Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka znížila ceny pre učiteľov na 3,5 centa. Dáva im aj bonus

Poskytovateľ chce učiteľov zaujať nižšou jednotnou cenou a bonusom za prenos čísla.

Štvrtý mobilný operátor má špeciálnu ponuku pre desiatky tisíc učiteľov. Tí môžu získať predplatenú Moja 4ka so štvoreurovým bonusom. Ak sa rozhodnú preniesť si k nováčikovi existujúce číslo, získajú ďalších osem eur.

„Navyše ako ocenenie za ich úsilie pri práci, výchove detí a mládeže môžu učitelia využiť špeciálnu ponuku – cenu 3,5 centa za 1 minútu, 1 SMS a 1 MB prenesených dát na Slovensku,“ povedal špecialista pre vzťahy s médiami 4ky Tomáš Stupavský.

Štandardná cena jednej minúty hovoru, SMS a 1 MB dát sú 4 centy.

Ponuka je platná pre všetkých učiteľov základných, stredných a vysokých škôl, ktorí sú zamestnaní v niektorej škole. Zároveň musia predložiť Vianočný kupón z decembrových Učiteľských novín.  

Sieť pre polovicu populácie

4ka tento týždeň oznámila, že vlastnou 4G sieťou pokrýva viac ako 50-percent populácie. V miestach, kde má 4G, prevádzkuje aj 2G sieť na volania. V lokalitách, kde nie je dostupná sieť od nováčika, je k dispozícii národný roaming od Telekomu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.