Diskusia: Realarm: Funkciami nabitý budík od slovenského autora

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
12 príspevkov
Anonymný používateľ
Pekox
31.10.2014 17:08 | |
+3 -1
...Este pridavam jednu (podla mna velmi ustretovu a uzitocnu) ponuku pre autora:
Som ochotny s nim prekonzultovavat analyzu problematiky *pripomienkovaca* priebezne pri tvorbe programu... co a ako by malo (mohlo) vyzerat a ako by sa mal program (ustretovo) spravat ;-) Samozrejme, prijmem (a dufam, ze aj potencialny autor) napady, pripomienky i kritiky od dalsich zaujemcov o problematiku.
Verim, ze takto by mohol vzniknut vyborny produkt (dennej potreby), ktory by nam mohol kde-kto zavidiet...

Moja adresa: pekox@seznam.cz
Anonymný používateľ
Pekox
31.10.2014 16:59 | |
+5 -1
Autorovi drzim palce a i napriek takemu frekventovanemu druhu aplikacie akou je budik, si myslim, ze naozaj dobre urobit taky program je aj dobra davka psychologie k odhadu, co bude pouzivatel od takehoto programu ocakavat.
Teraz vsak k veci: bezne funkcie zvladne kazdy "casovy" program (budik, kalendar, pripomienkovac,...). Ak by sa vsak chcel tento nadejny a iste schopny programator niecim naozaj blysnut a este to aj pripadne vylepsit, mohol by urobit napr. superflexibilny pripomienkovac. "Prezradim" jeden tip, ktory ma uz davnejsie oslovil a odvtedy som, veru, ziadny podobny pripomienkovac ani len vzdialene nevidel. Je to program "SPB Diary" pre Windows Mobile ( http://spb.com/pocketpc-software/diary ), ktory okrem beznych nastaveni casu a pod. vie aj take "fičúrky" ako napr. nastavenie casu pripomienky kazdu druhu majovu nedelu [Den matiek], len pracovne dni,... atd. Vychadza teda z realnych praktickych potrieb a zvykov ludi a respektuje hlavne zriedkave pripomienky (napr. prave tie dni matiek). Jednou z dalsich jeho vlastnosti je, ze ak sa pripomienka zaktivizuje prave vtedy, ak pouzivatel smartphonu nie je prave pritomny v blizkosti svojho smartphonu, tak avizo o pripomienke nezmizne po par desiatkach sekund (ako to byva casto v primitivnych programov od roznych pofidernych neskusenych programatorov, ktory nevedia domysliet spravanie sa programu az do konca), ale ostane aspon opticke avizo stale viditelne niekde na displeji. Samozrejme vacsina nastaveni je prisposobitelna v parametrickom rezime a da sa flexibilne menit aj podla tych najjemnejsich poziadaviek pouzivatela. To je *pán program*.
Nechcem, aby spominany autor doslova skopiroval kod programu do svojho noveho produktu, ale aby sa pokusil zaimplementovat spominane (a dalsie) nastavenia tak, aby bol program naozaj pouzitelny.
Idealne by bolo, keby ho vyhotovil aj v operacnom systeme Android (ten pouzivam ja ;-), pripadne v dalsich frekventovanych systemoch.
Anonymný používateľ
cthulhus
31.10.2014 00:47 | |
+4 -7
Szekeress to asi nebude slováčisko z Oravy.
Anonymný nick
31.10.2014 01:15 | |
+4 -6
to uz aj Viktor Orban znie slovenskejsie :D
Anonymný používateľ
baby
30.10.2014 15:53 | |
+5 -16
budiky, hodinky, kalendare, hry a potrebnych aplikacii nikde. Ze ich to bavi robit taketo hovadinky, ktore viac menej nikto nepotrebuje
NAD82
30.10.2014 16:35 | |
+9 -3
"To viedlo k rapídnemu zvýšeniu popularity tohto šikovného pomocníka a dovedna až k 85-tisícom stiahnutí."
Ak by pýtal jedno € za stiahnutie, tak uz je z neho milionár.
Anonymný používateľ
baby
30.10.2014 17:00 | |
+13 -3
podla mna 85 tisic stiahnuti po jednom eure ak by to mal v cistom tak ma 85 tis euro a nie milion :)
Anonymný používateľ
tech
30.10.2014 18:03 | |
+7 -0
pouzivam denno denne, skvely pripomienkovac... a neviem ako si prisiel na to, ze ich nikto nepotrebuje, ty stale pouzivas vreckovy kalendarik a pises si na zlte listocky? :-)
NAD82
30.10.2014 18:18 | |
+4 -1
Baby ospravedlňujem sa ti. Asi som staršieho dáta ako ty kedže moja myseľ je este v slovenských korunách. Po prepočítaní na SK by bol milionár no kedže je to v EURÁCH tak desaťtisíckar. Spokojný? Je to uz tak správne?
V konečnom dôsledku mu mozes Akurad tak tizko závidieť a odporúčam ti prečítať este raz tuto vetu: "
To viedlo k rapídnemu zvýšeniu popularity tohto šikovného pomocníka a dovedna až k 85-tisícom stiahnutí.
Anonymný používateľ
dadik08
30.10.2014 22:19 | |
+4 -0
Dobre ze je ta aplikacia bezplatna. Keby si za to pytal 1 euro, tak by tych 85000 stiahnuti mozno nedosiahol. Takto teraz ziskal pozornost uzivatelov a moze vytvorit nejaku dalsiu pribuznu aplikaciu (kalendar, poznamky atd.), ktora bude previazana a za poplatok.
Anonymný používateľ
krok
31.10.2014 09:40 | |
+4 -2
každý programátor chce programovať masovky a nikto nechce robiť užitočné a potrebné apky pre používatelské menšiny. Nech žije opensource!!!
Anonymný používateľ
Dante
31.10.2014 11:31 | |
+2 -4
keby pytal 1 €, tak si to nikto nestiahne, lebo hodinky a alarm su dnes uz pomaly aj v drevenych ceruzkach z papiernictva... a s USB 3.0 portom ]:->