Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OnePlus aktualizuje vlajkovú loď. O firme vznikne dokument

Výrobca oslavuje druhé výročie. Do budúcna si verí, chce si však odpustiť prešľapy.

Mladý čínsky startup pred pár dňami oslávil druhé výročie od založenia, pričom doposiaľ predstavil tri smartfóny. Pri tejto príležitosti včera vydal aktualizáciu vlajkovej lode OnePlus 2 a na budúci rok chystá dokumentárny film o vzniku spoločnosti.

OTA aktualizácia pre aktuálny top model sa šíri postupne. Opravuje problémy pri voľbe preferovanej SIM karty, nedostatkov spojených s aplikáciou fotoaparátu od Googlu, úpravu teploty farieb displeja a v neposlednom rade aj bezpečnostné záplaty. Už teraz sa navyše pripravuje aktualizácia na Android Marshmallow.

zdroj: OnePlus zdroj: OnePlus

Update čaká aj starší model One, majitelia by sa OxygenOS vo verzii 2.0 ho mohli dočkať už na prelome nového roka.

Novinka OnePlus X sa dočká o niečo neskôr, začiatkom januára. Adresované by mali byť najmä problémy s pamäťovými kartami a optimalizácia herného výkonu. Výrobca pri príležitosti výročia vydá aj špeciálnu edíciu smartfónu – Champagne. Dostupná bude najprv v Európe a zakúpiť sa dá ako na pozvánku, tak aj počas pravidelných týždenných výpredajov.

Dokument zmapuje vznik

Spoluzakladateľ spoločnosti Carl Pei vo výročnom liste komunite uviedol, že výrobca pripravuje dokument o svojom vzniku. Ponesie názov The Untold OnePlus Story a dočkať by sme sa ho mali v priebehu budúceho roka. Zároveň bol vydaný už aj trailer.

Predstaviteľ výrobcu sa nechal počuť, že v roku 2015 sa firma po ekonomickej stránke etablovala, viac sa tak nebojí o svoju budúcnosť. Zároveň si však už nebude môcť dovoliť rôzne prešľapy, akým bolo napríklad nezvládnuté uvedenie OnePlus 2 na trh a z toho prameniace mesačné oneskorenie.

To však bolo čiastočne vynahradené prednedávnom, kedy výrobca neočakávane zrušil pozvánkový systém pre tento smartfón. Aktuálne je tak už dostupný bez obmedzení.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.