnejsia xperia to urcite nebola.To same tie tamtungi S3.Mozno by som isiel do S4- S5 ale ked to drzim v rukach po case kazdy jeden android...Nie dik.
Anonymný používateľ
iPrd
10.9.2014 12:13 | |
+3 -6
Video zhotovíme vo FullHD (60 snímok za sekundu), podporované sú aj slow-motion sekvencie do 240ps. ... na toto sa celkom tesim a potom konecne tam fukli barocidlo to chybalo
Anonymný nick
10.9.2014 10:35 | |
+37 -3
Apple sa tymto pripravil o naj.. vyhodu oproti konkurencii. A tou bola podla mojho nazoru hlavne velkost. Skoda ze nezostali pri 4-palcovom. Dufam ze sa toho chyti Samsung a uvedie na trh 4-palcovy smartphone so softverovou vybavou top modelov. Vela ludom nevyhovuje nosit vo vrecku prenosny televizor. Ani mne a hlavne v lete.