Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka vyzvala operátorov na zníženie cien. Telekom: radšej sa zlepšite

Pred sídlo Telekomu priniesla 4ku šibenicu a operátorov vyzvala, aby znížili ceny a zlepšili podmienky pre klientov.

Štvorka dnes netypicky reagovala na vstup značkového poskytovateľa Jura, ktorého prevádzkuje magentový operátor. Pred sídlo Telekomu doniesla šibenicu a na hák zavesila nápisy s požiadavkami, ktoré vraj trápia slovenských zákazníkov.

Operátor vyzval konkurenciu, aby prehodnotila viazanosť, skryté podmienky, obmedzenú platnosť cien a lepšie podmienky len pre niektorých. 4ka v tlačovej správe uviedla, že konkurenti na ňu reagovali len čiastočne a namiesto výhod vraj dávajú len pozlátko.

. . . .

4ka dnes priviezla šibenicu priamo pred sídlo Telekomu v Bratislave

Nováčik tak reagoval najmä na vstup Jura, ktorý má stanovenú cenu 2 eurocenty za minútu volania, SMS a 1 MB dát, avšak iba pri mesačnom dobití aspoň za 5 eur. Zatiaľ majú tieto ceny platnosť iba do polovice mája. Štandardné ceny sú na úrovni 5 eurocentov.

Telekom: radšej dobudujte sieť

Juro sa nápadne podobá na známeho zbojníka, ktorého osud bol spečatený práve na šibenici. Značkový poskytovateľ uviedol, že 4ku asi vyprovokoval nízkymi cenami a odkázal jej, aby radšej dobudovala vlastnú sieť. Aktuálne sa nováčik spolieha práve na národný roaming od Telekomu – v lokalitách bez vlastnej siete sa klienti prihlásia do 2G siete Telekomu. Môžu sa do nej prepnúť aj manuálne, po celom Slovensku.

„Ej bisťu, až tak ich naše nízke ceny a vlastný signál v každej dedine napajedili? S Jurom členovia družiny iba za 2 centy vytáčajú a SMS-ky posielajú. Šibeničiari by skôr zlepšovaním svojich služieb a pokrytia mali do svojho košiara dievky a junákov lákať,” uviedol odľahčeným štýlom v tlačovej správe Juro. 

. . . .

Telekom vraj šibenicu využije radšej na klobásky

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.