Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Potvrdené: Samsung budúci týždeň opäť spustí predaj Galaxy Note 7

Dostupnosť mimo Ázie je nateraz otázna.

Spoločnosť Samsung budúci týždeň opäť začne s predajom neslávne známeho smartfónu Galaxy Note 7.

„Novinka“ ponesie označenie Galaxy Note Fan Edition a predávať sa bude za 699-tisíc juhokórejských wonov, teda asi 535 eur. Téme sa venoval web Android Central.

Pozrite si dobovú recenziu Galaxy Note 7. Ako sme tabletofón hodnotili?

Test Samsung Galaxy Note 7: Výnimočne múdry zápisník
Test Samsung Galaxy Note 7: Výnimočne múdry zápisník

Samsung ide opäť kraľovať smartfónom s Androidom. K špičkovému hardvéru pridáva aj niečo navyše.

Na domácom trhu, v Južnej Kórei, pôjde Galaxy Note Fan Edition do predaja v piatok 7. júla. Samsung tam plánuje predať „iba“ 400-tisíc kusov. Dostupnosť v iných častiach sveta zatiaľ potvrdená nebola.

Galaxy Note Fan Edition by mal konečne predstavovať bezpečnú „Note sedmičku“ (zdroj: Android Central) Galaxy Note Fan Edition by mal konečne predstavovať bezpečnú „Note sedmičku“ (zdroj: Android Central)

Podľa Samsungu je Galaxy Note Fan Edition vytvorený z nepoužitých a neotvorených súčiastok pôvodne určených pre smartfón Galaxy Note 7. Dôvodom uvedenia tohto modelu má byť minimalizácia dopadu na životné prostredie – originálnych smartfónov sa firme vrátilo asi 3,5 milióna kusov.

Paušály sa menia, trendom je väčší objem dát
Paušály sa menia, trendom je väčší objem dát

Zákazníci si pri paušáloch všímajú už nielen viazanosť či objemy voľných minút. Ponuky operátorov sa vyvíjajú. Musia reagovať na aktuálne požiadavky. Aké sú najnovšie trendy?

(firemný PR článok)

Galaxy Note Fan Edition sa bude od pôvodnej „Note sedmičky“ odlišovať niekoľkými detailmi. Dizajn síce zostane zachovaný, z prednej časti telefónu ale zmizne logo Samsungu a vzadu pribudne označenie Galaxy Note Fan Edition. Kapacita batérie bude znížená z pôvodných 3 500 mAh na 3 200 mAh, pričom firma zdôrazňuje prechod na nový systém testovania akumulátorov.

Samsung v prípade Galaxy Note Fan Edition zdôrazňuje aj rozsiahle testy batérie (zdroj: Android Central) Samsung v prípade Galaxy Note Fan Edition zdôrazňuje aj rozsiahle testy batérie (zdroj: Android Central)

Zmenám sa nevyhne ani softvér zariadenia. Majitelia sa môžu tešiť na hlasového asistenta Bixby so všetkými jeho funkciami, no bez samostatného hardvérového tlačidla.

(1 EUR = 1 304,56 KRW)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.