Diskusia: Rýchly test Apple iPhone 6: Aký je?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
101 príspevkov
Anonymný používateľ
Maroš
13.10.2014 19:21 | |
+0 -1
Pred rokom som prešiel z Win na Apple OS X (že som to nespravil už dávno...). V súčasnosti mám mobil HTC (typ už ani neviem), všetko je ok, ale so synchronizáciou kontaktov, kalednáru a pod android vs os x je trochu problém - htc sync vypisuje od určitého update-u chybu a synchronizácia nefunguje. Z tohto dôvodu zvažujem kúpu nového mobilu - iphone. Cena nového iphone ja však podľa mňa neskutočne vysoká a keď ešte čítam takéto fóra, tak si nie som celkom istý, či do toho ísť...:)
Anonymný nick
23.9.2014 22:20 | |
+8 -8
prestante ho porovnavat so suchym androidom na ktorom seka s top hw aj pocitanie na kalkulacke ]:-> vsade pchate ten drbli OS
Anonymný používateľ
Matias
23.9.2014 17:13
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
13.11.2014 10:12 | |
+0 -1
sa nepose rte s tých mobilov. pre mňa je to len nutné zlo
Anonymný nick
23.9.2014 00:05 | |
+13 -10
ved ten telefon je slaby ako caj. za cenu 1 apple mozem mat 2 lepsie telefony vo vsetkych ohladoch. samozrejme nie s IOS. ale ok. niektorym čajkam sa snad bude hodit k nechtikom, ked sa spravne zladia s krytom telefonu. a to je na ne-zaplatenie ;-)
Anonymný používateľ
baby
23.9.2014 06:21 | |
+21 -11
a za cenu bmw mozes mat 3 dacie
Anonymný používateľ
bananos nyuszik
23.9.2014 07:52 | |
+5 -7
baby kde predavaju take lacne bavoraky? lebo za poriadne bmw by tych dacii bolo aj cez 10...
Anonymný používateľ
maro
23.9.2014 17:33 | |
+7 -4
http://www.anandtech.com/show/8559/iphone-6-and-iphone-6-plus-preliminary-results

Realne vykon, nie papierove hodnoty... Ale to ludia casto nechapu, efektivita a optimalizacia je kluc
Anonymný používateľ
lajos
23.9.2014 17:55 | |
+4 -8
maro: jj, este par krat ponosit vo vrecku a bude z neho fajnova podlozka pod kluce: http://cdn.macrumors.com/article-new/2014/09/bent_iphone_6_plus.jpg
Anonymný používateľ
Duro
22.9.2014 12:11 | |
+17 -14
V porovnaní so Sony Xperia Z hodne zaostáva vo všetkých parametroch. Predčí ho iba v cene. Veľa kriku za málo muziky. Apple čoraz viac zaostáva za svetovým vývojom.
Anonymný nick
22.9.2014 10:48 | |
+25 -17
Chcel by som sa autora clanku spytat, preco povazuje rozlisenie za nedostatocne? Ked sa displej vo vsetkych ostatnych aspektoch sprava perfektne? Aky ma zmysel na 5"fullHD a viac?Je to zataz pre procesor akurat, nic viac. Mimochodom neviem naco je v mobiloch 2-3GB ram ked je to zbytocne, pretoze aplikacia beziaca na tych OS nie je schopna to vyuzit???? Ohladom velkosti a dizajnu to uz je kazdeho osobna vec ci sa mu paci, ale myslim, ze sa ho konzervativne snazili udrzat aj pri nejakej normalnej spotrebe a jedine na co pozerate je VYKON, akurat to konci tak ako s autami, mate 200kw pod kapotou a vyuzivate 70...to iste s mobilmi. Mate 20jadrove samsungy a vyuzivate maximalne 2jadra.Nehovoriac o tom, ze aby Iphone dosiahol taky vypoctovy vykon, nespotrebuje ani polku toho co tie sikmooke blbosti.
jerrylee1
22.9.2014 09:46 | |
+8 -8
Konecne ma dizajn ako jablcko :P nevsimol som si to az teraz po kednom jointe tak caute lebo som unaveny z nocnej ale musim povedat ze ten iphone vyzer luxusne
Anonymný nick
23.9.2014 00:06 | |
+5 -4
mal by si radsej vo volnom case citat knizky, alebo sportovat ako húlit. myslim to s tebou akoze teraz dobre ;-)
6Dawo6
22.9.2014 06:44 | |
+29 -21
ja neviem ci si tu potrebujete dokazovat kto ma viac jadier alebo co... no z vlastnej skusenosti viem ze android nikdy viac, mal som iph4s potom som chcel skusit ten slavny android ako ho kazdy ospevoval vzal som si s4 no proste ďes a hruza...android uz nikdy nechcem vidiet...nevravim ze je zly no pouzival som ios viac ako 2 roky a potom ked som skusil ten slavny kit kat tak mi bolo do placu.. neprehladne komplikovane, sekalo sa mi to este nehovorim ked som mal z vecsej casti zaplnenu pamet... potom moj pohar trpezlivosti pretiekol tak som s chlapikom vymenil tu tragicku s4 za iph 5 ..a viem ze teraz ma tu budete minuskovat no ale aby som uviedol veci na pravu mieru tak ked som mal tie 2 phony vedla seba tak som si ich porovnal co sa tyka rychlosti lebo kazdy basnil o tych 4 jadrach aky to je vykon no a bohuzial neostalo mi nic ine len sa pousmiat... ios je stabilnejsi, plynulejsi, rychlejsi ...ok teraz zacnete argumentovat tym ze aky je android otvoreny... za cely cas som na s4 akurat pozuil widget pocasia na plochu to je vsetko, takze umna jasna volba iphone... nevravim hned ze 6 teraz mam 5S a to mi bohate staci
Anonymný používateľ
jemitofuk
22.9.2014 10:41 | |
+13 -11
Nuz, treba skusit normalny Android, t.j. Google Nexus zariadenia, potom by to nebola tragedia ako Tamtung...
Anonymný nick
22.9.2014 10:51 | |
+11 -3
Keby bol Google Nexus jedinym zariadenim s android a bol by ten OS presne nastaveny na HW toho zariadenia tak uznavam, ze to moze byt zaujimave, ale pokym to bude "univerzalny" system pre telefony od 1eura po 500e tak to bude onicom. Detto Windows.
Anonymný používateľ
Franto
22.9.2014 11:57 | |
+12 -11
Ja by som radšej čítal porovnanie od niekoho kto VEDEL používať Android a porovnáva, než od teba, ktorý evidentne nevie čo robí a ani ako sa smartfón s Androidom používa.
Anonymný nick
23.9.2014 00:07 | |
+4 -7
no, mam taky dojem, ze ak by apple dr-bol do iphone 12 jadier, tak by si spieval ake je to uzasne a konkurencia ma menej ;-) ....
6Dawo6
23.9.2014 06:44 | |
+9 -3
tie jadra su tam preste pre takych ludi ako ty....uvidi v popise 8 jadier : wooooooow to chcem najlepsi najsilnejsi telefon sveta 8 jadier ooo boomba... vsak :).. moze mat aj 38 jadier nikdy nebude android lepsie optimalizovany ako iOS...mozno tak iba vo sne
Anonymný používateľ
bananos nyuszik
23.9.2014 07:59 | |
+9 -4
6Dawo6: android nemoze byt optimalizovany na jedno zariadenie uz z podstaty veci, kedze je snaha 'napasovat' ho na viac zariadeni ako len na jedno/dve. Ma to svoje pre, ma to svoje proti. Ak by sa to neudialo tak masove rozsirenie by nehrozilo a dovolim si tvrdit, ze by sme ani zdaleka nedosiahli taku masovu penetraciu smartfonov ako teraz.
To ale so sebou nesie aj kopec inych minusov. Vyvoj mobilnych aplikacii, webov, novych zariadeni, wearables atd. atd. by nesiel dopredu tak rychlo ako siel.
To iste v pripade rozsirenia Windows na stolnych PC.
Nevravim, ze treba Androidu a Windows dakovat, ale svoj vyrazny podiel na tom, ako dnes vyzera IT svet nepochybne maju a to sa popriet neda.
A jedna vec na zamyslenie - ak je ten Android taky zly, preco sa ho Jobs tak bal, ze jednym z jeho hlavnych cielov bolo znicit ho? Ved keby to bol taky odpad ako vsetci pisu tak by to nebolo treba riesit - trh by sa o to postaral.
Anonymný používateľ
elemir
22.9.2014 02:29 | |
+8 -3
faggotfest in progress
Michelagelino
22.9.2014 00:01 | |
+0 -4
A čo takto zaviesť skutočnú inováciu a dať do toho iPhonu toto: http://www.caltech.edu/content/creating-indestructible-self-healing-circuits
Anonymný používateľ
Ferko
22.9.2014 08:08 | |
+2 -0
Toto je skor na kickstarer ako do mass production, ktory 100 percent zakazniko, zvysi cenu