Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange spustil prerod predajní: S novými technológiami a rezerváciami termínu

Operátor má prvé predajné miesto s viacerými novinkami pre zákazníkov. Postupne upraví všetky.

foto: Ján Trangel foto: Ján Trangel Spoločnosť Orange dnes ukázala prvú predajňu v bratislavskom Auparku, ktorá bola vytvorená podľa nového konceptu z Francúzska. Ten má priniesť lepší komfort pre zákazníkov a nemá stavať iba na samotné telekomunikácie, ale aj ďalšie služby.

Postupne zmení operátor všetky predajne u nás. Tento rok ale nový koncept na všetky z nich neprinesie.

Poskytovateľ umožní objednanie sa na predajné miesto na konkrétny čas cez web Orangeu. V budúcnosti má pribudnúť táto možnosť aj v mobilnej aplikácii. Na aktuálne poradové číslo vás má upozorniť SMS správa, aktuálne je vydávaný tlačený lístok s číslom.

Menej papiera

foto: Ján Trangel foto: Ján Trangel Novinkou je digitálna pomôcka – tá má skrátiť vybavenie klienta a čakanie na pracovníka. „Vďaka nej bude personál predajne vedieť zákazníkom poradiť a vybaviť väčšinu požiadaviek ešte skôr, než sa dostanú k samotnému predajcovi,“ uviedol Orange. Celý nový koncept bol predstavený v roku 2014.

Na predajnom mieste sa nachádzajú aj elektronické čítačky identifikačných údajov. Okrem toho prebieha aj digitalizácia dokumentov, vďaka ktorej napríklad Orange vo veľkej väčšine papierovú dokumentáciu už netlačí.

Viac zariadení. Aj do domácností

Nová predajňa bude rozdelená do troch kategórií – domov, zábava a práca. V novej predajni Orange ponúka aj viacero nových zariadení. Ide napríklad o inteligentné produkty pre domácnosť alebo zdravie. Tie si budú môcť záujemcovia aj vyskúšať.

Čo ponúkajú jednotlivé zóny?

Domov – môžete tu sledovať televíziu, čítať časopisy alebo knihy.

Zábava – v tejto zóne sa môžete počas čakania hrať na konzole Playstation

Starostlivosť – nechýba tu možnosť úhrady faktúry a spojenie napríklad cez aplikáciu Orange Go. Dostupná je tu aj bezplatná Wi-Fi a nabíjačky na nabitie telefónu

Výhody počas troch dní

Orange oznámil, že klienti, ktorí navštívia predajňu od dnešného dňa do nedele, môžu dostať zvýhodnenia.

Ide o možnosť získať 20-percentnú zľavu na pevný internet alebo televíziu s dvojročnou viazanosťou. Zľava platí počas prvého roka. Jeden mesačný poplatok zadarmo získajú všetci, ktorí si predlžia alebo aktivujú nový Ideálny paušál s dvojročnou viazanosťou.

Doplnené: Ak si do nedele kúpite Samsung Galaxy S7/ S Edge získate zariadenie na virtuálnu realitu Galaxy Gear VR. 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.