Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange predstaví nový typ predajne. Postupne zmení všetky

Nový koncept bol postupne sprístupňovaný od minulého roka v krajinách, kde Orange pôsobí.

Koncept, podľa ktorého mení operátor predajne v krajinách, kde pôsobí Koncept, podľa ktorého mení operátor predajne v krajinách, kde pôsobí Spoločnosť Orange predstaví v bratislavskom nákupnom centre Aupark už koncom budúceho týždňa predajňu, ktorá bude vychádzať z konceptu nasadeného vo viacerých krajinách, kde operátor poskytuje služby. Postupne by mali byť zmenené všetky predajne na Slovensku.

Nová predajňa by mala pripomínať domov či kanceláriu, kde bude možné vyskúšať si a vybrať zariadenie. Mala by zároveň zvýšiť pohodlie zákazníka a zároveň efektivitu predaja. Chýbať nemá odborná pomoc v jednotlivých úsekoch ako „domácnosť“, „zábava“ a „kancelária“.

Postupne sa majú zmeniť všetky predajne u nás. Pôjde ale o dlhodobejší proces a zmenu tento rok na všetkých prevádzkach nestihne.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.