Diskusia: Apple sa bráni: Pozrite sa na naše testy odolnosti

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
101 príspevkov
majinko666
3.10.2014 00:43 | |
+2 -0
bože...:P z teba by asi obchodník nebol :D keď založíš firmu a máš záujem zarobiť a aj zbohatnúť tak budeš predávať svoje výrobky s cenou, vďaka ktorej budeš v zisku nie? alebo mi chceš tvrdiť, že vyrobíš dajme tomu mobil a predáš ho iba za cenu ktorú si do mobilu investoval? :P nie...aj ty budeš chcieť zarobiť, lebo okrem hliníka na mobil musíš vyplatiť xy zamestnancov..vývojárov....energie atď...či? ;)
a keď už si vybuduješ image aký ma Apple tak áno dáš tam aj prirážku za značku....
a Samsung to nerobí mi chceš povedať? :) a Samsung je dokonca IBA Z PLASTU :D a cena novej s4 sa pohybovala od 600e vyššie? či S5? :D a to MAJÚ SAMÝ PLAST :D :D :D
Anonymný používateľ
dharma
29.9.2014 17:07 | |
+1 -8
Všetky Iphony su predazene. Viete kolko stojí 100g hlinníka? 15centov. Hocijaká strojarenska firma by vám obal vyfrezovala za 15eur ako total maximum. Neveríte? zavolajte si do hocijakej strojarenskej firmy ze ci by vam nevyfrezovali 100 000 obalov za cenu 15eur za kus. By Vám nohy bozkávali. A 100gramov striebra? 61eur. iphone za tu cenu mohol byť kludne urobený komplet zo striebra. a aj tak by dobre zarobili. Bohatne sa na dopyte a hlupostti :-D
Anonymný nick
5.11.2014 21:30 | |
+1 -0
neplač ty chudák, keď nechceš, alebo lepšie povedané nemáš na to - NEKUPUJ !!!!! A NOKIA 3100 JE V AKCII
Anonymný používateľ
Marek
28.9.2014 23:31 | |
+4 -2
takže moja rada znie, ak nemáš šajnu o niečom, tak o tom nekecaj. Samsung? porovnajte si dizajn iphonov a samsungu...S3/4/5 totálna kópia iphonov...pre mudrlantov, iphone bol skôr ako samsung...:P
kúpil som si samsung S3...prvýkrát mi spadol a sklíčko v ťahu....kúpil som si hneď druhý ten mi spadol no ani neviem koľkokrát a stále skíčko drží. mierim tým tam, že každý výrobok môže byť chybný a pri takom množstve čo vyrobí apple sa tomu ani nčudujem a závistlivé pijavice to hneď využívajú a snažia sa zhodiť značku a tárajú o softwari a ani nemajú šajnu čo to je...
samsung totálne kópie robí a ani nemá na to, už len kvôli tomu že nezvláda software...a evidentne akurát čaká, aby mohol niečo šlohnúť applu skopírovať :P
asi toľko k tomuto...
a áno, ja viem že som tu spravil niekoľko gramatických chýb...som si toho vedomý....to pre špekulantov, čo nebudú mať čo iné povedať, len "ooo taký trpák čo mu ani gramatika nejde tu bude poúčať...."
nadviažem na začiatok: takže moja rada znie, ak nemáš šajnu o niečom, tak o tom nekecaj. papa
Anonymný používateľ
Marek
28.9.2014 23:24 | |
+4 -3
Je to aj chyba androidu, že neuľaví zo svojich kapacít, aby systém bol naozaj kompatibilný s mobilmi, ale to je už ich politika.
A čo Apple? keby niekto z dotyčných, čo tu písali istý čas naozaj držali v rukách taky iphone 5S a naozaj ho používali, nemohli by tvrdiť, že apple je iba značka a za to by love nevyhodili. Pretože narozdiel od andoridu a android mobilov, SOFTWARE V APPLE JE NA 100% KOMPATIBILNý S MOBILOM! Chcete otvoriť kontakty? Dotknete sa ikonky a v milistotinke sú otvorené...chcete si zahrať hru, ktorá by na samsungu akurát tak sekala? Pri apple to máte. Chcete mať internet, ktorý je rýchly a neseká? 5S vám ho dá. To je proste len minimum toho čo ma momentálne napadlo. iPhone je o tom, že nemá v systéme zbytočné somariny, proste je to mobil, ktorý má systém so základným smerovaním, má svoj cieľ a na zvyšok kašle. Je neporovnateľne rýchlejší ako android mobily. Dizajn? 5S perfektný. Luxusný výzor perfektné spracovanie. iPhone 6? Je to smiešne. keď vydali 5S, tí, čo tu píšete ste adávali, prečo apple nespravil väčší displej, Teraz ho spraví a nadávate, že blabla...vždy sa niečo nájde, ale len vy asi sami viete, že vás akurát štve cena. Pričom cena 6 a 6 plus je rovnaká aká bude cena nového samsungu...s rozdielom, že pri iphone 6 viem na 100%, že nebude sekať a áno je to aj značka, ktorá má meno. Klamal by som keby som tvrdil že si ho nekúpim kvôli image. aj to patrí k mobilu, ak by nie, každý by chodil s alcatelom :P a nejedná sa len o mobily ale aj o PC a NB...mal som skúsenosť s Mac aj s Imac a s normal pc sa nedá porovnať proste Apple to má premakané...
Anonymný používateľ
Marek
28.9.2014 23:14 | |
+4 -3
z cca 30 miliónov vyrobených iPhonov 6/6 plus prijímam možnosť, že nejaké množstvo je jednoducho chybných. Stáva sa to pri každom výrobku, že jednoducho pár kusov je chybných.
Jedno čo naozaj nepochopím je, ak niekto nadáva na niečo, čo naozaj nikdy nedržal v rukách alebo držal a potom pozrel na cenovku, a z ničoho nič sa rozhodol tvrdiť, že je to blbý telefón :P Je drahý, to áno. Samsung S5 nie je?
Niekto tu spomínal niečo o softwari a hardwari...Áno android je dobrý systém, má niekoľko dobrých prvkov a naozaj sa aj mne páčia, keďže sám som mal dlhé obdobie android. Prečo spomínam android a nie značku nejakého mobilu? Lebo každý jeden mobil s androidom čo som mal, nech to bol samsung S3/4, HTC Desire, HTC one m8, sony xperia Z, tak každý jeden zo spomínaných mobilov mal niečo spoločné, a teraz nemám na mysli systém android. Keďže si niekto kúpi smartphone s XY funkciami, tak predpokladám má záujem aspoň minimálne využívať potenciál, ktorý mu daný systém ponúka. A veľkým problémom androidu je, že SOFTWARE NIE JE KOMPATIBILNÝ S HARDWAROM! každý jeden zo spomínaných mobilov mal ten istý problém, pri využívaní viacero funkcií androidu mi mobil jednoducho sekal, zamrzol....Čo je "klenot" hlavne u samsungu bolo to, že už len na otvorenie kontaktov som musel čakať minimálne 5 sekúnd. Áno niekto si povie, joj bože 5 sekúnd OMG...ale tak keď máte prácu, ste vyťažený a máte toho na hlave veľa, tak predpokladáte, že taká maličkosť akou je samsung s4 za vyše 600e otvorí už len kontakty vo chvíli, keď to daná osoba potrebuje nie? a to je len minimum čo spomínam. Správy, internet, fotoaprát, otvorenie galérie fotiek, zvuk....Aj keď je android dobrý systém a nesťažujem sa naň, tak žiaľ výrobcovia smartphonov s androidom jednoducho nestíhajú. Software androidu je tak "veľký" s toľkými funkciami, že samsung, htc či iné android mobily nestíhajú vyrobiť mobil, ktorý by takú kapacitu mohol zvládnuť.
doctorstein
28.9.2014 20:08 | |
+1 -2
no zda sa ze to zariadenie ani nadmernu namahu nepotrebuje
Anonymný nick
27.9.2014 23:17 | |
+7 -11
Vcera som kupil Iphone 6. Dnes mi ho priatelka spol metra hodila do ruk, chytil som ho nejako blbo, praskol som sklicko na fotaku:(, mam aj Iphone 4 uz asi 4 roky, este stale ho pouzivam, ten mi spadol uz vela krat a vsetko uplne v pohode...
Anonymný používateľ
baby
28.9.2014 10:53 | |
+11 -9
ja som si kupil gumicku do vlasov a nejako som ju blbo natiahol a praskla. mam aj inu gumicku uz niekolko rokov a stale ju pouzivam a tu som natahoval uz vela krat a v pohode.
Fantinus
28.9.2014 12:49 | |
+8 -1
Vymeň priateľku a kúp si ALCATEL :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
klm987654321
27.9.2014 22:01 | |
+1 -2
Mne niekedy stačí aj 3,8 palcový telefón a bojím sa že nedopadne dobre :-)
Anonymný používateľ
aluminium
27.9.2014 17:13 | |
+29 -24
Posledný stupeň demencie a zakomplexovanosti je nadávať na niečo čo ste nedržali v rukách ale heslo slováka : ak na niečo nemám je to ***ina... Radšej keby ste zdvihli lenivé zadky od kecov cez formulár a išli robiť niečo užitočné...Ale čo čakám od gramaticky zaostalých primátov tzv Darwinove omyly...Len plná huba kecov tvár sťa som pán sveta o všetkom viem všetko som mal a držal :-D
lolokop
27.9.2014 19:01 | |
+19 -21
prajem ti skriveny *** ked si ho chytis do ruky
dj-pafi
27.9.2014 20:38 | |
+10 -12
Apple už pri vyrobe 5 sluboval vela veci na vyše teraz po rokoch ani ta iphone6 to nemá tak čo čakate od bazmekov čo len slubuju veci nie len vzhlad a značka jablko stoji 800€ a ked sa pojdeš previesť v aute tak ho vytiahneš ako luk!!! Taky telefojn nech si strčia do prdele načo my je. čakal som na 6 dlho ale už ho ani nechcem a nič od nich.
doctorstein
28.9.2014 20:14 | |
+2 -1
ak hovoris o sebe vystihol si sa na 100%.to neznamena ze ak si ho niekto nekupi ,nema nan.ja si mozem kazdy den kupovat jeden a nekupim si ho.lebo necitim potrebu hrat geroja ze mam nieco co u mna nijak obzvlast neposobi vinimocne.mam xiaomi mi4.a myslis si ze je horsi?ak ano tak by si sa mal vratit do reality.zrejme si uviazol kdesi v casopriestore.
Peto906090
27.9.2014 10:48 | |
+20 -32
Ked dam za telefon 800e nedavam to len za znacku ale ocakavam aj kvalitne spracovanie a kvalitne kovy ved prave kvalita by mala mala robit znacku ale pri jablkach je len znavka a kvalita nikde!Jedine co pocuvam je aky maju genialne spracovany a odladeny software ale hardware zase polovičný od konkurencnych znaciek npr 2jadro procak 1gb tonco je toto ?Jablku to vyhovuje daju tam slabe veci a potom
Ich vyroba stoji 250dolarov a predaju to za 900dolarov a jediny argument je naco tam davat silnejsie veci ked nas system ide krasne aj na slabsich :D
Anonymný nick
27.9.2014 12:15 | |
+31 -16
Mam rad takych kecalkov. Tebe treba 300 jadier, 7650 GB ram a vtedy si povies, ze to je teda masina. Vsetko ma svoje pre a proti, to je jasne, ale nebudem frflat na nieco, co som videl mozno tak v predajni a cital tu na fore. Kazdemu podla jeho "gusta". Vyhovuje ti preklikavat mnozstvo veci aby si sa dostal k tomu co potrebujes? ok, mas tu na to Android.....chces aby vec slapala a intuitivne si prisiel k tomu co potrebujes? ok, mas tu iOS......Kolko ludi, tolko chuti. To, ze su vyrobne naklady podla teba nizke a produkt sa predava za (podla teba vysoku cenu), nie je iba o tom predaji. Je tam zahrnuty vyvoj + dalsich kopec veci. Auta maju tiez vyrobne naklady nizke oproti konecnej cene a tiez maju svoje chyby. Bol by si velmi prekvapeny aky pomer vyrobnej a predajnej ceny to je....Tak prosim nefrfli na to, na co nemas.
Anonymný používateľ
baby
27.9.2014 16:36 | |
+2 -3
ty mas aky telefon ?
Fantinus
28.9.2014 12:53 | |
+4 -1
Vieš aký je rozdiel medzi Slovenskými a Čínskymi deťmi? Slovenské deti sa veľmi rýchlo naučia s iPhonom narábať.

Čínske deti si ho vedia vyrobiť!!!!! :-D :-D :-D
Anonymný nick
5.11.2014 21:33 | |
+0 -0
máš fejka?