Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tesco mobile reaguje na 4ku: Volania a SMS za 3,9 eurocenta

Zákazníci si už nebudú musieť prepojiť číslo s vernostnou kartu ani dobíjať kredit.

. .
Značkový operátor Tesco mobile, ktorý funguje v sieti O2, oznámil, že od zajtrajšieho dňa spúšťa predaj nového predplateného programu „Bodka“. Ten ponúkne nízke ceny hovorov a správ.

„Verím, že touto novou ponukou oslovíme aj tých, ktorí doteraz váhali. Aby sme im to uľahčili, zjednotili sme cenu volaní aj SMS na baťovských 3,9 centa, navyše bez akýchkoľvek háčikov,“ povedal marketingový manažér Tesco mobile Alexander Vlčko.

Doplnené o 16:38: Cena platí do všetkých sietí na Slovensku. Tarifikácia je sekundová hneď od začiatku hovoru.

Bez ďalších háčikov

Ilustračná snímka (zdroj: Shutterstock.com) Ilustračná snímka (zdroj: Shutterstock.com)
Operátor hovorí, že pre získanie takejto ceny nemusíte splniť žiadne podmienky ani pravidelne dobíjať kredit. Spoločnosť začne program „Bodka“ predávať od zajtra a aj keď hovorí, že cena má byť trvalá, takéto karty chce predbežne predávať do 31. augusta. Či potom ponuku predĺži, nie je známe.

Doplnené: Karta bude stáť 3,90 eura s prednabitým kreditom v rovnakej výške. Jej platnosť bude 12 mesiacov. Na nový program budú môcť zmigrovať aj existujúci klienti Tesco mobile.

Tesco hovorí, že karta bude dostupná v obchodoch minimálne do konca augusta. Ak predaj ukončí, služby za takéto ceny budete môcť využívať aj naďalej. Je ale možné, že akciu predĺži.

Za cenu 0,39 eura bude možné využívať internet na deň. Aktuálne ponúka Tesco mobile 250 MB za 0,50 eura. Internet bude fungovať v 2G a 3G sieti O2. Najnovšiu 4G (LTE) Tesco mobile neponúka.

Doplnené: Objem denného internetu je 200 MB. 

 

Predplatená karta Bodka sa bude dať kúpiť v obchodoch Tesco a na webe tescomobile.sk. Na tomto webe je možné dobíjať aj kredit.

Ako zareagovali na 4. operátora

Štvrtý mobilný operátor 4ka funguje na Slovensku od októbra. Odvtedy zareagoval FunFónspustil balík Centofka za 10 eur mesačne. Ponúka tisíc voľných minút, SMS alebo MMS.

Telekom pripravil ako reakciu nového značkového operátora Juro. Ten ponúka 2 centové ceny za minútu volania, SMS a 1 MB dát, ak si mesačne dobijete kredit aspoň za 5 eur. Ponuka je zatiaľ časovo obmedzená a platí zatiaľ do 15. augusta. Štandardná cena je 5 eurocentov.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.