Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka vyzvala operátorov na zníženie cien. Telekom: radšej sa zlepšite

Pred sídlo Telekomu priniesla 4ku šibenicu a operátorov vyzvala, aby znížili ceny a zlepšili podmienky pre klientov.

Štvorka dnes netypicky reagovala na vstup značkového poskytovateľa Jura, ktorého prevádzkuje magentový operátor. Pred sídlo Telekomu doniesla šibenicu a na hák zavesila nápisy s požiadavkami, ktoré vraj trápia slovenských zákazníkov.

Operátor vyzval konkurenciu, aby prehodnotila viazanosť, skryté podmienky, obmedzenú platnosť cien a lepšie podmienky len pre niektorých. 4ka v tlačovej správe uviedla, že konkurenti na ňu reagovali len čiastočne a namiesto výhod vraj dávajú len pozlátko.

. 4 . 4fotografie v galérii

4ka dnes priviezla šibenicu priamo pred sídlo Telekomu v Bratislave

Nováčik tak reagoval najmä na vstup Jura, ktorý má stanovenú cenu 2 eurocenty za minútu volania, SMS a 1 MB dát, avšak iba pri mesačnom dobití aspoň za 5 eur. Zatiaľ majú tieto ceny platnosť iba do polovice mája. Štandardné ceny sú na úrovni 5 eurocentov.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Telekom: radšej dobudujte sieť

Juro sa nápadne podobá na známeho zbojníka, ktorého osud bol spečatený práve na šibenici. Značkový poskytovateľ uviedol, že 4ku asi vyprovokoval nízkymi cenami a odkázal jej, aby radšej dobudovala vlastnú sieť. Aktuálne sa nováčik spolieha práve na národný roaming od Telekomu – v lokalitách bez vlastnej siete sa klienti prihlásia do 2G siete Telekomu. Môžu sa do nej prepnúť aj manuálne, po celom Slovensku.

Telekom spustil operátora Juro. Vieme detaily
Telekom spustil operátora Juro. Vieme detaily

Nový operátor ponúka 2 centy za minútu i SMS. Označuje sa ako ľudový.

„Ej bisťu, až tak ich naše nízke ceny a vlastný signál v každej dedine napajedili? S Jurom členovia družiny iba za 2 centy vytáčajú a SMS-ky posielajú. Šibeničiari by skôr zlepšovaním svojich služieb a pokrytia mali do svojho košiara dievky a junákov lákať,” uviedol odľahčeným štýlom v tlačovej správe Juro. 

. 4 . 4

Telekom vraj šibenicu využije radšej na klobásky

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.