Diskusia: TOP5 noviniek Easy Pecka: Poznáme bonusy aj chytáky

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
49 príspevkov
Anonymný používateľ
joosi
25.1.2019 21:04 | |
+26 -4
Hajzli!
S tým internetom to robia stále nevýhodnejšie a nevýhodnejšie. Nemalo by to byť naopak?
Anonymný používateľ
Mizu
8.10.2014 07:44 | |
+7 -16
malo a preto odchadzam s easy na orange pausal kde mam na rok a pol 2gb internetu, nekonecne sms/mms a 50 minut a to za 17 eur. po roku a pol to bude za 21 ale stale lacnejsie ako ich L pausal za 30 eur. samozrejme bez viazanosti :D
Anonymný používateľ
KelzO2
8.10.2014 14:55 | |
+6 -1
No to si s tým Orange vyhrl za 17€. To je skok do bahna. 50 minút a potom koľko €? Neobmedzené SMS/MMS no pošleš 20 SMS a 1 MMS, ale budeš písať, že je to neobmedzené. 2GB dát a potom pád na 128Kb/s - to nie je internet, ale demo verzia mobilného internetu. Potom to celé bude stáť 21€ - pokiaľ sa Orange nezmenil, tak ti príde už chybná faktúra. Viazanosť si nezabudol napísať? :) Aj Funfón vychádza lacnejšie. Ja už mám Pecku. Zmenil som Free, lebo tam moc výhod nevidím a net zdarma bol na 7 dní po dobití do 10€ 500MB a 1GB na 15dní, ale po nabití od 10€ hore. Tu sú volania za 9 centov a na Easy Free boli za 9centov na 3 mesiace, iba po nabití od 10€...:)
Anonymný používateľ
KelzO2
8.10.2014 14:57 | |
+2 -1
Ešte mám aktívne volania najbližším 3 čísla Telekomu za 3€. :)
Anonymný používateľ
Mizu
8.10.2014 16:21 | |
+0 -2
volat nevolam cize 50 minut je az az :) a denne poslem cez 50 sms :)a na kolko ti spomali telekom? 64kb/s a presurfujem tak 1,5 gb :)a hej po roku apol to bude stat 21 euro ale lacnejsie jak L program od telekomu za 30 euro ;) pretoze mne je zbytocne 250 minut a zadramo volania do telekomu cize orange bol vybodnejsi :) a pokial si necital tak bonus na net po dobiti uz zrusili ;) a ano mam to bez viazanosti v orangu co v telekome pytali za L bez viazanosti 30 euro :)a si to spocitaj kolko som platil za easy :) 9eur 2gb net + 1,59 nekonecne sms na tyzden. a to nehovorim kolko x im zblbol system a mi stahovalo za net aj ked som mal zaplateni a to iste aj sms ako teraz ked som presiel na pecku mam aktivovane nekonecne sms a veselo mi kazdy den stiahne 1,50 a to sa ani neunuvaju odpisat na reklamaciu :P v predajni mi povedali ze mam cakat do 15steho :)ale uz nemusim od 13 som orange :D a ked to bude na prd mozem hocikedy zrusit :D
Anonymný používateľ
Easy Fix
3.6.2018 06:56 | |
+2 -0
Chcem sa opýtať. Má niekto aktivovaný program Fix 16 a skúšal aktivovať balíček SURF1000. Podporuje takýto balíček aktivovaný na FIXe LTE sieť. Už týždeň riešim tento problém s Telekomom: na dátovom oddelení mi povedali, že SIMka nepodporuje LTE, vymenil som simku LTE nefunguje, volám na datové, simka nepodporuje LTE, idem na predajňu, simku vymenili za novú, LTE nefunguje, volám na datové, simka nepodporuje LTE, idem znovu na predajňu, simka musí podporovať LTE, ale vymeníme Vám ju, samozrejme LTE nefunguje. Vymenil už niekto SIM kartu za týždeň 4x. Já áno a LTE nefunguje. Super operátor Telekom s najrýchlejším nefunkčným mobilným internetom.
Anonymný používateľ
rasto
10.10.2014 21:30 | |
+2 -0
Ak mas naozaj aktivny Surf1000, mal by si mat aj LTE siet. Keby si mal len 100 MB balicek kazdy mesiac, co davali pocas vianocnej akcie, tak LTE internet mat nebudes.
A potrebujes vobec LTE??? Taky objem dat nemam problem preniest v 3G sieti za menej ako hodinu.
Anonymný používateľ
Provokatér
21.10.2017 07:43 | |
+4 -0
ČISTÁ ZLODEJINA!!! AKO VŠETKO OD TEĽAKOMU!!!
Anonymný používateľ
Szandy
26.10.2015 06:25 | |
+3 -0
Easy pečka?! Obrovske svinstvo !!!! Chcem spat easy free! S tym pečkom rassej sni telefonovat nebudem za dva dni uz nemam kredit ... S internet vobec neide,az ked aktivujem surf1000,za 5,99... A ide to maximalne tyzden ! Telekom gratulujem !!!!
Anonymný používateľ
SWAN
10.9.2015 09:00 | |
+2 -0
Telekom uvádza aj sieť SWAN, takže Vaše výpočty už neplatia :-)
Anonymný používateľ
brain
9.10.2014 15:08 | |
+3 -3
Nechapem, preco riesite Easy karty. Ved operator jasne povedal, ze jeho cielom je zjednotit vsetky Easy. Takze od noveho roka to moze byt pre vsetkych Easy Pecka, alebo nejaky uplne iny nazov...
Anonymný používateľ
ja jožo
9.10.2014 14:14 | |
+2 -1
Už mi končí v O2 bonus, kedy odhadujete že ho dajú, november december?
Anonymný používateľ
Jano
8.10.2014 19:07 | |
+6 -0
To postupne zaniknú doplnkové balíčky na Easy Pecke? Alebo vymyslia nové? Lebo by to bol zo strany Telekomu podraz, kedze pri uvedeni Easy Pecka balicky boli, no neskor uz ziadne nie...
Anonymný používateľ
ja jožo
9.10.2014 14:05 | |
+2 -10
Easy PECKA je hovädina dobrá tak akurát pre babky a deduškov ktorým prepadáva kredit a tuto to majú na 5.rokov
Anonymný používateľ
ja jožo
9.10.2014 14:06 | |
+6 -2
pre dospeláka aktívneho je dobrá sova5 z bonusom 150€alebo o2 fér z bonusom 150€.
Anonymný používateľ
ja jožo
9.10.2014 14:08 | |
+3 -1
Na Easy to pokašlali z internetom 2GB za 5€ + bonus za dobitie v 3G sieti a teraz v LTE to malo byť 5GB za 5€.
Anonymný používateľ
ja jožo
21.10.2017 07:44 | |
+12 -4
Easy sa stava čím ďalej väčším odpadom a vidno to aj na klesajúcich ovečkách z mesiaca na mesiac ale aj celkovo celý telekom je odpad na trhu....
Anonymný používateľ
Adko
8.10.2014 18:33 | |
+19 -3
Neviem mne stále príde táto pecka nie veľmi peckovitá .. ok pre niekoho čo telefonuje viacerým rôzne a nadlho a viackrát to áno .. pre mňa je stále výhodný EASY TIME -- stiahne mi to 0,15 € a volááááám až až a stále za 0,15 € hovor do telekomu (a vacsinou dlshie ako 2 min tak sa mi to stále oplatí) do orange a o2 nevolám keďže známi to nemajú a ked treba tak volám iba minimálne, sms posielam tri za mesiac takže pohoda tých 0,10 € a internet - nepoužívam všade mám dostupnú wifi takže zadara a kde neni wifi tak nie som až taký maniak, že musim byť stale online a čitať čo kto pridal na fb ...

keby som si to porovnal s PECKOU vs. EASY TIME
TIME:
Dnes - ja a moja manželka sme si zavolali ja jej vyšlo ma to 0,15 € hovor a cca 20 min
ona mne vyšlo ju to 0,15 € hovor - cca 15 min
Celkovo - 0,30 €

Pecka:
keby sme mali obaja pecku - ja jej - 20 min - 0,50 €
ona mne - 15 min - 0,50 €
Celkovo - 1,00 €

Rozdiel podstatný v porovnaní s TIME - a viem že pri pecke sa to da odsledovať minul som už 0,50 € budem volať iba ja ty už nevolaj -- ale takto sa obmedzovať a sledovať si aby som čo to kde usetril .. no neviem neviem

Pre mňa jednoznačne EASY TIME
Anonymný používateľ
rasto
10.10.2014 21:35 | |
+8 -5
Keby ste mali obaja Pecku a rozmyslali, tak pri druhom hovore manzelke zrusis hovor a zavolas ty jej ;-) Tak by ta to nestalo 1 EUR ale 0,50 EUR. Nie kazdy je taky, ze vola len 1x denne 1 osobe. Ja volam cez den viackrat a vacsinou do vlastnej siete. Pre mna je Pecka jasna volba.
PS: clip je pri Pecke zadara, tak nie je problem vidiet kto ti vola 8-)
Anonymný používateľ
Bruno
15.8.2015 11:23 | |
+1 -0
Suhlasim s Adkom, spravne to vyratal. Lebo pre takych co volali denne menej ako trikrat je to prehra. A nejake zrusenie hovoru, ze bude volat len jeden, na to beznom zivote nebyva cas ani nalada. Tato zmena je jasna prihravka pre Tesco Mobile, akorat manazeri Telecomu nevedia, ze Tesco Mobile existuje. Kedze moja manzelka uz Tesco Mobile ma, pre mna staci preniest cislo a dovidenia Telekom. Tato zmena je namierena proti tym co maju celu rodinu u Telekomu, hmm to nasi manageri nedomysleli.
Anonymný nick
8.10.2014 18:26 | |
+12 -3
Takéto vyfikundácie by mali byť trestný čin.
Anonymný používateľ
vangelisak
18.6.2016 12:36 | |
+2 -0
Veru tak, svetový trend je u všetkých operátorov prejsť na úplnu kontrolu jednotlivca v prospech sionu NWO. Kedže Easy je ešte voľná karta vydaná na OP, kedykoľvek prepadnuteľná zo strany zákazníka, programy Paušály sú istejšie kontrolovateľnejšie a ovladateľnejšie, a hlavne viazanovitejšie pre toho istého zákazníka. Podpísal si zmluvu? Plať každý mesiac pravidelne, ak nie, zoberie ti exekútor dom, či autá, áno Pecka bude posledná akcia vzbudzujúca akúsi virtuálnú slobodu, ale je drahá, a bude drahšia. Očakávam,že nakoniec Telekom bude píchať kojencom telefonné mikročípy už pri narodení, a rodičov zaťaží nepriestrelnými zmluvami do konca života.A vôbec, milý zákozník, zaujímaš sa, kto vlastní Telekom, a dalej kto vlastní jeho samého?