Diskusia: Orange chystá zmeny v dátach. Už na apríl

99 príspevkov
jet78
dnes 22:39 | |
+20 -1
Reagovať
Ha!Žeby sa ľady pohli?Po tom,ako 4ka predstavila najnovšiu ponuku,tak aj Telekom sa odhodlal aspoň navýšiť dátové balíčky,i keď len symbolicky.Nuž,som zvedavý čo zas "vyčarujú" v Orange.Pretože čím ďalej,tým je to len horšie a horšie s ich ponukou.Hlavne s tou dátovou.
smejko
+4 -0
Reagovať
ako sa da momentalne dostat k nekonecnemu pausalu za rozumne peniaze? buduci mesiac mi konci viazanost v orange a zasa budu na mna skusat cely ten folklor, ze sa to neda za cca 15-20€
jojo
+1 -0
* asi si chceL napisaT MB snad :)
SiTy
+0 -0
Max40 za 20€
marek1234
+2 -0
Fidzi, to je dobrá ponuka? Teraz sa dá zložiť platina u O2 za 19 EUR s DPH a HAPPY sa pri Telekome bez mobilu dajú zohnať za 50% ceny. To sú momentálne najlepšie podpultovky. Takže MAX40 za 20 EUR je strop, čo by som bol ochotný dať.
Fidzi
+4 -2
Mne ponúkali nekonečný paušál, ale bez SMS + 1500GB dát so spomalením na 768kbps po prečerpaní za 20€, ale zatiaľ som nebral a zvažujem 4ku.
cargobull
+8 -0
daj poziadavku na prenos cisla a hned sa ti sami ozvu, mne ponukali nekonecne hovory a sms a 6gb netu za 20€
jojo
+7 -0
Fidzi: hej isto 1500GB , vies kolko to je ? :D asi si chcem napisal MB snad :)
1111111121
+0 -0
Reagovať
Mam o2 fer a po precerpani denneho internetu cca 250 MB mi prisla smska, ze opatovna aktivacia nie je mozna a mam si aktivovat niektory z datovych balickov. Bolo to cca pred mesiacom.
teky
+9 -0
Reagovať
Kaslat na to,najlepsie su aj tak tie tlacovky,ked si idu obhajovat,tie svoje koniny,ze si to vlastne zakaznici pytaju a je potom velky dopyt.Naposledy som sa takto bavil,ked tu generalny z o2 porovnaval ich 4g zo 4kou a hlavne ked jeho podriadeny predstavil tie nove balicky o2 data a vysvetloval ako presne toto chcu ich zakaznici,ze im to usili presne a mieru 😆
John Nash
+2 -11
Reagovať
momentalne mam v Orange: 2x10e kredit na 2och SIM, cize napr. 2x100min volanie neobmedzene medzi 2 SIMkami jeden mobilny internet so 6000 MB (na pol roka +1000 MB) tablet s datovou simkou za 1e (v cene 190e) zdielanie internetu (tych 7000MB) medzi troma datovymi simkami a to vsetko za 37e / mesacne. Pokrytie LTE v kazdej prdeli.
Peter
+6 -0
Mierne povedane, to nemas velmi vyhodne nastavene.
xyzde
+2 -2
Len nie každý si zo svojho rozpočtu môže dovoliť dať toľké peniaze za telefón :-) Slováci sú chudobný národ.
Peter
+1 -2
Pozri sa na parkoviska pri obchodoch, v centrach miest, pri domoch, ake auta tam parkuju, ake domy si stavaju. Slovaci niesu chudobny nazor, skor nekonecne sprosty a obmedzeny.
wolf143
+0 -0
Peter a odkiaľ myslíš že na tie autá a domy vzali peniaze? Auto 3 ročný lízing po 5000€ a na dome 99% hypotéka na 25 rokov - Splácať budú ešte aj jeho deti ale hlavne ako sa má Slovač dobre.
xyzde
+3 -13
Reagovať
By som povedal, že aj od o2 do 4ky. Dať 8€ za 1gb to chce odvahu.. Viem si predstaviť cenu 8€ za 2gb.
Lubo
+1 -3
Výborná poznámka roob! Ľudia mali by ste chcieť viac ako 2GB za 8€!! Pozrite si ceny tých istých operátorov v iných krajinách. V Poľsku by ti Orange za tých tvojich 8€ dal k tým 2GB aj neobmedzené hovory do všetkých sietí!
DH32
+0 -1
Myslim, ze tym chcel povedat, ze ked sa ti nepaci zit na slovensku tak mozes ist do polska a zit tam za ich ceny...
roob
+21 -4
snad 2€ za 8GB si chcel napisat...
Peter
+7 -7
Lubo, dufam ze zeries aj polske potraviny a u zamestnavatela si narokujes na polsky plat, namiesto slovenskeho :) Potom tvoje dristy budu mat nejaky zmysel
Lubo
+9 -3
Ty si čo za magora, čo si tým chcel povedať? Polske potraviny zeries urcite aj ty a ani o tom nevieš a polské platy sú horsie ako naše? Alebo si tým chcel povedať že polský Orange je horší ako ten náš a preto ja si mám platit za neobmedzené hovory 30€ a poliak 8€?
wolf143
+2 -0
Jasné sťahujme sa všetci do Poľska, lebo tam majú lepšie paušály. Ďalšie označenie veľkého sťahovania národov v dejepise bude označené ako doba paušálová.
xyzde
+30 -2
Reagovať
No čo, ako poznám Orange, dajú super akciu na 600mb dát za skvelých iba 14€. Žeby sa už konečne prispôsobili trhu a dali 1gb aspoň za 3-4€, to ich nenapadne... celé zle toto..
Peter
+2 -23
1GB za 4€ je u nich davno mozne aktivovat. Ja som si vydelil cenu poctom GB, ktore mam predplatene a vychadza mi to 1,58€/GB. Na rozdiel od 4ky aj vo fungujucej vlastnej, naozaj mobilnej sieti.
Pacmaga
+37 -1
Peter aj kalendar ste ako zamestnanci v orange dostali?
Peter
+2 -20
Orange nie je moj zamestnavatel, ale vy sa v tej vtipnej labutej firme aspon snazte ziskat nejakych schopnych zakaznikov, nejako vam uchadza vlak :) Oproti kalendarom mate akurat hnusne nalepene reklamy lepiacou paskou na radiatoroch na poste :D ozaj na urovni, a hlavne neaktualne
Pavol
+23 -12
Reagovať
koho to ešte vôbec zaujíma?! táto "firma" je už dávno predávno out, mimo.
Orangoid
+12 -0
To mas z ich vyrocnej spravy? :D
Peter
+7 -18
Preto ma stale najviac mobilnych zakaznikov a suverenne najvyssie zisky :) Teba to ocividne zaujima, ked sem potrebujes pisat tvoje ubohe poznamky :)
sarusian
+14 -5
jj, naviac oviec je u pomaranca, co su ochotny platit za kazdu kravinu
Marcel
+2 -9
Ale prosím ťa o akých ovečkách to trepeš. Mne už volali všetci operátori keď som im povedal keľko mesačne pretelefonujem pošlem SMS a MMS a prečerpam dát a u pomarača platím 30€ dobre, že sa tetuška operátorky nerozplakali , v O2 iba smutným hladko ok teda dovidenia
Mesto
+0 -5
Tak porad firmu s rychlejsim internetom na optike. Orange ako jediny ponuka normalne rychlosti aj na uploade.
fanatix
+11 -3
Reagovať
Ako poznám chamťáka Lančariča, tak to budú len kozmetické zmeny alá Magenta, +0,00001MB dát k paušálu a úplné neobmedzeno za "len" kilečko na mesiac.
Peter
+2 -2
Zavidite u Labutky, ako sa zarabaju peniaze? :)
patrick1971
+1 -4
Reagovať
https://www.drei.at/portal/de/privat/tarife/internet-tarife/internet-fuer-unterwegs/
niekto
+1 -0
To si kde vysnoril? Také drahé dáta nemám ani ja. Asi si zastavil v čase pred 1,5 rokom. Dnes už máme 4ku.
Peter
+0 -4
Funguje snad tato ponuka na SR? Nie, tak netrolluj. Navyse nic moc, da sa to tu na SR dosiahnut vyhodnejsie.