Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pozvánky pre OnePlus 2 sú minulosťou. Dostupný bude bez obmedzení

Výrobca upúšťa od pozvánkového systému práve v rušnom predvianočnom období. Krátko bez pozvánky sprístupní aj OnePlux X.

Čínsky výrobca OnePlus sprístupní svoju aktuálnu vlajkovú loď všetkým záujemcom, a to bez potreby pozvánky. Stane sa tak s platnosťou od soboty 5. decembra, firma o tom informovala na svojom blogu.

OnePlus 2 bol predstavený ešte koncom júla, no k prvým majiteľom si hľadal cestu len ťažko. Výrobca sa totiž naďalej držal svojho pozvánkového systému. Prvý mesiac dostupnosti navyše postihli distribučné problémy, preto boli pozvánky dostupné len vo veľmi obmedzenom množstve, za čo sa predstavitelia spoločnosti ospravedlňovali.

zdroj: OnePlus zdroj: OnePlus

Hoci sa pozvánky na kúpu smartfónu v posledných týždňoch rozdávali v oveľa väčšom množstve, budúci majitelia systém naďalej videli ako prekážku. Aktuálne bude zariadenie, ktorého slovenská cena začína na 339 eurách, dostupné bez obmedzení od soboty. Pri objednávke do 7. decembra výrobca garantuje dodanie do Vianoc.

Medzi 5. až 7. decembrom navyše OnePlus chystá veľké zľavy na vlastné príslušenstvo, ako aj predaj najnovšieho modelu OnePlus X bez pozvánky.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.