Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OnePlus 2 trvalo zlacnel o 54 eur. Zákazníkom, ktorí ho kúpili skôr, vyplatia rozdiel

Spoločnosť vráti peniaze čerstvým majiteľom, ktorí telefón objednali v priebehu posledných 15 dní.

OnePlus 2 (zdroj: MobilMania.cz) OnePlus 2 (zdroj: MobilMania.cz)
Mladý čínsky výrobca pokračuje v agresívnej cenovej politike svojich smartfónov. Dnes oznámil trvalé zníženie predajnej ceny vlajkovej lode OnePlus 2. Spolu s nedávnym ohlásením o zrušení poštovného tak zariadenie zlacnelo takmer o stovku.

OnePlus je známe tým, že telefóny predáva len s minimálnym ziskom. Spoluzakladateľ spoločnosti Carl Pei však na blogu uviedol, že výrobné náklady smartfónu sú aktuálne najnižšie od jeho uvedenia na trh v druhej polovici minulého roka.

To sa priaznivo odrazilo na konečnej cenovke, ktorá sa zastavila na 345 eurách. Svoj nákup však nemusia ľutovať zákazníci, ktorí 64 GB verziu OnePlus 2 zakúpili počas posledných 15 dní a o výhodnejšiu ponuku tak prišli. Výrobca im totiž 54-eurový rozdiel automaticky spätne vyplatí.

V rámci nadchádzajúceho Valentína spoločnosť zároveň novým záujemcom bezplatne ponúkne StyleSwap puzdro, prípadne obal na lacnejší OnePlus X. Ponuka však platí len do vypredania zásob.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.