Diskusia: Telekom spustil volania v 4G sieti. Funguje s topmodelom Samsungu

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
40 príspevkov
Anonymný nick
1.6.2018 22:13 | |
+1 -0
Super... sto rokov za opicami aj tak to idu natahovat. Preco to nemoze byt dostupne na vsetkych zariadeniach, ktore tuto funkciu podporuju bez zbytocneho zdrziavania. Som zvedavy, ci ked zavedu podporu eSim, tak si ju budu moct aktivovat iba ludia s pausalmi lol.
Anonymný používateľ
marek1234
6.12.2017 15:05 | |
+15 -0
Ak môj telefón podporuje VoLTE, prečo musí byť zase nejaký upravený firmware? Ak to pôjde takto iba takouto cestou, že treba upravovať firmware na telefóne na nejaký brand Telekom VoLTE firmware, tak sa táto technológia nikdy nerozšíri. Mám podporu VoLTE, som zvedavý, kto dá mojej značke UMI (middle high model medzi číňákmi) niekedy volte. Celé zle. To musí fungovať na nejakom štandardnom protokole ako trebárs podpora kodeku AMR-WB. Len počujem vyššiu alebo nižšiu kvalitu. Kto nastaví firmware pre stovky telefónov podporujúcich VoLTE technológiu. Dnes každý nový telefón s procesormi SNAPDRAGON, alebo MEDIATEK P10, P20, X25, X30 podporujú v základe VoLTE. Toto nech mi niekto vysvetlí...
Anonymný používateľ
CicoNavara
18.4.2017 16:22 | |
+2 -3
@marek1234
volte nie je o tvojom mobile, ale aby opovia mohli dekodovat tvoje hovory. hlas cez internet mas davno. to vsak niektorym instituciam nehra do karat.
Anonymný používateľ
marek1234
18.4.2017 16:30 | |
+6 -0
@CicoNavara veď preto sa pýtam, čo je VoLTE, že či takto funguje štandardne aj v krajinách, kde VoLTE beží 2 roky alebo je to len slovenská paródia na VoLTE? Preto som si kupoval telefón s VolTE a nečakám, že mi niekto upraví firmware... Stavím sa, že babenka na infolinke by ani nikdy tú značku nepočula...
astawista
18.4.2017 16:59 | |
+1 -15
no vidis, preto nekupujem ***ky z Ciny, ale well known znacky. Jednak si usporim nervy a budem mat aj podporu
Anonymný používateľ
marek1234
18.4.2017 17:07 | |
+14 -1
@astawista, kúpil som si ho preto, lebo mám rád čistý Android v poslednej verzii, pretože mi vyhovuje 6GB DDR4 RAM SAMSUNG pamäti, pretože mi vydrží 3 dni bez nabíjania pri silnom používaní, pretože som chcel DUAL SIM s podporou LTE Cat.6 s podporou VoLTE a HD Voice (čo mimochodom funguje ukážkovo) s rýchlym nabíjaním 4000 mAh batériou nabitou za 100 minút. Asi zrejme to malo svoje dôvody. Nie som tu preto, aby som riešil môj telefón.
Anonymný používateľ
Leonard
18.4.2017 21:08 | |
+1 -1
@atawista no ty si nám ale prekráse dievča
Anonymný používateľ
marek1234
30.10.2017 18:51 | |
+10 -1
Sorry a ešte tretia otázka... Dnes je VoLTE v Telekome SK, zajtra keď prejdem do SWANU, tak si budem upravovať firmware? Alebo pôjdem na pol roka do Čiech českého T-Mobile, prehodím SIM, tak si čo spravím, nahrám ich firmware??? Lebo český T-mobile VoLTE už podporuje.
cargobull
19.4.2017 08:00 | |
+2 -0
tiez tomu nerozumiem lebo ja ked som bol v orangei som bral samsung tam a preniesol som si do telekomu tak aky firmvare mam cakat? lebo telekom a orange maju vo svojich telefonoch rozne verzie :D
Anonymný používateľ
iano
20.4.2017 07:11 | |
+2 -0
Ak váš telefón podporuje VoLTE, máte paušál od Telekomu, voláte niekomu, kto je v Telekome a jeho mobil tiež podporuje VoLTE, ste v dosahu 4G a napriek tomu nevoláte cez VoLTE, tak čo to znamená? Že Telekom nemá VoLTE, to je hádam jasné ako slnko.
Anonymný používateľ
Peter
20.4.2017 16:38 | |
+1 -0
To znamena, ze bud nevlastnite S7 od Telekomu alebo ste neupgradovali software pre VoLTE. Nakolko sa pre kazdy telefon musi zvlast upravovat SW, tato technologia sa masovo nerozsiri.
Anonymný používateľ
gbsvk
19.4.2017 09:40 | |
+5 -4
asi najvtipnejší argument je rýchlosť. to akože môžem rýchlejšie rozprávať? alebo rýchlosť spojenia? veď najväčší podiel času pripojenia tvorí réžia prijímateľa, kým príde k vyzváňajúcemu telefónu, zoberie do ruky, prijme hovor... toto trvá dlho, a nie to, že vytočím číslo a kým začne zvoniť mobil.
Anonymný používateľ
B2c3
19.4.2017 07:34 | |
+6 -2
Rovnake zbytocne a trapne divadielko pre hlupakov ako spravil labutotel s tym jednym cinskym zte telefonom. Toto nikoho normalneho nepresvedci aby kupoval sansunt a este v kombinacii s happy od telekomu.
Anonymný používateľ
George
19.4.2017 07:01 | |
+8 -0
Rozmyslam ze na co je takato saskarina od telekomu dobra. Sak otvorim Whatsapp abo Viber a volam cez "voLTE" abo aj "vo3G" 😄
Anonymný nick
19.4.2017 06:13 | |
+4 -0
Nielen na easy to nejde ale ani na happy to nejde (s telefónom sgs7edge)
Anonymný nick
18.4.2017 21:36 | |
+7 -0
Aha tak uz aspon vieme preco bol dnes v T-come okolo obeda 20 minutovy vypadok ked sa nedalo nikam volat ani dovolat.
Anonymný používateľ
Leonard
18.4.2017 21:07 | |
+4 -1
Mam talianskeho operatora, Galaxy S7, anglicky firmware. VOLTE mi ide bez problemov, to len ten nas Telekom slavny oznámi, že pridal niečo nové, ale s 1000 limitáciamai :D 8djdr
Anonymný používateľ
anon
30.10.2017 18:52 | |
+3 -0
Ide ti alebo ho mas zapnute? To su dve uplne rozdielne veci...
a okrem toho aby volte fungovalo tak obidve strany ho musia podporovat/mat zapnute...