Diskusia: Telekom má denné neobmedzené dáta. Za 5 eur

81 príspevkov
Aeros1106
dnes 23:25 | |
+27 -0
Reagovať
ja by som bral 10gb balicek za 5eur ale 5 eur na den je hooodne vela.Robia z ludi blaznov.
Aeros1106
+1 -0
100mb som mal minutych do 30minut a to som ani videa nepozeral len emaily,fb,a par web stranok
HCMIKI
+2 -0
Skor mam pocit, ze sa predbiehaju v tom, kto da co najnevyhodnejsiu akciu. Par tyzdnov dozadu tu bola neuveritelna akcia 100MB dat zadarmo! ... To si ozaj myslia, ze v roku 2017, ked ma doma bezny clovek v meste 100-250Mbit internet bez obmedzenia, ze niekoho dokazu ohurit 100MB ? Nehovoria o tom, ze su tu dual sim smartfony, kde nie je problem mat datovu sim kartu od ineho OPa.
jozef
+0 -0
Ak nemas prazdne vrecka tak za 20 € mas v 4-ke neobmedzene data aj volaniana mesiac.
jozef
+1 -0
Snad nie si negramotny.4ka ma taky siroky vyber lacnych dat ze z toho si nevie vibrat ozaj len negramotny.Chapem ze ludia v Tatranskych dolinach alebo v pivniciach na luniku 9 nemaju dostatocny signal ale 80 % obyvatelstva moze styrku pouzivat.Chod na postu ak mate a informuj sa.
Peter
+24 -0
Reagovať
S u telekomunikácií dlho a mam viac služieb,teda aj celá moja rodina je u nich.človek by čakal ze za 5 eur nám to dajú na mesiac.ALE TOTO JE ZLODEJ ZLODEJSTVO KONČÍM S NIMI!
Peter
+1 -8
Zase svoloc vyplakava, ze to nemaju zadarmo :D Len sa stazovat, nic ine ta slovac nevie. Poriadne zacni konecne makat, viac zarabaj a potom ta nejakych smiesnych 100€ nebude trapit. Ved tolko dnes clovek zarobi za jeden, dva dni uplne bezne.
milankooooo
+8 -0
Reagovať
Mozno som jeden z mala, ktory by za 1 euro 1000 MB obcas kupil, ale kedze tam dali este dalsiu podmienku na happy M, tak ja s mojim happy S musim aj nadalej cerpat data naviac len od konkurencie :-).
enceladus7
+32 -2
Reagovať
Telekom ZLODEJ lúpežný. Teleúrad robí čo?! Telekomunisti majú vo vode halucinogény?! Rok 2017 a za denný net 5e?!!! Banda drzých zlodejov, nič iné.
Peter
+0 -11
Ty si nikdy nepodnikal, vsak? Doprial by som ti, ak by si nieco predaval za 100€ a do toho by ti zasiahol urad, aby si to predaval za 5€. Ale kedze si len socka, co sa vie iba stazovat a flakat, tak to nikdy nepochopis :)
Toman
+27 -0
Reagovať
zhodou nahod som si dnes kupil 4Ka Sim kartu, v BA na okraji mesta v budove som mal rychlost 30/10.... za taku cenu velmi slusne...
Gusto
+4 -11
Zhodou okolnosti o tom nete v budove na okraji Bratislavy klames uplne rovnako ako tvoji kolebovia trollovia z po.swa.telu. Snivajte svoje extravlhke sny. S tym pasmom co ste nakupoli je to tragedia nebyvalych rozmerov. A aj v interiefoch osidlenych oblasti kde ste zazali ten jeden vysielac.
HCMIKI
+18 -0
Reagovať
Ak uz si niekto zaplati tych 5 eur, bude to chciet vyuzit maximalne ako sa da a tak bude tahat kolko to len pojde. Ak by dali za tych 5 eur 5 ci 10GB dat na tyzden, urcite si to zaplati viac ludi a nebudu mat zahltenu linku. To by vsak musel v T-eeecku niekto viac rozmyslat. Ludia nepotrebuju neobmedzene data, ale normalne baliky za normalne peniaze. Jediny kto to pochopil je Swan, aj ked nemaju az take pokrytie.
5555
+0 -0
Ale oni nechcu aby to zaplatilo viac ludi, lebo by to siet neutiahla. Ide o premiovy balik ktory bude vyuzivat uzka skupina zakaznikov (drviva vacsina len obcasne) a tak to siet utiahne. Chyba nie je v Telekome, chyba je v tvojom nepochopeni toho na co ten produkt je.
Bronislava
+17 -1
Reagovať
Stále pripomínajú, že 4G budovala len pre papier. To čo je za produkt??? A ešte k tomu len pre paušály? Argumenty ako pre ľudí na chate a pod. Však aký normálny ide na chatu na deň? Keby aspoň 3 dni, ešte by som sa snažila pochopiť, že hrajú na zúfalosť, ale k čomu toto má byť? Kedy aj v Telekome pochopia, že je doba dátová aj v SR a prispôsobia tomu podmienky a ceny?
Michal
+2 -0
EU stanovila ceny to je fakt ale co ten 14 stranovy dokument o FUP. Cize mozno budes volat tyzden, dva v roku ako doma ale potom si musis pozriet tie *,**,***,**** a ku kazdej tie male pismenka. Stanovili ceny ale aj aby nebol operator stratovy a nedajboze aby slovaci mali polske pausale, slovensky operatori by sa akurat starali o btsky aby si mal dobry signal.
Peter
+4 -7
Manobb, ty si ozaj taky natvrdly a naivny, alebo zrely na liecenie? Uz konecne pochop, ze ziadne zahranicne pausaly sa konat NEBUDU. Roamingove poplatky nekoncia a vsetko bude viacmenej ako predtym. Zobud sa z tvojho mokreho sockarskeho sna.
Manobb
+7 -5
Pochopia to vtedy, keď Slovákovi bude výhodnejšie zobrať si paušál v zahraničí ...
utopista
+4 -0
manob veri, ze raz bude vsetko zadarmo
Tvarcoltd
+40 -1
Reagovať
5€ za 24 hod?????? To čo tam fajčia?
skll
+5 -4
Môže byť ešte, že aj kto im fajčí.
Ojto
+15 -0
Reagovať
Neobmedzuje nahodou 4ka rychlost pri youtube a torentoch? Cize to az take neobmedzene nie je.
Muhehee
+1 -1
V baliku to na rok 100 nieje nic spomalene...ale 4g internet v 2.0 tam torrenty max 1 mbit/s. ...jojo porad.
TeleKomunista
+1 -2
Neviem ako to majú spravené ak nepoužívajú deep packet inspection tak to obídeš aj pomocou proxy. Ak používajú DPI tak si spravíš doma VPNku alebo si nejakú zaplatíš.
jojo
+5 -3
Mne pri baliku TO ide normalne bez spomalenia 2mbit youtube. Iba pri swan 4g 100gb tam je 2mbit ale to sa da velmi jednoducho obist a ide naplno
Tsugaru
+18 -3
Reagovať
Podla tejto ponuky sa mi zda, te v Telekome by mali policajti urobit zatah na narkomanov a vycistit to tam.
Peter
+3 -11
V Telekome maju jasno, chcu zarabat. Zatah treba urobit na pochybne praktiky vo Swane a u ich kamaratov v "najvacsej vladnej strane".